Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminka v Praze 9 - Střížkov, Prosek a blízké okolí

zupec
18. říj 2015

Ahoj holky, hledám kamarádku maminku na vycházky s kočárkem, kafčo, cvičení s dětmi i bez dětí a další aktivity s dětmi spojené a prostě nějakou fajn maminu, co má doma prcka a nechce s ním být sama než přijde táta z práce. Je mi 30, mám 7 měsíční aktivní a společenskou holčičku a hledáme kamarádky či kamarády na společné blbnutí a růst 😉

mimidaniela
19. říj 2015

Ahoj sme z Ládví Lindě je 22 měsíců a je to pěkné šídlo a v dubnu bude surozenec taky by se nam hodil někdo na procházky...

zupec
autor
19. říj 2015

@mimidaniela Ahoj no parada, Ladvi je kousek, tak se muzem nekdy domluvit a vyrazit na prochazku 😉 Gratuluju k miminku dalsimu, ja si zatim mit druhe nedovedu ani predstavit 😁 Uz vzhledem k tomu, ze u prvniho jsem zvracela az do ctvrteho mesice fuj .. a jak to zvladas Ty?

im4fun
19. říj 2015

@zupec ja jsem ze Strizkova/Proseka. Ale mimco prijde az v breznu🙂

zupec
autor
19. říj 2015

@im4fun Ahoj .. parada, to budou mimca o rok, my jsme taky breznove 😉 Tak jestli chces muzes se mnou vyrazit na prochazku s kocarkem nebo muzem jit nekam na kafco tady v okoli 😉

mimidaniela
20. říj 2015

@zupec určitě se odmluvíme no zvladám to ztuhataky mě trápí nevolnosti snad bude brzy úleva ale ono zas přijde něco jiného :D:D

zupec
autor
20. říj 2015

@mimidaniela jojo to znam ... i kdyz me po tom, co skoncilo zvraceni bylo par mesicu dobre a pak to zacalo 😀

aniska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vecerovak
21. dub 2016

Ahoj zupec, sháníš ještě kamarádku na procházky? Mně je 30 a mám 16měsíčního chlapečka. Počítám, že tvá holčička už má cca 13 měsíců, tak to by děti byly věkově velmi podobně. Já jsem z Proseka a už mne nebaví chodit na procházky pořád sama. Dost často zajdeme s prckem i do Knoflíku 🙂

zupec
autor
23. dub 2016

Ahojky, do Knofliku jsem chodivala casto, pak ale zacala ozuzlavat vse mozne, mela nejake virozy a taky mi zacala z toho hraciho koutku po ctyrech zdrhat az k baru a ja tam litala jak blazen, tak jsem si rekla, ze do doby, dokud nebude chodit a nebude mit trochu "rozum", tak tam chodit nebudu. Kazdopadne v parku pratelstvi jsme denne. Chodi za ruky a pomalu se zacina i poustet, takze kdyz je pekne, uz ji i vypustim z kocarku. Ma trinact mesicu. Urcite se muzem domluvit a srazit se na piskovisti nebo nekde jinde, to by bylo fajn 😉

vecerovak
23. dub 2016

Ahoj, tak to chápu. Mně tam taky neustále zdrha kam nemá 😁 Pristi týden ma cely proprset, tak se můžeme domluvit na ten další týden a potkat se v parku. Jen predbezne, který den se ti hodí? Ja nemůžu jen pondělek zatím. Dobrou noc! Kája

zupec
autor
23. dub 2016

@vecerovak Napisu ti SZ 😉

mimidaniela
31. kvě 2016

ahoj ahoj tak po dlouhé odmlce sme tu plně funkční :D

melissaa
2. čer 2016

Ahoj "zupec", bydlím v Letňanech, na Prosek chodíme často. Mám Adámka narozeného v lednu 2016. Rádi půjdeme na procházku. Marťa

klaraalucka
2. čer 2016

ahojky, jsme z Prahy 9 - Libně, hledáme nějakou fajn kamarádku s dětmi na vycházky a do parku. Už mám doma 6 letou slečnu takže asi i někoho k ní věkově stejného aby si měla s kým hrát a druhé miminko termín srpen. Jsme společenské, veselé a hravé holky tak se nebojte a přidejte se k nám 🙂 Budeme se těšit

Sem začni psát odpověď...

Odešli