• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květnovky 2008

17. dubna 2012 
Ahoj holky,

vítám v náhradním domově
3. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra
ty máš dlouhý těhotenství :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky nemám číslo na Lucii, brala jsem čísla z foto a tam nebylo, takže pokud máte kontakt, budu ráda
4. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zde. Ala
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Taky to zkousim. Jen to moje původní jméno už tu někdo má. Snad si tohle nové zapamatuju. :wink: A jak se mate? Baru, podarilo se ti jinak napsat vsem? Číslo na Luci taky nemám.
4. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, myslím, že jsem krom Luci napsala všem kdo má fotky v albu květnovek. Akorát budu doufat, že tam jsou aktuální ty čísla. Přece jen jsou přes rok staré. Doufám, že i tady nám bude dobře a že to nebude padat.
4. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak i já vás konečně našla, díky Ale za mail s odkazem :wink: No a na nové přezdívky si budem muset asi zvykat všechny, co? Tak fajn, že pokračujeme...
4. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky teda koukám na ty Vaše přezdívky. Vlastně i ta moje je nová i přes to že stará, Původně jsem začínala jako vampirice i na diskusy, ale tam se daly přezdívky měnit, tady myslím ne.
4. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky zkoušela svou "starou", ale už mi ji někdo vyfoukl, kdyby mě někdo zkoušel kontaktovat, tak aby se nedivil :grinning: Tak ať nám to v tom novém roce pěkně šlape na novém místě!
Zatím dobrou Aya
5. led 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty přezdívky, to je křížovka! :grinning: Mišan
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je fakt, abychom si napsaly tahák :grinning:
6. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bařunka (Petřík)
- tak každou odpověď začněte starou přezdívkou, myslím,že si časem zvykneme.
No a vidím,že všichni se nepřihlásili, tak holky co tady jste zkuste těm co tady nejsou napsat, třeba sms nebo maila. Ty čísla jsou min rok staré a tak taky mohli čísla změnit.
NO jinak ať se to tady rozjede. Napište jaké byli vánoce a jak jste je prožívali s mrňouskama. Už jsou velcí a tak věřím tomu že jste to prožívali. My teda jo, bylo to úžasné. NO a teď ten sníh, Petříkovi se moc sníh nelíbí, ale maminka ho miluje takže taháme pořád sáně ale na kopec nechodíme. Byli jsme jednou a Péťa řval jak tur, takže to zkusím zase tak za týden.
Jinak máme předělaný domeček, takže konečně bydlíme jako lidi a jíme u jídelního stolu a né u konferáku. Obývák máme 8x4m takže spoustu prostoru i na hračky a petřík má svůj pojojík taky né zrovna malý cca 4x5,5m takže taky spoustu prostoru. Po schodech nahoru si chodí vpoho a dolů si mě vždycky zavolá. ale pořád říká jen "dolů" ať už chce nahoru nebo dolů.
Jinak nočník zkoušíme cca 14 dní hodně intenzivně a ani jednou - nic.
No a zakončila bych to asi mluvou - slova nám jdou, jednotlivě, ale přibývá jich - zato mluví pořád, nezavře klapačku a když se na něco dívám a je třeba konec filmu, musím ho okřiknout ať chvíli mlčí, protože jinak nemám z toho konce vůbec nic. Jako by tušil že ten film končí, kolikrát ještě přidá na hlasitosti a někam mě nejradší táhne :grinning: .
Je to moje miminkaté zlatíčko.
PS Vysadila jsem prášky, 10.3. jedu ještě do alp, tak do té doby budem dávat pozor a pak už to necháváme osudu :sunglasses:
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišan
Psala jsem znovu SIM, tak si třeba najde cestu.
U nás vánoce docela veselé. Ivuša celý den pobrekávala, protože se bála, že Ježíšek přijde s čertem a nebyli jsme schopní jí to vymluvit. Pod stromečkem pak obě holky uviděly tu trojkolku pro Ivušku, porvaly se o ni, začly řvát a už je žádné dárky nezajímaly. :rolling_eyes: Ale pak, když se šly koupat, tak Ivuša ukazovala na vanu a říkala: Tady ryba, voda, ryba není, táta buch, ryba bebí (ukazovala si na hlavu - Luboš ho zabíjel), Iva spapala. :grinning:
Ivuška teda mluví krásně, zpívá spoustu písniček, včera v jeslích teta říkala, že některé 2,5 leté děti nezpívají tolik, co ona. :confused: Doma je bez plen, ale neřekne si. Musím jí dávat. Řekne si tak jednou za 2 dny. Ale myslím na to a jsme už docela dlouho bez nehody. V jeslích ji nedávají a je celý den s plínou. Prý až si začne říkat. :unamused:
Jinak jsme na silvouše byli na horách. Ajča lyžovala a jak to Ivuška viděla, tak chtěla taky. Jezdila s Lubošem jak drak, furt hulákala eště nahoru, rychle dolů. Má po Ajče ty plasťáky, ale vystačila si. Hrozná sranda. Vůbec nemá zábrany. Za týden s nimi jedu sama na týden na hory, tak jsem zvědavá, jak je obě zvládnu. Vloni to byla pohoda, to Ivuška byla celý den v kočáře. Teď už v kočáře neseděla asi 2 měsíce, tak mě z toho asi picne. :sweat_smile:
V těch kominézách a sněhulích jsou hrozně nemotorní, že? Ale furt chce chodit, a přitom se jen válí ve sněhu, protože chce furt hrabat sníh, ale jak se ohne, tak se převáží ryje čenichem. Ale nevadí jí to. Kutálí se v tom a hrabe a je v pohodě. :slight_smile:
Takže si užíváme, i když teď jsem v práci každý den. Naddělávám ty hory, ale pak to bude supr.
Tak zatím pa pa.
M.
8. led 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baby :slight_smile:
S-I-M nově SIMENS :grinning: nic normálnějšího mě nenapadlo..
Píšu až dnes, jsme na horách, zítra už ale frčíme domů..dnes šli ale všichni do báááru, tak mám chvilku.. musím se tu trochu zorientovat.. to ale až doma.. tady není moc klidu..
Viki jsem trochu znechutila boby :sweat_smile: :unamused: jak seděla a vezla se, dobrý, ale pak jsme jely z kopce a sníh jí stříkal do obličeje, jak jsem brzdila a to už fňukala, no a pak jsme šli túru na horskou chatu - Dvoračky, docela šílený výstup, nohoru se nesla, v krosně a dolů na bobech, po sjezdovce, docela krpál.. jednou jsem jí vysypala, odřela si nos, no a dolů.. něco hrozného a dlouhého.. ale domů jsme dorazili.. ale na boby jí asi dlouho nedostanu..
Na Lucku kontakt mám, tak jí písnu, ale na Kačku nemám, už jsme o ní dlouho nic neslyšely a bojím se, že už ani neuslyšíme.. co se vlastně stalo s diskuzí, nevíte??
Jsem vytočená, už 6.mi měla dorazit mateřská, ale nic.. ani Káje a jiným.. :confounded:
Jééé, Barů, tak to je super, tak držím palečky, ať snažení dlouho netrvá.. těšíme se na další přírůstek.. :wink:

No nic, jdu do hajan, co nejdříve si Vás v klidu dočtu, jsem ráda, že už jsme zase v kontaktu :dizzy_face:
9. led 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY! Právě mi psala SIM a zjistila, že funguje naše diskuze! Jupí zpátky domů! :grinning:
9. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krátce zdravím a zkouším, zda některá nakouknete...už se nám to zas sesypalo, co? A.
7. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj koukám, že to někoho napadlo sem nakouknout !!!! Zrovna píšu všem holkým, ale píšu na čísla cca 2 roky staré tak doufám, že to všem dorazí a pokud by jste věděli některá o nějaké změně tak jim dejte vědět.
8. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mě to taky napadlo :wink: Ale jsi hodna, zes holky obeslala, mne sms prisla v poradku.
Měli jsme jet včera na týden do Jizerek, ale já odpadla, tak jsme to zatím odložili a zitra asi jede muž s Hani a synovcem sám :frowning2: a to jsem se tak těšila, ale trochu se po té minulé zkušenosti bojím ty infekce zlehčovat a tak raději poležím v pelechu. A zrovna je tak krásně :frowning2:
Tak snad je u vás líp :wink: Zdraví Aya
8. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to přece také napadlo :wink: ale díky Barů. Teda přihlásit mi také dělalo trochu problém :grinning: ale jsem tu. Ta diskuze mě štve, máme tam toho tolik.. :frowning2: ale myslím, že už se to nerozjede. Ayo, pěkně odpočívej, my jedeme na hory 19.2. jen na pár dní, na Švýcarskou boudu, tak uvidíme, jiank 18.2. má Týna maturták.. tak jdu taky mezi lidi :grinning: už se těším, Martin mi koupil nové šaty, tak budu za dámičku :slight_smile: Jinak se máme fajn, Vikouš je teda dílo, hrozně ukecaná a divokáááá!! ale mazlík :slight_smile: mějte se :slight_smile: Simča
8. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady karolína-děkuji za sms, barčo jsi borec :slight_smile:
doufám, že se máte skvěle, já jsem se dnes poprvé zastavila a to jen na chvilku, než zas půjdu něco dělat :confounded: mějte se krásně, zatím pa :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase po roce!
My se máme jak na houpačce. Přes Vánoce měla Ivča docela ošklivý zápal plic, 23.12. nás MUDr. zvažovala poslat do špitálu. :frowning2: Ale sotva se uzdravila, byli jsme na horách,lyžovala jak drak a moc jsme si to užili.Bylo úžasně. :dizzy_face: Ivča už chodí do normální školky a děsně se jí tam líbí a chce chodit každý den. :grinning: Ale zrovna dneska se Ája rozsypala se spálou. Měli ji ve školce, tak ji dostala taky. :frowning2: Snad to Iva nechytne. Jedeme ještě jednou na hory, tak ať jsou v pořádku. Já už jsem zase víc v práci, tak to máme docela cvrkot.
Ayo, a kdy vás bude víc? A nějaké další přírůstky?
No jo, však časem si to všechno dovykládáme! :slight_smile:
Zatím pa. M.
8. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aja
AHOJ holky a deticky!
Tak mi to taky chvili trvalo, ale jsem tu...nejdriv jsem cetla ty stare prispevky....ze to bylo taky po Vanocich, tak mi ani nedoslo, ze nejsou aktualni :slight_smile:
JInak se mame celkem dobre, ja ted uz asi treti tyden lecim nejakou virozu, ale chozenim do prace se asi vylecit neda :frowning2: Misa se ma dnes vratit s Danem z Italie, byli lyzovat...ja jim taaaaaak zavidela, ale v auditu mi nikdo dovolenou v zime neda :frowning2: naopak, misto pul uvazku chodim obcas na cely. Adam byl tedy cely tyden u dedy, dnes prijel a prijde mi, jak se za tyden zmenil....ale asi se mi to jen zda.
Pristi tyden uz musim vymyslet nejakou chuvu...nase je vetsinu tydne ve skole.
Musim jit vedle, Dada modeluje, tak pocitam, ze za tu chvili, co sedim tady, uz mame modelinu vsude :grinning:
Ahoj a mejte se, Ala
12. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po čase zdravím :wink:
Míšo mimi čekáme těsně před velikonocema, tak snad vydržíme :wink: Včera mi tak tvrdlo břicho, že jsme pro jistotu zajeli do porodnice. Naštěstí nález šel, tak jsem mohla s megadávkama magnézka zase domů. Do sklidnění mám nařízen klidový režim, tak doufám, že bude mít Hani pochopení :grinning:
Dala jsem vám to do profilu, abyste byly v obraze :wink:
Hani už je přihlášená do školky, teď čekáme vyrozumění a v září nastupuje. Ale teď by jí tedy ještě nevzali, jak jsou mš natřískané. Jsem zvědavá jak to zvládne, pořád není moc ochotná se nechat hlídat a jakmile jdem do MC i s programem, tak neustále kontroluje mou přítomnost :confused:
Jinak se máme fajn, jen Milan je bez práce a nemůže nic sehnat :frowning2: , tak držte palce.
Ahoj Aya
28. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ayo !!!!

Tak doufám, že vám to vše dobře dopadne, ani nevíš jak ti závidím !!!!! :sweat_smile: v sobotu před plesem jsem dostala ms skoro po 40ceti dnech - bylo to zklamání, ale doufám, že třeba příští měsíc se to už podaří :slight_smile:)
Jinak školka je super, Petr chodí nadšeně, tak jak se mu do školky nechtělo tak teď ho vyzvedávám a on že "nejde domů !!! " Chodím pro něj umyslně až ke konci, protože jemu se nejvíc líbí školka o pěti dětech - je to klasické každodení slžení dětí pracujících matek :slight_smile:))
28. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baruš,
však se neboj, taky se dočkáš :wink: Držím palce, ať je to co nejdříve!

Je moc fajn, že se Petříkovi ve školce líbí, já si to maluji růžově, ale popravdě mám z toho strach, jak to bude zvládat. Bude tam výrazně nejmladší, tak snad budou mít pí uč. pro ni pochopení.

Máme teď s Hani problém s kakáním, nechce či nedokáže si včas říct, hlásí až když je bobek v kalhotech :angry: Dřív s tím problém neměla a teď už to trvá několik měsíců - skoro celou zimu. Zkoušíme vše, ale žádná změna. Sama si řekne výjimečně. To budou mít ve školce radost :confounded: A teď čekáme ještě zhoršení až se mimi narodí...
1. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, tady je nějak mrtvo. Občas nahlídnu, ale nějak není co číst. :fearful:
Jen vám chci říct, že jsem právě přihlásila Ivušku do školky v přírodě. Původně jsem nechtěla, ale paní ředitelka mě přemlouvala a přemluvila. Je to v květnu - ještě jí nebudou 3 roky. :confused: Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Nejhůř to asi ponesu já.... Bude mi ukrutně smutno. Ale lituju paní učitelky. Ivuška nadále pokračuje ve svých náladách, z miláčka je rázem uřvanec, v noci furt brečívá a noc co noc se stěhuje k nám do ložnice. A taky bezpodmínečně nutně vyžaduje večer v 19:00 a ráno v 6:08-6:14 250 ml Sunaru. Už vidím paní učitelku, jak je nadšená, když se k ní Ivuška v noci zavrtá do peřin a jak jí pravidelně mixuje Sunar. :grinning: No, chtěly to. :grinning: :grinning: :grinning: Jede i s Ájou, tak to snad nějak zvládnou. A já mám 1,5 měsíce, abych se na to duševně připravila. :astonished: Přes den o ni nemám strach. Je akční a děti si postavi do latě a zavede si tam vlastní pořádek. Ale ty noci.....
A navíc, co já budu dělat s tolika volným časem????? :astonished: :astonished: :astonished:
15. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysimama Teda ty jsi odvážná !!!!! Je sice fakt, že já bych Petra asi taky dala, to je samostatná jednotka a i v noci je úplně vpoho. Dokonce už od nového roku už jsme i bez plíny na noc a spí jak miminko 12hod v kuse - od osmi do osmi.
Jinak jsme byli na výletě vlakem a to byl zážitek, jeli jsme od nás z Havířova do Prostějova - 2 přestupy. Ale bylo to vpoho a bylo to úžasné, byli jsme na dvy dny a já měla dva dny zlatíčko, akorát jsme byli u bratránka a oni mají 5-ti měsíčního chlapečka a naše akční dítě nebylo schopné se udržet na uzdě. Pořád zpívá a skáče, ale on neumí ani zpívat ani mluvit potichu - pořád huláká. Takže jsme ho museli troch krotit. Ale z miminka byl uplně nadšený, tak doufám, že to tak bude i když ho budeme mít doma my :slight_smile:
17. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooj,
tak se také hlásím, ať má MÍŠA co číst :grinning: nějak je málo času, pořád někde v letu..
zrovna včera jsem byla celý den ve škole (jezdím teď do Brandýsa nad Labem, páč tam UK renovovali katedru a vyfásli jsme jí zrovna my), od 9 do 16h, ale co, člověk přijde na jiné myšlenky, je mezi "normálníma lidma", pokecá a tak.. a včera jsem získala zrovna i Zápočet a Klasifik.zápočet za 2 :slight_smile: tak to byl fajn den!
Jinak jsme byly s Viki na zápisu do školky a od září nastupuje do školky, tady u nás na Kladně! a já musím do práce, už se docela těším, jen zatím nemám práci :cry: snad se do září něco najde..
AYO uteklo to! termín už o velikonocích?? to je coby dup :slight_smile: tak ať jste v pořádku! Manžel přišel o práci? to mě mrzí! měl dost zajímavou a asi dobře placenou práci, viď? i když býval docela mimo domov, že? už něco našel??
BARČI, tak jedu také mimo domov (ty každou chvilku někde jezdíš a já závidím :grinning: ), konečně. V pátek jedeme s kamarádkou na zumba víkend do Nesuchyně u Rakovníka.. je to teda asi 30min od našeho domova :grinning: ale domů se rozhodně dřívě, jak v Ne odpo nechystáme. Těším se moc!
I my jsme už asi 1.5-2měsíce bez plen na noc a žádná nehoda. Mléko měla také Viki vždy na noc a pak v noci a ráno kakalíčko!!! ale teď jí trénuji - na noc kakao a pak tak kolem 6h kakao, dřív ne.. a nejlépe, aby už nelemtala vůbec nic a konečně spalááááááá!!! :slight_smile:
Jinak výlet vláčkem Martin s Viki také plánují, právě na tento víkend, co budu pryč. Viki už se nemůže dočkat.
Jo a byli jsme v Praze na výstavišti, na té výstavě gigantů www.giganti.cz Bylo to pěkné, Vikince se líbilo, spojili jsme to i s Matějskou, tak to byl fajn den! Jsou tam i zrcadlové labyrinty, to byl docela oříšek.. jsme se tam pořád motali, ale byla sranda..
Takový dlouhý příspěvek, snad se mi nesmaže dříve, než ho tam vložím :sweat_smile: Tak se všichni mějte a užívejte sluníčka, pa zdraví Simča a Vikča
23. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Noooo, tady to teda jede! :frowning2:
Myslela jsem, že se vrátíme z hor a bude tu spousta novinek. A ono nic. :frowning2: Byli jsme si ještě užít sníh a lyžovačku a bylo paráda. Snad se dostanu vložit fotky do albíček na centrumu. Ivča lyžovala jak drak. S mou výpomocí sjela modrou. Což si myslím, že v jejím věku je vynikající. :grinning: Ajča dává už i červenou. :wink:
Dneska jdou holčičky dělat přijímačky do státní školky. Ne že by soukromá nebyla fajn, ale ta cena.... :confounded: Tak doufám, že je vezmou. Je tu šílený nával. Už několik dní trénujou básničky, písničky, povídání. Ivča si připravila My jsme Valaši a Beskyde, Beskyde. No, fakt typické písničky pro dítě ve věku ani ne tři roky! :grinning:
No, uvidíme.
Tak se mějte.
M.
7. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tady jde dát i fotka!
Tak jedna Ivči lyžařská a pak holčičky při sváče :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se vám hlásím ještě jako 2v1 a doufám, že už naposledy :grinning:
Od včera mi odchází zátka a i slušně sem tam poslíkuji, tak jsem zvědavá, kdy se to skutečně rozjede a jak to bude nakonec vypadat, když mi to minule nebylo přáno zažít :wink:

Jinak máme obr úspěch se školkou, dostali jsme se a dokonce i do té, do které jsme chtěli. I když u nás by to nebyl žádný problém, doma budu tak jako tak, ale Hani potřebuje děti a hlavně se vyblbnout, tak jsem moc ráda.

Taky máme úspěch s kakáním a poslední týdny, co jsem to zveřejnila jsou bez problému, tak uvidíme po příchodu sourozence, jak to zvládne.

Simčo, máš pravdu, to druhé těhu uteklo neskutečně rychle ani jsem si ho nestačila pořádně užít a jsem na konci. Díky za přání klidného konce :wink:
Manžel dělal u Johna, takže žádný div, že už nedělá :grinning: a ani žádné terno to nebylo, před tím byl spokojenější, ale to bylo jen za dobu českého předsednictví. Od dubna už je v nové práci a zatím vypadá spokojeně, tak snad mu to vydrží :wink: a ani by neměl mít tolik služebek, což se mi teď hodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo - holkám to moc sluší, ty jo to jsou lyžařky i Aly děti úžasně lyžují, fakt klobouk dolů. My se na to chystáme až příští rok. Hani letos zkoušela jen ty bačkůrkový lyžičky, ale to je na nic. Nechtěla jsem jí ještě strojit do plné výzbroje neb jsem od kamarádů profíků slyšela, že by se do 3 let nemělo kvůli zátěži na klouby...a tak jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit a zda jí to chytne :wink:

Mějte se všechny fajn, zdravíme dětičky a užívejte pěkného víkendu :wink: Ahoj Aya

P.S. jedna z minulého týdne, co jsme měli na návštěvě kamarádku s dětmi
16. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek