Maminky s dětmi v pražských Kbelích - hledáme kamarádku

Ahoj,je mi 30, ve Kbelích bydlím 4 roky a než jsem tu stihla někoho poznat, narodily se nám děti. Na pískovišti jen tak nikoho neoslovím, znám tedy blíže jen sousedku. Venku se mi stává, že si o mě mamky povídají za zády- ano, jsme s holkama asi trochu exoti - během 22 měsíců se mám narodily 3 dcery (v necelých dvou letech té první, přišla na svět dvojčata). Manžel je nonstop v pracovním procesu a já už trochu strádám. Kdyby se našla nějaká mamka, která se nebojí čtyř ženských a má chuť s námi obrážet hřiště a nebo podniknout i nějaký větší výlet, budeme rády. Starší dceři jsou 2r a 7m a dvojčatům 9m.
satalicka
26. dub 2014
Ahojky, já sice nebydlím přímo ve Kbelích, ale v Satalicích, což je kousíček. Bydlím tu 3 roky a taky mám jen kamarádku sousedku. Mám dvě holčičky. Té starší jsou 3 roky a mladší 7 týdnů. Když budete mít chuť s námi vyrazit na hřiště do Kbel, nebo Satalic, budeme rády 🙂
babka
26. dub 2014
@katrin8888 Ahoj,mně je 36 a s naší malou treperendou (2r) jsme na hřišti ve Kbelích prakticky každý den. Takže se tam urcite potkáváme. Možná i vím, ktera maminka jste 😊
Já taky nepatřím k tem, kdo by se s někým dával jen tak do řeči, tak jestli máte zájem, tak se tam můžeme příště sejít 🙂
yamdena
26. dub 2014
ahoj, mohla bych se k Vám přidat? Nejsem ze Kbel, ale bydlím blízko. Mám dvouletého syna, tak snad by Vám v ryze dámském kolektivu nevadil 🙂
babka
26. dub 2014
@yamdena Tak naší slečně by kamarád určitě nevadil 🙂 Odkud jste?
iveet1
31. kvě 2014
@satalicka ahoj 🙂 mohu se přidat, jsem tedy z Proseka, ale jezdím do Satalice občas a hledám také někoho s dětmi, jelikož tu bydlím krátce a nikoho tu neznám 😞 mam 4 měsíční holčičku 🙂 diky pa
tichackova
31. kvě 2014
Ahoj, já tedy taky nejsem ze Kbel, ale máme to pět minut autem 🙂
cotak
31. kvě 2014
Ahoj holky, líbí se mi, jak píšete, že ve Kbelích bydlíte pár let a nikoho neznáte. Já ve Kbelích bydlím od narození a dnes tu taky nikoho neznám. 😃 😃 Jinak na hřiště se určitě někdy chystám, ale to mám ještě čas. Teprve koncem června budu rodit. 😉
cotak
31. kvě 2014
A ještě dotaz pro Kbelské maminky, jak jste spokojené s místní doktorkou MUDr. Stetsko?
babka
3. čer 2014
Tak kdybyste měl kdokoli chuť se sejít na hřišti, tak mi napište do zpráv 😉
babka
3. čer 2014
@cotak S doktorkou bohužel neporadím, zkušenosti s ní nemám. Od sousedky jsem slyšela, že nadšená moc není, ale nevím, co konkrétně jí vadí.
katrin8888autor
5. čer 2014
Holky ja se moc omlouvam, dve maminky mi napsaly do zprav a ja vubec netusila,ze se tady rozjela takova diskuse 🙂 byla to ma premiera na konikovi. Kdyz byste se chtel nekdo konkretne domluvit, tak mi napiste, bereme i kamarady 🙂 jinak me prakticky denne potkate na hlavnich kbelskych hristich v centralnim parku ci v lesiku u trati, asi se nedam prehlednout s hnedym dvojcatovym kocarem a dalsi hlasitou treperendou pobliz. Pokud me potkate, klidne me oslovte, nekousu, i kdyz tak mozna vypadam 😉
Ps: se Stestko zkusenosti nemame-chodime do vinore, kde jsou skvele pediatricky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli