Maminky v Milovicích, Lysé nad Labem a okolí

Ahojky mamky. Mám téměř ročního chlapečka a rádi poznáme nové mamky na procházky, pokec a hraní. Sice tady bydlíme už 2 roky, ale moc maminek tu neznáme a chodit ven sami nás nebaví :-|
yildiz
12. únor 2013
Jsem na to stejne 🙂 jako terazab ,jsem teda sice z Lyse ale Milovice jsou kousek 😃 ....v Lyse jsem taky uz 2roky a taky tady moc maminek neznam...ted jsme se tady potkaly s jednou mamcou kousek od nas, s Ksarinkou ...ale rada poznam dalsi 🙂 a taky na ty prochajdy 🙂 mam teda skoro 8mes dracici 😃 - a ten srazik neni spatny napad ..tak jen teda kdy a kde 😃
terezabautor
12. únor 2013
Lysá a Milovice jsou fakt kousíček, takže to není problém 😉 Co se domluvit třeba v úterý příští týden?
alunka001
13. únor 2013
@yildiz My bydlíme ve Velence (cca 5km) u Starého Vestce. DO Lysé jezdím 2x týdně na nákup 😉
Mám sice již 3 leté dítko,ale na procházky chodíme rádi 🙂
@terezab Není někde v Milovicích nějaká cukrárna s dětským koutkem ?
yildiz
13. únor 2013
V Lyse jedna je 🙂 ale to urcite vite 😃 - na prochajdy taky chodime moc radi... 🙂
yildiz
13. únor 2013
@terezab to jooo tak pristi tyden v utery urcite muzeme 🙂 proc ne ? a kde 😃 ?
terezabautor
13. únor 2013
@alunka001 v cukrárně je akorát venkovní dětský koutek, ale teď je nový dětský koutek v pizzerii (nekuřácká), takže by se dalo jít třeba na kafčo tam 😉 Nebo klidně do Lysé, je mi to jedno 😉

@yildiz kde, to je otázka 😃 Nějaké návrhy?
alunka001
13. únor 2013
@yildiz a @terezab tak co třeba ty Milovice? Můžeme si dát v klidu a teple kafčo 🙂
yildiz
14. únor 2013
Ok.... tak Milovice 🙂 -
alunka001
14. únor 2013
Ok ... a v kolik se v to úterý sejdeme? Nám je to jedno,po obědě už nespí,takže se časově hodně přizpůsobíme 🙂
A kde to tam je? Já to tam moc neznám a pojedu podle navigace 😉
@yildiz
yildiz
14. únor 2013
My sice jeste spime 🙂 ale muzeme to zvladnout po ceste /ale asi urcite po obede ? Tak co takova cca 14h ?.... Milovice taky moc neznam a vzhledem k tomu, ze asi auticko mit nebudu tak pojedu vlakem ... jen se obavam, aby to tam to moje zvire vydrzelo ...vy uz mate pomerne vetsi ditka tak... 😕
alunka001
14. únor 2013
@yildiz Tak to vypadá,že si tu dopisujeme jen my dvě 😃 Tak pokud se nikdo nepřidá,tak to můžeme přesunout do Lysé,aby nemusela cestovat 🙂
yildiz
14. únor 2013
Oki 😃 ale Terka se urcite prida 🙂 tak uvidime ... 🙂 do utery je jeste casik a treba jeste nekdo ze skupiny zareaguje ! 😎
alunka001
14. únor 2013
@yildiz Oki,tak když nikdo nebude reagovat,tak půjdeme do cukrárny v Lysé,jinak pojedeme do Milovic do pizzerie 🙂
yildiz
14. únor 2013
dobře dobře 🙂 😎
terezabautor
14. únor 2013
@yildiz
@alunka001 Já se určitě přidávám 😉
terezabautor
14. únor 2013
Jinak je to pizzerie Pat a Mat: http://www.pizzeriapat-mat.cz/kontakt/
terezabautor
14. únor 2013
@yildiz kdyžtak se můžeme sejít na nádraží. já půjdu s prckem asi procházkou, tak bychom vás tam vyzvedli 😉
yildiz
14. únor 2013
dobre dobre 😃 tak na nadrazi ... 🙂 budeme se tesit a jeste doladime cas ... v Lysy jede vlak ve kolem pul takze by jsme tam byly kolem trictvrte 🙂
alunka001
14. únor 2013
@terezab Tak to je super. Ani jsem o této Pizzerii nevěděla 😃 Ten dětský koutek vypadá parádně,tam se bude Daníkovi líbit 🙂
A na kolikátou,na tu 14 hodinu?
Tak jsem se koukala a možná to vezmeme s @yildiz vlakem,aby nejeli sami 🙂 Dan bude nadšen,že pojede mašinkou 😃
terezabautor
14. únor 2013
@alunka001
@yildiz stačí, když dáte vědět v kolik tu budete a my s Fildou budeme stát na nádraží v určený čas v pozoru 😃
alunka001
14. únor 2013
@terezab Oki 😉
iluss
14. únor 2013
Ahoj ve spolek 🙂 přidávám se k milovickým maminkám! 😃

Terez, na tu procházku nebo kafčo jsme se neozvali, protože marodíme. Dítka dost ošklivě kašlíkujou a Míša jak je zahleněnej, tak z toho i dost blindí.
V to úterý už snad budem zdraví, ale bohužel se k vám nemůžeme přidat, protože máme rande s jednou kamarádkou.
V té pizzerce, jak je tam po novu udělaný ten dětský koutek, jsem ještě nebyla. Tak to tam holky okoukněte a dejte pak vědět, jaké to tam je 😉
nlenka
14. únor 2013
Ahoj holky. Mám dva grázly,5.5 a 1.5 roku. Momentálně je má oba doma a když jsou každý večer v posteli, tak jásám, že jsem přežila další den bez úhony. Pokud by vám nevadilo,tak bych se ráda přidala do spolku. Jen se v tom nějak ztrácím :-S
nlenka
14. únor 2013
Jinak bydlím v Sojovicích,pár kilásků od Lysé
alunka001
14. únor 2013
@iluss Ahojky,jůůů,další mamča 🙂

@nlenka Ahojky,tak to bydlíš na opačnou stranu Lysé než my,ale můžeme se klidně v Lysé sejít 🙂 A nechceš se přidat v úterý do Pizzerie do Milovic?
terezabautor
15. únor 2013
@iluss škoda. až budete zdraví, tak se určitě ozvi
alunka001
18. únor 2013
@terezab
@yildiz
Musím ten zítřek zrušit,ulehla jsem s chřipkou 😞 A my se tak těšili ...
yildiz
18. únor 2013
Ahoj holkyyyy 🙂
no coz se da delat....vymyslime nahradni termin ? Co Terko ? Ja se totiz taky budu muset omluvit, za pomela jsem ze zitra jdeme na 8-mi mesicni prohlidku 😕
alunka001
18. únor 2013
A co to nechat za týden na úterý?
@terezab
@yildiz
@nlenka
@iluss
nlenka
18. únor 2013
ahoj, já sem jednoznačně pro, od rána zvracím, takže bych stejně nedorazila :-S

Začni psát odpověď...

Odešli