Maminky Praha - Řeporyje a okolí...najde se tu někdo?

Ahojik konikovky, za necely mesic se stehujeme do reporyji, ted bydlime na Praze 4 ale jelikoz jsem puvodne z Jablonce tak ani tak tu zatim nikoho neznam, jen par holek tady pres konika😞. Mam mesicni holcicku a rada bych se seznamila s nejakyma maminama se kterymi bych mohla chodit s kocarkem atd... je tu nekdo takovy???? x-) x-) x-)
kasenka228
6. lis 2009
Ahoj pipiii, ja jsem ze Stodulek, ze sidliste Luziny, to neni myslim tak daleko, jsme tu teprve kratce a taky nikoho neznam. Ja mam dvoumesicni holcicku. 🙂
pipiiiautor
9. lis 2009
jeee ahooj, ja uz myslela ze se nikdo neozval🙂 Jeee tak to je super🙂 my se stehujeme uz po 3 behem 2 let😞 je to sila. |-|
kasenka228
9. lis 2009
pipiii, rada se nekdy sejdu, ale moc nevim kde...tady se nejlip krouzi kolem rybnicku... ale myslim, ze priblizit busem bysme se zvladli, ne? Az tu teda budes bydlet...
pipiiiautor
10. lis 2009
kasenka, ja to tam vuubec neznam😃 tak az se prestehujeme tak se dohodneme a nekam vyrazime🙂 x-) x-)
kasenka228
10. lis 2009
jasny, tak pak dej vedet... budu se tesit, zatim ahoj 🙂
pipiiiautor
10. lis 2009
ted jsme koukala k tobe n a fotecky a meli jste nejaky srazek s holkama z prahy? juuu a ty stejne kocarky..to je fajt super!😃
kasenka228
10. lis 2009
jojo, zrovna dneska, mely jsme sraz holek z terminu Zari 2009 ( ja nakonec ale rodila uz v srpnu)...
rumitci
10. pro 2011
Ahoj holky,
kdyby jste nahodou nekdy tady zavitaly a mely jeste chut se seznamit, budu rada. Bydlim za Safrankou a mam 2 holcicky.
Diky Romca
rumitci
2. led 2012
Je tu naprosto "mrtvo", tak zkusím obnovit diskuzi 🙂 . Fajn holky s dětma, pokud se chcete seznámit, budu ráda, když napíšete, Romča
fisshy
9. led 2012
@pipiii Ahoj, koukam, ze mam temr dva roky zpozdeni, skoda, ze jsem si tehle diskuze nevsimla driv..🙂 Nicmene jsem z Reporyji, mam kloucka 1,5 roku, tak kdyby byl nekdo pobliz, ozvete se..🙂
pipiiiautor
9. led 2012
@fisshy my akorat planujeme stehovani uz mimo Prahu..takze to uz asi neklapne.. to je skoda😞
mumiiiii
28. led 2013
Ahoj fisshy. Jsem take z Reporyji,rok pristehovana..Mam kloucka 2,5 roku. Jeste shanis kamosku treba na prochajdu na hriste?

Začni psát odpověď...

Odešli