• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky, Frýdek - Místek. Hledám kamarádky

2. září 2017 
Holky zdravim, najdou se zde maminky ci tehulky z F-M? jsem cerstve prestehovana z OVA, nikoho tu neznam..a stale nevim, kam s detmi zajit...hledam kamaradky na pokec, sraz, spolecne aktivity....
23. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak už jsem to našla :slight_smile:. My chodíme s malým na plavání miminek do Palkovic a Fryčovic, občas zajdeme do Magnolie na cvičení (je to pod frýdeckým náměstím/nad kauflandem), probíhá tam i jóga a více aktivit pro maminy s dětmi, jednou jsme se byli podívat v Mimi koutku v Broučcích, sídlilo to v Místku ve školce vedle Ještěra, ale myslím, že zrovna v těchto dnech se to stěhuje do nových prostor, které budou kousek od té Magnolie ve Frýdku. A pak taky probíhá nějaké setkávání mamin s dětmi v centru Klíč ve Frýdku na Slezské, ale tam jsem nikdy nebyla.
Jo a taky probíhají ve městě kurzy angličtiny úplně od nejmenších, to je zase ve Frýdku kousek od hlavní pošty :slight_smile:.

Taky jsem hodně pátrala a to všechno výše uvedené je víceméně za prachy :unamused:, zatím se mi nepodařilo najít něco, co by probíhalo zadarmo a bylo jen na bázi setkávání a pokecu. Do IP ti pošlu odkazy.
26. říj 2011 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se. Vidím že termín máš v květnu 2012... Já mám taky začátkem května nebo koncem dubna 2012 :slight_smile: Děti ještě nemám a jelikož mi je 19 let, nemám mezi kamarádkama žádné maminy ani těhulky :(
28. říj 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Ahoj, jmenuji se Irena a mám 3 letou dcerku a ted jsem ve 25tt a čekám chlapečka. S malou chodíme do Bezruče. Je to hrací centrum- skákací hrady, trampolíny atd..........malá se tam vždy vyblbne a já si dám vklidu nějaký dobrý koktejl, či pizzu. Jestli budeš chtít, tak můžeme dát s dětmi někdy srazík. Iren
20. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mám dotaz....je wifi připojení v nemocnici?
2. led 2012 v 16:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky, jeee tak to jsem moc rada, ze se nekdo ozval..

@katerinanov jak se ti dari? jak prozivas svoje prvni tehu????

@irenn ahojik ja jsem Verca, Bezruc je v Mistku? moc rada bych se tam s detmi nekdy podivala...napis jestli budes chtit budu moc rada, kdyz tak ti potom napisu do zprav

@lenicita rekla bych ze neni:frowning2: ale nechci kecat...spise se sama zeptej nebo tam zavolej ale sazela bych ze neni..nebo to bude urcite i na jejich strankach
4. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Ahojky, aale mám to teď trošku hektické, stěhujeme se takže balím (člověk by nevěřil kolik má krámů). No ale až to budu mít za sebou tak bude klídek. A co ty, jak se ti těhulkuje??
5. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám 3letou holčičku a druhou čekáme v dubnu, přistěhovali jsme se loni do Řepišť. Slyšela jsem, že v aquaparku na Olešné je nějaké aquacvičení pro těhotné, nemáte některá zkušenost?

neiry: nemáš nějaký odkaz na tu angličinu? Chodila jsem loni s malou do Ostravy na Pískové doly, ale teď to mám docela z ruky, tak scháním někde blíž, ale většinou mají všechno pro starší děti. A Karolínku to hodně bavilo, tak jsem chtěla pokračovat.
6. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem na tom podobně, přistěhovala jsem se do frýdku z havířova a taky tu nikoho neznám a mimi čekáme v červenci, bude první. takže budu určitě ráda za kamáradky pro společné aktivity :slight_smile:
17. únor 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aooj holky..pokud muzu tak se k vam pridám.. :grinning: taky jsem z Frydku-Místku.. :slight_smile:
18. únor 2012 v 19:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla Ahojky jsem maminka ročního chlapečka a v srpnu čekám druhé miminko.Jsem z Frýdku ale ted přestěhovaná do dobré ale sem jezdím skoro pořád tak jestli hledáš kamarádku tak se můžeme scházet s dětma.
29. únor 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandochna
@eficka
@veruska90
Holky nějak to tady umírá, pojďte to oživit :D

@veruska90 jinak já jsem zase z dobré a přestěhovaná do fm ale už dýl :slight_smile:
26. bře 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Ahoj....tady se nejak pmoc nepise..nevím čím to.. :frowning2: tak ty uz to mas za par vid?já uz bych to taky chtela mit za takovou chviličku. :slight_smile: ...a takovy pekny datum TP.. :grinning:
27. bře 2012 v 09:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka Noo ale teď ty poslední měsíce mi připadají delší než celé těhotenství :D Datum to je hezké ale uvidíme, jestli vyjde. A co ty, jak užíváš těhotenství? Asi moc klidně s malou ne že? :slight_smile:
27. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Já mam malou zlatičko... :slight_smile: a me jeste prudi kdyz si poplacavam po brisku at to nedelam ze tam mam miminko... :slight_smile: strasne se tesi..ale mas pravdu...kdyz jsem byla poprve tehotna tak jsem jen vegetila,ale ted to taky neni spatne..alespon mam trosku vice pohybu a prochazek..jj ty posledni mesice jsou šílene..a mas hodne velke brisko?
27. bře 2012 v 09:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka Já bych řekla že bříško mám tak akorát. To máš fajn, že je malá zlatá a že se těší, miminko asi bude pro ni taková živá panenka :slight_smile: A už víš jestli budete mít holčičku nebo chlapečka?? My čekáme kluka, dneska jsem byla na kontrole a je všechno v pořádku tak jsem ráda.
27. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Mela bych se to dozvedet v patek uricte,na prvnim screningu nam sice rekli ze to vypada na chlapecka,ale uvidime teda v ten patek..treba se nam z toho vyvine jeste holcicka.. :slight_smile: a kde chodis k dokrovi?A ty jsi primo z Frydku-Mistku?
27. bře 2012 ve 12:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jsem přímo z FM ale chodím do dobré k Míčaníkovi. U něho jsem taky byla na tom prvním screeningu a od začátku říkal že to bude kluk no tak snad se nespletl :slight_smile: A ty bydlíš taky přímo tady nebo někde v okolí??
28. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem na mateřské a ráda bych našla normální kamarádka mamču na kávu pokec,zajít do dětského koutku atd. Hledám a nenacházím :fearful: obyčejnou kamarádku,která ze sebe nic nedělá.Bydlíme ve Frýdku.
15. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky! Obnovuji tuto skupinku.. je tady nějak mrtvo.. :grinning:

Před 5 měsíci jsem porodila krásného a zdravého chlapečka Davídka a hledám nejen pro něj, ale i pro sebe kamarádku (pro Davídka klidně i kamaráda :wink: ), se kterými budeme chodit na procházky, v létě na zmrzlinku a na pískoviště :slight_smile:
Rozděluji svůj život na období PŘED Davídkem a PO Davídkovi. Všichni se předháněli ve vození kočárku a starání se o miminko a když nastal den D a Davídek vykoukl na svět, řada čekatelů a nadšenců se tuze ztenčila... :confounded: A proto hledám sympatické maminky, které jsou na tom podobně a budou se chtít připojit na nějaké té procházce :slight_smile:
13. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky, i ty, co se chystají jimi být :slight_smile:

Je mi 26, máme čerstvě ročního syna a ráda bych poznala fajn kamarádku, která žije v okolí FM, na zpříjemnění mateřské dovolené - třeba na procházky, sdílení se, a nebo prostě jen tak, aby nám společně bylo dobře :wink:
9. lis 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla ahoj jsem z frydku a rada tě poznam.mam 3 děti.
tu je muj email klidně pisni.
monikaaroman@seznam.cz
19. zář 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarnell ahoj jsem z frydku a mam 3 děti.rada tě poznam.
19. zář 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
po Vánocích se budeme stěhovat do F-M, termín mám 11.3. 2016 taky bych ráda poznala někoho nového, nikoho tam neznám ... :slight_smile:
30. zář 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martivaloskova ahoj ja jsem z frydku a rada tě poznam
30. zář 2015 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarnell Pokud máš ještě zájem o novou kamarádku, napiš :slight_smile: Budu ráda :slight_smile: Mám dcerku, která je stejně stará jako tvůj chlapeček. Jitka
29. dub 2016 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jo jistě mam zajem o novou kamarádku.odkud jsi?
10. čer 2016 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mam malou holčičku 4m,rada bych našla někoho na procházky nebo jen tak popovídat, nikoho tu zatím moc neznam (metylovice nebo z okolí. .)..Ta.
9. črc v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@appla Ahoj, já jsem z FM, mám pětiletého chlapečka a čekám druhé mimčo :slight_smile:
9. črc v 18:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenecka_24 ahoj tak to je fajn že máš malého chlapečka,ja mam taky 5 ti letou dcerku tak by si rozuměli..
odkud jsi?
9. črc v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicakb pisnu ti do zprav.
10. črc v 06:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek