Maminky na prochajdy, pokec, cvíčo. Praha 3-Žižkov

emimilko
3. kvě 2017

Ahoj nejste někdo z okolí p3 žižkov (okolí jeronýmova, řehořova, cimburkova, olšanské nám,vlkova a dale klidne),případně florenc, karlín, centrum prahy... My bydlíme nedaleko zastávky U pamatníku. Rádi bychom s dcerkou chodily nekam ven, na prochazky, pohrát si, zacvicit si apod. Zatim chodíme jen v pondeli na floru plavat. Naši přátelé s dětmi bydlejí na okrajich Prahy většinou. Dcerce je 7mes., me je 31 let,VŠ.

smusak
7. říj 2017

Ahojky, mně je 29 a synovi 7 měsíců.Jsme z Karlína a rádi Vás poznáme 😉

emimilko
autor
8. říj 2017

Ahoj.diky za zpravu tak tj.fajne muzem se nekdy nekde potkat..jak to mas casove? Michaela

treverton
1. únor 2018

Ahoj, nevím zda je to ještě aktuální, jsme z Prahy 10 vedle ulice Francouzská, takže blízko Prahy 3. Mám syna narozen 9.10.2016. Mě je 33, VŠ. Rádi se s Váma potkáme.

emimilko
autor
25. únor 2018

@treverton Ahoj zdravíme, můžem někdy ven na prochajdu 🙂 jak vy to máte časově a tak

treverton
25. únor 2018

Ahoj, my chodíme na procházky odpoledne mezi 13 a 14 hodinou, kdy malej spí. Nebo dopoledne mezi 10 a 12 když mám dopředu z části hotový oběd. V pondělí a v pátek to máme dost fofry, takže nejlépe úterý až čtvrtek.

emimilko
autor
27. únor 2018

Ahoj pondeli a stredy mame zasekle..jiny dny to jde..jinak my se tak vykyblujem k 11h nekdy driv o pul h anebo odpo chodivame treba po 15h mala rada capka..

treverton
27. únor 2018

Tak az teď pominou ty mrazy. Tak můžeme někam vyrazit. Můj tel: 776339115