• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Praha - Řeporyje a okolí...najde se tu někdo?

28. ledna 2013 
ahojik konikovky, za necely mesic se stehujeme do reporyji, ted bydlime na Praze 4 ale jelikoz jsem puvodne z Jablonce tak ani tak tu zatim nikoho neznam, jen par holek tady pres konika:frowning2:. Mam mesicni holcicku a rada bych se seznamila s nejakyma maminama se kterymi bych mohla chodit s kocarkem atd... je tu nekdo takovy???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pipiii, ja jsem ze Stodulek, ze sidliste Luziny, to neni myslim tak daleko, jsme tu teprve kratce a taky nikoho neznam. Ja mam dvoumesicni holcicku. :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee ahooj, ja uz myslela ze se nikdo neozval:slight_smile: Jeee tak to je super:slight_smile: my se stehujeme uz po 3 behem 2 let:frowning2: je to sila. :pensive:
9. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipiii, rada se nekdy sejdu, ale moc nevim kde...tady se nejlip krouzi kolem rybnicku... ale myslim, ze priblizit busem bysme se zvladli, ne? Az tu teda budes bydlet...
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka, ja to tam vuubec neznam:grinning: tak az se prestehujeme tak se dohodneme a nekam vyrazime:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny, tak pak dej vedet... budu se tesit, zatim ahoj :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsme koukala k tobe n a fotecky a meli jste nejaky srazek s holkama z prahy? juuu a ty stejne kocarky..to je fajt super!:grinning:
10. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, zrovna dneska, mely jsme sraz holek z terminu Zari 2009 ( ja nakonec ale rodila uz v srpnu)...
10. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdyby jste nahodou nekdy tady zavitaly a mely jeste chut se seznamit, budu rada. Bydlim za Safrankou a mam 2 holcicky.
Diky Romca
10. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu naprosto "mrtvo", tak zkusím obnovit diskuzi :slight_smile: . Fajn holky s dětma, pokud se chcete seznámit, budu ráda, když napíšete, Romča
2. led 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii Ahoj, koukam, ze mam temr dva roky zpozdeni, skoda, ze jsem si tehle diskuze nevsimla driv..:slight_smile: Nicmene jsem z Reporyji, mam kloucka 1,5 roku, tak kdyby byl nekdo pobliz, ozvete se..:slight_smile:
9. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fisshy my akorat planujeme stehovani uz mimo Prahu..takze to uz asi neklapne.. to je skoda:frowning2:
9. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fisshy. Jsem take z Reporyji,rok pristehovana..Mam kloucka 2,5 roku. Jeste shanis kamosku treba na prochajdu na hriste?
28. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek