Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ledňátka 2017

xoriska
7. kvě 2016

Ahoj rozhodla jsem se, že založím diskuzi pro všechny maminky, které očekávají miminko jako já v lednu a chtějí se podělit o všechny rarosti a starosti s tím spojené ... ! 🙂

xoriska
autor
7. kvě 2016

Jinak sem Míša , je mi 27 a mám 2 letou slečnu. V prosinci jsme přišli o chlapečka kvůli genetické vadě a ted v květnu jsem měla jít opět na IUI, když jsem našla na testu // . Termín mám cca 10.1. 🙂

batorijka
7. kvě 2016

@xoriska nemám to ještě potvrzené od doktora, ale pokud to klapne, ráda se přidám 🙂

xoriska
autor
7. kvě 2016

@batorijka Já u doktora byla, ale ještě nic nebylo vidět, mám to jen potvrzené z krve. Na další kontrolu jdu 18.5. Už si objednaná ? 🙂

batorijka
7. kvě 2016

@xoriska plánuju objednat se kolem toho 7/8 týdne právě aby tam už bylo vidět srdíčko 🙂

blauen
7. kvě 2016

Ahojky, ráda bych se přidala, je to sice úplně čerstvé, mám to zatím potvrzené jen z krve, a zítra další kontrola, měla bych být nějak 5tt

batorijka
7. kvě 2016

@blauen gratuluju, to je paráda 🙂
@xoriska

ty jo, vy jste šly hned na krev, teď nevím, jestli mám čekat nebo ne...v prvním těhotenství jsem šla v tom 8.týdnu ...

blauen
7. kvě 2016

Taky jsem uvažovala, že bych založila skupinu Ledňáčci, ale nenašla jsem tu odvahu, je to pro mě jako zázrak po čtyřech letech snažení, a pořád tomu ještě nemůžeme uvěřit 😉

blauen
7. kvě 2016

@batorijka volala jsem Dr. a říkal, že mám přijít na krev tu mi hned nabral koukl se dovnitř, zatím byla vidět jen malá bublinka a HCG bylo minulý týden nějakých 560, což je prý krásné...tak čekáme co bude dál 😉

blauen
7. kvě 2016

@xoriska Ahoj Míšo, já jsem Soňa a je mi 32 let, a čekáme tedy snad pokud nebudou žádné komplikace naše první miminko

batorijka
7. kvě 2016

a jinak jsem Lenka, je mi 32 máme syna, kterému v létě bude pět a teď se povedlo po 19 měsících snahy

xoriska
autor
7. kvě 2016

@batorijka to je nejlepší ! Já jsem musela jít ihned do CAR kam chodím, jak jsem to zjistila a taky jsem už od pátku doma na neschopence a musela jsem to říct v práci, jelikož pracuji s karcinogeny a mutageny, takže jsem nechtěla nic riskovat... Ted budu 2-3 týdny doma a pokud bude vše jak má a najdou mi v práci místo na jiném oddělení, tak se tam zase vrátím.
@blauen Moc gratuluji , já jsem dnes 5+4 tt , dle MS, ale myslím si , že miminko bude mladší jelikož vím, že jsem dnes 15 DPO a kupodivu sem měla dušíka již 9DPO. A já nad tím založit skupinu přemýšlala již několik dní, hlavně z toho důvodu, že je to u nás hodně komplikované a velký zazrak, že se to povedlo prirozene, ted se hrozně bojím aby se naukázala zase nějaká genetická vada... Ale na druhou stranu sem si říkala, že si alespon budu moci s někým o tom popovídat a budeme se moci podporovat 🙂

xoriska
autor
7. kvě 2016

@batorijka My se snažilu 16 měsícu , pokud nebudu počítat v září to nepovedené IUI ... A neboj te 8 tt je v pořádku, moje kamarádka, co je skoro stejně těhotná, jde taky až tak na první kontrolu. Ono stejně do té nic moc není vidět ;) . Mě byla vidět jen vysoká sliznice a pozitivní hCG v krvi, ale ani gestační váček nebyl vidět...
@blauen Holky koukám, že někdy je to opravdu boj s těmi miminky, ale snad nám to výjde !

batorijka
7. kvě 2016

@xoriska jasný, počkám, ať to mám najednou, potvrzené a stejně pak budu čekat na 10. týden na testy, no už aby to bylo 🙂

pandabox
7. kvě 2016

Ahoj holky..Já to taky nemám potvrzene..k doktorovi jdu AZ 19.5 a končím red šestý týden. podle kalkulačky mi vychází porod na 2.1. tak uvidime🙂

xoriska
autor
7. kvě 2016

@pandabox Vítej mezi námi. Tak jsem ráda, že je nás tu čím dál více 🙂 To už bude miminko krásně vidět ! Já budu mít maličkého drobečka toho 18.5. jelikož dle MS termín 10.1. ale dle ovulace to bude určitě později, jelikož vím přesně dle BZ teploty, že jsem 15 DPO .
@batorijka Asi tak , já budu čekat nervozně až do 13 tt na screening co ukáže a pak se začnu radovat 😀

alcaka
7. kvě 2016

Ahoj jsem Alca je mi 31,podle kalkulacky jsem 5+3 jsem objednana na 16.5. Je to nase prvni mimi snad bude vse ok. Zadarilo se po trictvrte roce.... jinak vsem gratuluji:-*

blauen
7. kvě 2016

@xoriska Ahoj Míšo, je mi to líto, čim jsis prošla, a musíme věřit, že nás nic zlého nepotká a miminka všechny tady v pořádku do nosíme! My se snažili 4 roky neuspesne ☹ az v dubnu po všech moznych vyšetřeních jsme šli na první IUI a ono to vyšlo hned na poprvé.

xoriska
autor
7. kvě 2016

@blauen tak to moc gratuluju, nám se v září povedl také první pokus IUI... Teď se to povedlo samo, ale strach mám ze všeho a už chci aby bylo 18. A viděla jsem minimálně, že je kde má, srdíčko asi ještě nebude...
@alcaka vítej, tak jdeš z nás asi nejdřív na kontrolu, tak čekáme jen dobré zprávy 🙂

batorijka
7. kvě 2016

to je fajn, že nás tu je tolik, budeme si držet pěsti 🙂

blauen
7. kvě 2016

@xoriska taky moc gratuluji. Já ani nemůžu uvěřit že jsem tehotna, nemám zadne bolesti, není mi spatne, apetit mam lepší než předtím a Já myslela, jak me bude spatne a ono nic 😀

blauen
7. kvě 2016

Jinak holky Já jdu v pondělí k Dr. ale urcite ještě nic vidět nebude jsi myslím.

batorijka
7. kvě 2016

@blauen já tomu taky nevěřím 🙂 nakoupila jsem si testy a než půjdu na kontrolu tak si budu testovat (jako ničemu to nepomůže, ale pro můj klid) zatím to ani nikomu neříkám, jen manželovi a prostě čekáme 🙂
a taky se cítím dobře, jen jsem vcelku unavená a občas mám pocit, že i bude špatně, ale zatím dobrý (ale mně bylo dobře i v prvním těhotenství, tak snad...)

alcaka
7. kvě 2016

Holky,urcite to zvladnem!!!! Musime🙂 ja jsem na to zvedava zjistila jsem to koncem dubna,volala jsem k dr a sestra me objednala na toho 16.5,ze by mohlo jit videt srdicko. Tak snad tam neco uvidi a bude to ok. A jak se citite,ja vselijak obcas se mi i hrozne mota hlava.

blauen
7. kvě 2016

@batorijka Já už netestuji ani nemerim teplotu, už jsem se vystrasila hodně před týdnem díky mojí testovací mánii 😀 Já byla hrozne unavena cca 14 dni zpátky a tři dny zpátky me dva večery palela hrozne zaha, ale i to přešlo. Jinak taky moc gratuluji.

alcaka
7. kvě 2016

@batorijka ja se taky testuju pro muj klid,a presne tak vi to jen manzel. Nikomu to rikat zatim nebudeme,az po 1trimestru.

blauen
7. kvě 2016

@alcaka ahojky Já psala vyse ze kdyby mi Dr. neřekl, že jsem tehotna tak tomu ani neverim protoze mi je az moc dobře 😉

xoriska
autor
7. kvě 2016

Mě strašně bolí prsa a mám tlak v podbřišku, jinak bych spala celý den a noci musím tak 3 x na záchod 😀 špatně mi bývá kolem 7 tt tak jsem zvědavá, jak to bude tentokrát 🙂 jinak to ví u nás jen manžel a v práci, protože musím být doma a ostatním to řekněme až po screeningu, pokud bude vše v pořádku 🙂

soussan
8. kvě 2016

Ahoj holky 🙂 i ja se pridavam. Je mi 26 let, jmenuji se Nikol a pozitivni testik jsem objevil vcera..po vynechani 3 dny MS..byla jsem prekvapena a stastna. Povedlo se nam 4ty mesic a dle kalkulacky by byl termin 11.1. Je to moje prvni tehotenstvi. 13.5. jsem objednana na gynekologii a to budu 6+0 tak snad pujde neco videt.. mela jsem jit totiz na preventivni prohlidku. Nebo myslite, ze to radeji posunout na pozdeji?

soussan
8. kvě 2016

@xoriska Miso mam to dost podobne, jako Ty. Jsem hodne unavena, mam citliva a mirne zvetsena prsa. No a jsem porad hladova...nedela mi dobre mit prazdn zaludek, ale primo nevolnosti to zatim nejsou.

luciferkaklaris
8. kvě 2016

@blauen Ahojky, nevolnosti se můžou ještě dostavit. Nebo taky ne 🙂 Já měla šílené bolesti břicha v 6tt a v 7tt, že jsem si myslela, že opět potrácím (v říjnu jsem přišla v 8tt o miminko). Dnes jsem na začátku 27tt, nevolnosti jako takové nemám, ale s příchodem 3. trimestru to začíná být fakt "zábava" - bolesti zad, kostrče, různé bolesti v podbřišku, nespavost atd.
Holky, držím vám všem pěsti!! S Míšou Xoriskou jsme tenkrát začínaly a otěhotněly podobně, bohužel se to nepovedlo ani jedné z nás dotáhnout do konce. Teď už to klapne!! 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli