Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminka z Prahy 4

efsonka
3. říj 2017

Ahoj je tu nejaka maminka z Prahy 4 nejlepe Podoli nebo Pankrac? Mam sestitydenni miminko a obcas bych rada vyrazila s nejakou jinou maminkou na prochazku, at nejsme porad sami 😉

nezvalova
7. říj 2017

Ahoj,ja bydlím na Pražském povstání, takže přesně uprostřed lokality co hledáš.Dite mám již větší (13m) ale kdyby si měla zájem, můžem se sejít.Za skousku nic nedáme.😀 Hezký zbytek dne.Dana

medvedbrtnik
8. říj 2017

Ahoj, my bydlíme na Pankráci🙂 Malému jsou 4 měsíce, tak kdybys/te měla/měly chuť, můžeme vyrazit ven společně 😉 Pěknou neděli, Lenka

luciasek_31
8. říj 2017

Ahojky, já jsem z Budějovické, ale na Pankrác chodíme často. Mám půlroční holčičku a venku jsme každý den. Ráda se přidám Lůca

smudlinka24
8. říj 2017

Ahoj, ja se hlasim z Podoli s pidi miminkem 😉

efsonka
autor
9. říj 2017

Ahoj holky tak to jsem rada ze jste se ozvaly, co usporadat nejake setkani na nejakem fajn miste tady pobliz, treba na Pankraci v parku? Muzeme na prochazku, dat si limcu.. nebo znate jine fajn mista pro deti tady v okoli?🙂

nezvalova
9. říj 2017

Tenhle čtvrtek ma bejt údajně hezky,pokud se předpověď vyplní ja do Pankrackeho parku pojedu alebo eventuálně na hřiště na Paloučku.

medvedbrtnik
9. říj 2017

Nemohla bych se přimluvit za pátek, má být hezký celý závěr týdne a my ve čtvrtek nemůžeme 😕 jinak pankrácký park je fajn😉

efsonka
autor
9. říj 2017

Ano take bych byla radeji pro patek 👍

truxinka
9. říj 2017

Ahoj, mám dvoutýdenního prcka a bydlíme na Budějovické, ráda se přidám 🙂

nezvalova
9. říj 2017

Ja bohužel středy a pátky dopoledne nemůžu, chodím s prckem na Montessori kroužek a odpoledne zas každý den spí doma v postýlce,tak cca do 15:30.A to pak uz přichází domů manžel z práce, takže já můžu v podstatě jenom dopoledne - pondeli,úterý a čtvrtek.Tak kdyby někomu tenhle režim vyhovoval a měl zájem se seznámit a sejít se ,tak se ozvěte. Hezký zbytek dne.

luciasek_31
10. říj 2017

Já jsem též pro pátek. Tak sraz v pátek dopoledne cca 10 na Pankráci v parku u Cafe na půl cesty? Co na to říkáte? Nebo by jste raději odpo?

Sem začni psát odpověď...

Odešli