Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminka z Hostivic a okolí na pokec, kávičku, procházky

maximka01
14. pro 2014

Ahoj maminky i tehulky, najdu kamaradku na pokec kavicku i prochazky s kocarkem? 😉 mejte se fajn..

ivka_ch
7. led 2015

Ahoj, já čekám mimčo na jaře, takže určitě budu ráda za parťáka na procházky a pokec 🙂 Ty máš koukám termín už teď, prcek je už na světě?

meggie15
16. črc 2015

ahoj holky! taky bydlíme v hostivici,mám 9 měsíčního chlapečka a ráda se k vám přidám na pokec,procházky s kočárkem ,... 🙂

hannymichael
15. led 2016

Ahoj holky taky jsem z Hostivic bydlíme tady asi 5 měsíců... Máme chlapečka 7m a rádi bychom se zkamarádili 🙂

meggie15
18. led 2016

Jeee, super 🙂 My se s vama radi zkamaradime 🙂

stastnehracky
9. kvě 2016

Ahoj, dovoluji si zde napsat dotaz zda je toto tema jeste aktualni? Manzelka by take rada uvitala obcas s nekym prohodit rec. Mame 14 mesicniho chlapecka a na prochazky chodi/me kolem 11h. Tak pokud je zde nejaka maminka, ktera je na tom podobne, bude to skvele. Dekuji a omlouvam se za preklepy, pisu z mobilu.

pikusovajana
2. čer 2016

@stastnehracky na fb je skupinka hostivicke matky a nebo je potom na pokec fajn rodinné centrum zahratka

laila535
2. srp 2016

Ahojte termin mam v lednu najdu maminku,kamaratku na prkamaratku?

stastnehracky
16. čer 2017

Ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď, ale je ještě zájem o rozšíření kamarádek?

marketaho
16. únor 2018

@stastnehracky Ahoj, je to jeste aktualni? Mam 2,5M holcicku a strasne bych si prala partaka na vychazky s kocarkem, kafco atp. Nikoho tu neznam😔

eliska_host
30. čer 2018

Je to stale aktualni??? 😊 mam 11 mesicniho chlapecka a taky hledam nekoho na posezeni u kaficka a vylety s kocarkem 😊 bydlime v Hostivicich par mesicu

Sem začni psát odpověď...

Odešli