• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky s dětmi v pražských Kbelích - hledáme kamarádku

5. června 2014 
Ahoj,je mi 30, ve Kbelích bydlím 4 roky a než jsem tu stihla někoho poznat, narodily se nám děti. Na pískovišti jen tak nikoho neoslovím, znám tedy blíže jen sousedku. Venku se mi stává, že si o mě mamky povídají za zády- ano, jsme s holkama asi trochu exoti - během 22 měsíců se mám narodily 3 dcery (v necelých dvou letech té první, přišla na svět dvojčata). Manžel je nonstop v pracovním procesu a já už trochu strádám. Kdyby se našla nějaká mamka, která se nebojí čtyř ženských a má chuť s námi obrážet hřiště a nebo podniknout i nějaký větší výlet, budeme rády. Starší dceři jsou 2r a 7m a dvojčatům 9m.
26. dub 2014 v 05:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já sice nebydlím přímo ve Kbelích, ale v Satalicích, což je kousíček. Bydlím tu 3 roky a taky mám jen kamarádku sousedku. Mám dvě holčičky. Té starší jsou 3 roky a mladší 7 týdnů. Když budete mít chuť s námi vyrazit na hřiště do Kbel, nebo Satalic, budeme rády :slight_smile:
26. dub 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrin8888 Ahoj,mně je 36 a s naší malou treperendou (2r) jsme na hřišti ve Kbelích prakticky každý den. Takže se tam urcite potkáváme. Možná i vím, ktera maminka jste :blush:
Já taky nepatřím k tem, kdo by se s někým dával jen tak do řeči, tak jestli máte zájem, tak se tam můžeme příště sejít :slight_smile:
26. dub 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mohla bych se k Vám přidat? Nejsem ze Kbel, ale bydlím blízko. Mám dvouletého syna, tak snad by Vám v ryze dámském kolektivu nevadil :slight_smile:
26. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yamdena Tak naší slečně by kamarád určitě nevadil :slight_smile: Odkud jste?
26. dub 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@satalicka ahoj :slight_smile: mohu se přidat, jsem tedy z Proseka, ale jezdím do Satalice občas a hledám také někoho s dětmi, jelikož tu bydlím krátce a nikoho tu neznám :frowning2: mam 4 měsíční holčičku :slight_smile: diky pa
31. kvě 2014 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tedy taky nejsem ze Kbel, ale máme to pět minut autem :slight_smile:
31. kvě 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, líbí se mi, jak píšete, že ve Kbelích bydlíte pár let a nikoho neznáte. Já ve Kbelích bydlím od narození a dnes tu taky nikoho neznám. :grinning: :grinning: Jinak na hřiště se určitě někdy chystám, ale to mám ještě čas. Teprve koncem června budu rodit. :wink:
31. kvě 2014 v 08:51  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě dotaz pro Kbelské maminky, jak jste spokojené s místní doktorkou MUDr. Stetsko?
31. kvě 2014 v 08:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdybyste měl kdokoli chuť se sejít na hřišti, tak mi napište do zpráv :wink:
3. čer 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cotak S doktorkou bohužel neporadím, zkušenosti s ní nemám. Od sousedky jsem slyšela, že nadšená moc není, ale nevím, co konkrétně jí vadí.
3. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja se moc omlouvam, dve maminky mi napsaly do zprav a ja vubec netusila,ze se tady rozjela takova diskuse :slight_smile: byla to ma premiera na konikovi. Kdyz byste se chtel nekdo konkretne domluvit, tak mi napiste, bereme i kamarady :slight_smile: jinak me prakticky denne potkate na hlavnich kbelskych hristich v centralnim parku ci v lesiku u trati, asi se nedam prehlednout s hnedym dvojcatovym kocarem a dalsi hlasitou treperendou pobliz. Pokud me potkate, klidne me oslovte, nekousu, i kdyz tak mozna vypadam ;)
Ps: se Stestko zkusenosti nemame-chodime do vinore, kde jsou skvele pediatricky :slight_smile:
5. čer 2014 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek