• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky na procházky, Jablonec nad Nisou

1. září 2013 
Ahojky! Ráda bych se seznámila s nějakou maminkou/maminkami z Jablonce nad Nisou a okolí přibližně ve věku 20-30 let (není zásadní), které by rády občas vyrazily např. na nějakou vycházku s dětmi :slight_smile: Sama mám 9měsíční mimčo :wink:
27. čer 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
My jsme se teď přistěhovala do Jbc. Máme dvou a půl letého kluka.
Už teda chodím do práce, ale mam celkem dost volného času,tak kdybyste se chteli sejít, budem rádi:slight_smile:)
1. srp 2013 ve 20:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, tak to jsem ráda, že se někdo ozval. Fajn, také budu ráda, když se zkusíme sejít :slight_smile: Asi máš čas spíš odpoledne, ne?
5. srp 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chcííí taky :slight_smile: Mám kluka 2 roky. Bydlím u Vikýře. A čas mám většinou dopoledne, ale vlastně je to jedno, mám čas pořád :slight_smile:
8. srp 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
Omlouvám se, že píšu tahle pozdě, ale ted sem byla pořád v práci:((
Kdy máte čas? Já bych mohla ve čtvrtek tak nějak celý den:slight_smile: A co vy? Že bysme se sešly dohramady, hm??
10. srp 2013 ve 21:15  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky!Jsem klidně pro sejít se společně a čas mám také ve čtvrtek v podstatě celý den :sunglasses:
11. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super:slight_smile: a kde se sejdem? nevím odkud která jste. já bydlím u nemocnice. tak něco navrhněte :wink:
11. srp 2013 v 19:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já klidně k nemocnici dojdu, mám to kousek. Bydlím blízko vlak.nádraží. A spíš teda dopol. nebo odpol.? :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to celkem jedno, ale asi bych spíš radši dopoledne. Ale nechám to na vás:slight_smile:)
A co podnikneme??Já to moc v Jbc neznám, bydlím tu chvíli:slight_smile:
Já jsem myslela třeba do Mšena k přehradě nebo na hřiště.
Tak co kdybychom se sešly u tý prodejny kočárků Kifik nebo jak se to jmenuje:slight_smile:)
12. srp 2013 v 10:58  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře, já souhlasím! Tak třeba v 9.30? Můžeme udělat nějakou procházku k té přehradě - je tam taky hezký hřiště. Snad bude nějaký příjemný počasí. Já tam malou můžu "hodit" na deku, ještě nechodí...
12. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak super, tak v těch půl desátý u Kifík.
Budem se těšit:slight_smile:)
12. srp 2013 v 15:20  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tenea :a co ty??vyrazíš taky s námi? nebo se pak můžeme domluvit na jindy:slight_smile:)
12. srp 2013 v 15:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda s váma vyrazím, ale mohla bych až tak ve třičtvtrě. Ráno se střídáme se psem, tak bych vyrazila z domu až těsně před půlou. Tak kdybyste to holky kvůli mě posunuly o chviličku :unamused:
12. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mně v tom nevidím problém:slight_smile: :sunglasses:
12. srp 2013 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super. Ve třičtvrtě před tim Kifikem :slight_smile: Budu se těšit
12. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domluveno! Budeme se těšit :wink:
13. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já tě na fb nemůžu najít. Je tam víc lidí se stejným jménem a já nevím, která jsi ty:slight_smile:))
17. srp 2013 v 09:31  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky @krajana a @katrinkaa co pátek, hodilo by se vám to?
27. srp 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já v pátek určitě ne, jsem celý den v práci:((
ALe v pondělí mám volno, tak kdyby se vám chtělo:slight_smile:)
28. srp 2013 ve 03:02  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já v pátek taky nemůžu :frowning2: A pondělí možná jo, ale spíš odpoledne. Ještě nevím jistě :wink:
28. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se moc omlouvám, ale nemůžu ani v pondělí :frowning2: Mám ten týden nějaký nabitý....
1. zář 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek