• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v Kolíně, kdo rodí v květnu, červnu 2013?

29. března 2013 
Čauky nastávající maminy,
chci se zeptat kdo rodí okolo 24.5.v Kolínské nemocnici :slight_smile:
28. bře 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, budu rodit cca 20.5. ,ale v Nymburce. Když jsem se rozhodovala mezi Nymburkem, Jičínem a Kolínem, Nymburk vyhrál. Sice chodím na gyndu k doktorovi Tomanovi, což je primář kolínské porodnice, ale neslyšela jsem na ni žádnou chválu....
29. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha,
to jsi hodná Ilčo, že jsi napsala...A kolik važíte?Já byla dneska u doktorky a ta mě celkem zděsila..Čekáme chlapce a má 2500 g...Což si říkám , že je celkem dost.Co čekáš ty...Jinak já jsem Mirča :grinning:
29. bře 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miru, byla jsem naposledy na kontrole někdy předminulý týden a to jsme měli cca 1670 g. Doktor říkal, že je tak o dva dny napřed, takže dobrý :slight_smile: Jinak, co se bavím s děvčaty tady z okolí, tak téměř všechny rodily v Nymburce a jedna holčina, která má termín jako já, jde rodit do Jičína a druhá má termín v srpnu a jde do Nymburka... My čekáme holčičku :slight_smile: Koukám, že máš fotečky ze svatby z Poděbrad, je tam krásně. Přítel je také poděbraďák a já jsem naplavenina od Mělníka, nyní žijeme v Nymburce.
29. bře 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a my jsme 33.t.t.a máme 2500 g(chlapec) , neříkám , že jsem nějaká zdechlina ale tlustá si taky nepřipadám-Jak se říká "KREV A MLÉKO" :grinning: Když ono to je těžké , buď si chválejí nemocnici jak v Nymburku nebo v Kolíně -nebo nadávají..Já tam chci rodit z jednoho prostého důvodu, že tam mají dětskou jipku.Kdyby něco, ať mám miminko u sebe a néé někdě v tramtárii...Uvidíme jak to dopadne...Ty jsi od Mělníka, jéé tam je krásně-byli jsme tam s manželem jednou na výletě, ale to už je taky stopadesát let...Jak se bude jmenovat holčička???Po ní toužil manžel, ale jen ze začátku, teď je rád , že bude mít kluka jako buka :dizzy_face:
29. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, také jsem právě nad tím uvažovala a rozhodovala se. Právě, že v Kolíně mají na vše vybavení v případě, že něco bude s miminkem. Ale když vidím, že je vše v pořádku a celé těhotenství jsem já i mimi v poho, tak doufám, že se nic dít nebude a dětská jipka nebude třeba. V tom případě by nás pak obě stejně převezli do Prahy. Mně spíš jde o tu poporodní péči na kterou si v Kolíně stěžují. Že jsou nepříjemné sestřičky atd. Co jsem byla už v nemocnici v Nymburce a mluvila jsem s porodníma asistentkami, tak byly úžasné. Přítel vybral jméno Sandra, chvíli jsem se bránila, ale nakonec jsem svolila :slight_smile: Ten chtěl holčičku od začátku, tak si ji udělal a ještě pojmenoval, co víc si přát. Oba s manželem pocházíte z Poděbrad? No nejkrásnější je Kokořínsko, ale jelikož přítel miluje polabí, tak se odtud nehneme :slight_smile:
29. bře 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se říká, že na šestinedělí v Kolíně jsou setřičky nepříjemné= to máš pravdu Ilčo, ale jsou tam prý i dobré...Snad ke mě budou hodné, chápu , že to mají jako rutinní práci, ale jsou za to placené, já si taky nemůžu dovolit být v práci za "pindu lindu"a chovám se k nim hezky, tak přepokládám , že oni budou i tak ke mě.... :wink:
Manžel pochází přímo z Poděbrad a já kousek od Poděbrad, z malé vesničky-ale to je cobi kamenem dohodil...
Sandra je hezké jméno, mě se líbí, jako Sandra Bullock :wink: my kdybychom měli holčičku, což snad bude třeba v příštím těhotenství=uvidíme jestli se podaří, jmenovala by se Anežka...Máme rádi stará česká jména...
29. bře 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě na modernu :slight_smile: A jak se bude jmenovat chlapeček? Po taťkovi? Je pravda, že záleží na koho zrovna narazíš....třeba chytnu zrovna nepříjemnou sestru v Nymburce, to člověk nikdy neví...A jak to máš s přibíráním? Já mám nahoře už 17 kg... :frowning2: takže docela masakr.. moc jsem s tím nepočítala :slight_smile: A tvé těhotenství probíhá v pohodě nebo máš nějaké potíže? Jako cukrovku atd.
29. bře 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Po taťkovi se bude jmenovat Václav :slight_smile: ale bylo to o chlup, měl se jmenovat Matěj...Já mám 10kg.tak zatím tak nějak=no jako VELRYBA :grinning: aby to pak nebyl PLEJTVÁK OBECNÝ ha ha ha...Počítám snad do 14kg.To zvládnem,snad- uvidíme...Ne potíže nemám, probíhalo v pohodě, i na začátku-se vším všudy ublinknutí celkem 4..Jen co mě trápí je , že mám Rh negativní a ke všemu AB krev...Tak to je takový strašák ve skříni :unamused: , uvidíme při porodu...A ty jsi natom jak - zvládáš to dobře????Co nohy neotýkají, nějaké extrémy při konzumaci jídla...Např banán s kečupem-to měla moje kamarádka :dizzy_face:
29. bře 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takhle bude vypadat náš kočárek****Nám se tady líbí..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem ti zprávu :slight_smile:
29. bře 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek