• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? :slight_smile:
17. pro 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já tedy nejsem přímo ze Žďáru, ale chodím nebo spíš jezdím tam za svojí gyndařkou:slight_smile:
18. pro 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé ahojky, koukám okres Jihlava :wink: a 41tt, to by už mělo být každou chvilku vid? a k jaké Dr.jezdíš do ZR?
18. pro 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo když ťo nepřijde teď tak ve čtvrtek jedu už na vyvolání. :slight_smile: ty jsi 27tt:slight_smile:to už pofrčí:slight_smile: :grinning: ty chodíš taky do Žďáru??na gyndu???a jak v těhu dobrý??koukám že máš fotky, jdu tě omrknout :grinning: :grinning: a kde budeš rodit?HB??nebo JI???
18. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :wink: tak to je už zítra, určitě se moc těšíš vid? :wink:To bude dáreček - závidím :grinning: A já jsem přímo ze Žďáru a chodím k mladé dr.Maškové, s porodem ještě nevím jistě, ale přemýšlíme hlavně o HB, má doktorka tam právě taky dělá, ale hlavně chceme porodnici po novém roce navštívit, tak pak uvidíme... a ty ? že bys pak napsala pocity a dojmy...... :slight_smile:
19. pro 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem taky omrkla tvoje fotečky :slight_smile: a koukám, že máme podobnou soupravičku do postýlky, já teda bez nebes....
19. pro 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba3:slight_smile:
já taky chodím k Maškové ale ke staré:slight_smile:ale u mladý jsem taky byla teď už po druhý a právě ona zítra mi bude dělat prohlídku před tím vyvoláním a bude mi zavádět tu tabletu :slight_smile:budu rodit v HB:slight_smile:takže určitě pocity napíšu:slight_smile:Jsem ráda že tam bude ona:slight_smile:
19. pro 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: to se máš, já bych jí chtěla taky u porodu, třeba se poštěstí nebo se s ní prej dá i domluvit, tak uvidím :wink: a můžu se zeptat, jakou tabletu? Nezlob se, ale nevím - neznám :frowning2: Každopádně, kdybychom si už nenapsaly, tak budu moc moc myslet, ať všechno dobře dopadne a máš lehký porod :wink:
19. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
jo já jsem tam za ní byla v ordinaci a domlouvala jsem se sní, sama nabídla že bude mít směnu tak mi zavede jako ten čípek na to vyvolání porodu:slight_smile:bojím se ale zároveň se i těším:slight_smile:že už to budeme mít za sebou:slight_smile:jojo moc děkuji já určitě písnu jak se sem dostanu:slight_smile:tak užívej těhu:slight_smile:
19. pro 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak, pobyt se nam tam s Marketkou prodlouzil, ale uz jsme doma no nakonec jsem přenášela týden a šla jsem na vyvolání ve čtvrtek 20.12. v 7:00 jsem měla nástup,jóó to vlastně víte žejá jsem popleta no a dál... tak jsme čekali a v 9 mi začli kontrakce ještě to docela šlo pak v 11:00 to byla už bolest musela jsem jít do sprchy nic jinýho nezabíralo,no a pak kolem půl druhý jsem začla omdlývat a bylo mi strašně zle takže doktoři začli dělat nějaký ještě jiný vyšetření nakonec neměla jsem žádné ozvi takže šílenej chaoz najednou co si pamatuji tak kolem mě bylo snad milion doktorů a všichni mi něco nikam zaváděli,a pak jsem se probrala až na pokoji .Manžel mi to musel vprávět tohle je co si pamatuji já, malá prý se zamotala do pupeční šňůry takže museli udělat okamžitě císař takže malou jsem měla až druhý den po porodu a to jenom na kojení u sebe jsem jí měla až třetí den.ale jsem strašně šťastná že už jí máme doma, a manžel takyje úplně sla´doučkáa narodila se ve 14:10 měla 3660g a měřila 52 cm.-)je to miláček.-) teď má o něco míň ale to je normálnía měří možná o kapku víc.-)
30. pro 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: moc moc gratuluju, krásná holčička (už jsem ti psala do IP) :slight_smile: :wink:
7. led 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gaba:slight_smile:
jo jasný psala:slight_smile:moc mě to potěšilo:slight_smile:a jak probíhá těhu???už se ti to blíží že??
20. led 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: jojo, nějak to letí, ale už se prďolky nemůžu dočkat :slight_smile: a jinak začátkem roku mi nebylo nejlíp, ale už je to ok a zase si to plně užívám :grinning: a co vy, jak zvládáte? a jak se cítíš jako mamina a je maličká hodná?? :wink:
jinak mě teď napadlo, pořád se rozmýšlím, do jaké porodnice jít rodit... už jsem byla rozhodnutá pro HB, s tím že se tam ještě pojedeme podívat a ted jsem se dozvěděla, že tam jsou návštěvy pouze do 16:00! je to pravda? teda prej to neplatí pro nadstandart, ale s počtem rodiček moc nepočítám, že ho chytneme....
21. led 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nejsem sice ze Žďáru, ale mohu se k vám připojit?
24. led 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: no jasně, můžeš :wink: a odkud jsi?
26. led 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem z Měřína, kousek od VelMezu :slight_smile: . Taky asi není moc živo, co??? :wink: :wink: :wink:
26. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkud jste vy??? :slight_smile:
26. led 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: já už včera zapadla do postele.... Měřín, tak to je celkem kousek :wink: Já jsem přímo ze Žďáru a bohužel nás tady teda “moc“ není - kromě mě a monaberusky a ta je kousek od Jihlavy, asi nejsou žádné maminy a těhulky na koníkovi z tohoto okolí :confused:
a koukám, že máš 3letého cipíska a snažíte se o dalšího drobečka, tak přeju hodně štěstí, ať se brzy zadaří
:wink:
27. led 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, snažíme se o mimi už od června, ale ještě se to nepovedlo. No a když zjišťuji, co si vláda na maminy vymyslela, tak už se mi do toho ani nechce :cry: Raději bych chtěla jít do práce (jestli teda nějakou najdu) a až bychom splatili dluhy za barák, tak bych šla na mateřskou. Jenomže na druhou stranu mám zdravotní problémy, tak mám strach, abych to další mimi mohla mít. Už Martinek byl zázrak, že se povedl tak brzy. Za to to druhé si dává na čas :slight_smile: No tak uvidíme, jak to dopadne.
28. led 2008 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee tak to mě mrzí, ale neboj, určitě se brzo zadaří, nám tenhle vytouženej cipísek trval přes rok a podařilo se, sice tak nějak zázračně přes mé zdravotní potíže, ale přece :wink:a s prací na vysočině žádnej zázrak vid? já jsem jezdila do Jihlavy, tady v ZR nic moc :angry:
jinak přeji krásný slunečný den :wink: po včerejšku je teda potřeba....
28. led 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, to mě mrzí, že máš také zdravotní potíže. Tady na těch stránkách je nás hodně :frowning2: .

Co jsi dělala za práci a kde??? :confused: Teda jestli to není tajné :sweat_smile:
Je to bída s prací na Vysočině, no a vzhledem k tomu, že nemám žádnou praxi, tak to je ještě obtížnější :frowning2: . Tak nevím jak to dopadne :confounded:
29. led 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: jojo bohužel je nás v tom trápení víc, ale ještěže, je doba, kdy se s tím dá aspoň něco dělat, ale na druhou stranu díky této době tyto problémy taky vznikají že :confused: uvidíš, brzy se zadaří :wink:
a já dělala v zahraniční firmě asistentku a referentku na oddělení nákupu, celkem to ušlo, ale až na to dojíždění, to máš 40km do Jihlavy a 40km zpět a nepočítám, že se tam po mateřské vrátím - nedokážu si toto představit s prďolkou, jako vyzvedávat ho ve školce.... tak uvidíme, co pak bude dál.
A co jsi dělala ty? a tak jseš ted ještě na mateřské do Martínkových 4 let? nejlepší by bylo navázat z jedné mateřské na druhou vid? to by se líbilo mě, teeeeeda pokud to půjde, i když jak si psala, ta naše úžasná vláda.....
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, máš pravdu, že dnešní doma může za hodně z těch problémů :unamused:

Tak to jsi měla dobré zaměstnání, ne? Teda krom toho dojíždění, to muselo být náročné. Ani nevím, zda do Jihlavy jede přímo autobus. To jsi musela jezdit přes Polnou, ne? Ale s tak bohatou praxi najdeš dobré zaměstnání i blíž, teda alespoň si myslím. Uvidíš. :wink:

Já jsem byla u mamky v prodejně jako prodavačka. Když už jsem si našla práci jako recepční, tak jsem zjistila, že jsem těhu, no a pak už mě vzít nemohli. Nemohla bych ani na dvanácky a ani na noční. Tak že zase nic. Čím dřív se blíží konec mateřské, tím víc mám větší strach, že si práci která by mě bavila a kterou bych chtěla dělat nenajdu. Už z toho začínám mít deprese :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Mateřskou mám do Martinkových 4 let. Tak že na otěhulkování už mě moc času nezbývá :frowning2: :frowning2: :frowning2: . No uvidíme.
30. led 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, bylo to fajn a uvidíme, jestli v ZR po mateřské něco najdu :confused: a jezdila jsem autem, manžel pracuje ve stejné firmě, jen na jiném oddělení, firma to je celkem veliká a on byl úplně na druhé straně, takže jsme se max. potkali na obídku a to kolikrát ani ne, takže to bylo fajn, aspoň to dojíždění se dalo zkousnout, když jsme byli spolu a nepotila se sama v buse.....
No a to je škoda, že když už si chytla novej flek, kdyby otěhotnět tak rychle šlo teď vid? to je vždycky jako naschvál :angry: neboj, určitě něco zajímavého najdeš nebo bude dřív mimísek ne? :wink: a lečíč se něčím? já když si vzpomenu na všechny ty pilule a počítání dní :angry: to nám ti bobánci dávají zabrat co?
a tak koukám, že Martínkovi jsou tři, tak ti pěkně krouhli mateřskou vid nebo jak to je? :unamused:
30. led 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, teď se momentálně léčím se zánětem, ale mám srůsty v podbřišku. V 20 letech jsem byla na operaci (laparoskopii), ale Dr. mě upozornil, že srůsty se přeruší ale mohou a nemusí se objevit znovu, no a oni se naneštěstí objevili. Ale když jsem měla jít na další operaci, tak mě přišli na to, že jsem ve 3 měsíci. Tak že jsem nešla. V těhu mě to bolelo, když mě do toho Marťa kopal :sweat_smile: , ale byla jsem ráda, že ho čekám. Půl roku po porodu to přestalo a už jsem neměla tak velké bolesti a tak často. No a teď nevím, zda budu muset ještě na tu operaci, pokud by se mimi nepovedlo.Ale říkám si, že jsou na tom bohužel holky ještě hůř než já :-/ .

No a co se týče vlády, tak tu mi ani nepřipomínej. Nechápu, proč musí v nemocnici platit novorozenci a kojenci.No vlastně nechápu hodně naších zákonů. Máme spoustu debilních zákonů, při kterých zůstává rozum stát :confounded: :frowning2: .

A co ty, jaké jsi měla nebo máš zdravotní problémy???
31. led 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: tak to mě mrzí, že se ti to opět objevilo! S tou operací uvidíš, možná by bylo lepší to absolvovat, ted skoro vše dělají laparoskopicky ne ? :wink: No a já měla problémy hlavně s hormony a ovulací...ale nakonec jsem otěhotněla nějak zázračně samovolně, i Dr. se divili :sweat_smile: :slight_smile: :wink:

A jaký byl víkend? my toho zvládli docela dost,hlavně pořád jenom jíme, včera mamina dělala koblížky, tak jsem se teda pořáááádně nacpala, musím se přiznat na posezení jsem zvládla 15 kousků, co to těhotenství se mnou dělá teeeda :grinning::grinning: a ted jsem manželovi upekla tyčinky, tak jdu aspoň ochutnat nebo je všechny zbaští sám (má je hrozně rád) :slight_smile:
3. únor 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak se máš??? Dlouho jsem se sem nedostala. Tak jak se má mimi??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, blahopřeji k Vojtíškovi. Dlouho jsem tu nebyla, tak je to blahopřání opožděné :slight_smile: Jak se máte?
27. kvě 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,funguje to tady ještě?Můžu se přidat?
30. čer 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky bych se ráda přidala, jsme s Tadeáškem přímo ze Žďáru a nikoho s miminkem tu neznáme...
19. črc 2008 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, omlouvám se, moc jsem koníka nestíhala :sweat_smile:
koukám nové tváře, to je fajn, koooonečně :slight_smile:
renkam: díky, máme se skvěle, ale vojtíka dával hodně zabrat, ale které miminko ne, že? :wink: co malej?
jak se všechny máte, co miminka?
kijonkova: myslím, že tě podle vidění znám :wink:
27. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek