• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky v Milovicích, Lysé nad Labem a okolí

31. března 2013 
Ahojky mamky. Mám téměř ročního chlapečka a rádi poznáme nové mamky na procházky, pokec a hraní. Sice tady bydlíme už 2 roky, ale moc maminek tu neznáme a chodit ven sami nás nebaví :unamused:
6. únor 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem na to stejne :slight_smile: jako terazab ,jsem teda sice z Lyse ale Milovice jsou kousek :grinning: ....v Lyse jsem taky uz 2roky a taky tady moc maminek neznam...ted jsme se tady potkaly s jednou mamcou kousek od nas, s Ksarinkou ...ale rada poznam dalsi :slight_smile: a taky na ty prochajdy :slight_smile: mam teda skoro 8mes dracici :grinning: - a ten srazik neni spatny napad ..tak jen teda kdy a kde :grinning:
12. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lysá a Milovice jsou fakt kousíček, takže to není problém :wink: Co se domluvit třeba v úterý příští týden?
12. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz My bydlíme ve Velence (cca 5km) u Starého Vestce. DO Lysé jezdím 2x týdně na nákup :wink:
Mám sice již 3 leté dítko,ale na procházky chodíme rádi :slight_smile:
@terezab Není někde v Milovicích nějaká cukrárna s dětským koutkem ?
13. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Lyse jedna je :slight_smile: ale to urcite vite :grinning: - na prochajdy taky chodime moc radi... :slight_smile:
13. únor 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab to jooo tak pristi tyden v utery urcite muzeme :slight_smile: proc ne ? a kde :grinning: ?
13. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alunka001 v cukrárně je akorát venkovní dětský koutek, ale teď je nový dětský koutek v pizzerii (nekuřácká), takže by se dalo jít třeba na kafčo tam :wink: Nebo klidně do Lysé, je mi to jedno :wink:

@yildiz kde, to je otázka :grinning: Nějaké návrhy?
13. únor 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz a @terezab tak co třeba ty Milovice? Můžeme si dát v klidu a teple kafčo :slight_smile:
13. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok.... tak Milovice :slight_smile: -
14. únor 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ok ... a v kolik se v to úterý sejdeme? Nám je to jedno,po obědě už nespí,takže se časově hodně přizpůsobíme :slight_smile:
A kde to tam je? Já to tam moc neznám a pojedu podle navigace :wink:
@yildiz
14. únor 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sice jeste spime :slight_smile: ale muzeme to zvladnout po ceste /ale asi urcite po obede ? Tak co takova cca 14h ?.... Milovice taky moc neznam a vzhledem k tomu, ze asi auticko mit nebudu tak pojedu vlakem ... jen se obavam, aby to tam to moje zvire vydrzelo ...vy uz mate pomerne vetsi ditka tak... :-/
14. únor 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz Tak to vypadá,že si tu dopisujeme jen my dvě :grinning: Tak pokud se nikdo nepřidá,tak to můžeme přesunout do Lysé,aby nemusela cestovat :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oki :grinning: ale Terka se urcite prida :slight_smile: tak uvidime ... :slight_smile: do utery je jeste casik a treba jeste nekdo ze skupiny zareaguje ! :sunglasses:
14. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz Oki,tak když nikdo nebude reagovat,tak půjdeme do cukrárny v Lysé,jinak pojedeme do Milovic do pizzerie :slight_smile:
14. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře dobře :slight_smile: :sunglasses:
14. únor 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yildiz
@alunka001 Já se určitě přidávám :wink:
14. únor 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak je to pizzerie Pat a Mat: http://www.pizzeriapat-mat.cz/kontakt/
14. únor 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yildiz kdyžtak se můžeme sejít na nádraží. já půjdu s prckem asi procházkou, tak bychom vás tam vyzvedli :wink:
14. únor 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dobre :grinning: tak na nadrazi ... :slight_smile: budeme se tesit a jeste doladime cas ... v Lysy jede vlak ve kolem pul takze by jsme tam byly kolem trictvrte :slight_smile:
14. únor 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab Tak to je super. Ani jsem o této Pizzerii nevěděla :grinning: Ten dětský koutek vypadá parádně,tam se bude Daníkovi líbit :slight_smile:
A na kolikátou,na tu 14 hodinu?
Tak jsem se koukala a možná to vezmeme s @yildiz vlakem,aby nejeli sami :slight_smile: Dan bude nadšen,že pojede mašinkou :grinning:
14. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alunka001
@yildiz stačí, když dáte vědět v kolik tu budete a my s Fildou budeme stát na nádraží v určený čas v pozoru :grinning:
14. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. únor 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek :slight_smile: přidávám se k milovickým maminkám! :grinning:

Terez, na tu procházku nebo kafčo jsme se neozvali, protože marodíme. Dítka dost ošklivě kašlíkujou a Míša jak je zahleněnej, tak z toho i dost blindí.
V to úterý už snad budem zdraví, ale bohužel se k vám nemůžeme přidat, protože máme rande s jednou kamarádkou.
V té pizzerce, jak je tam po novu udělaný ten dětský koutek, jsem ještě nebyla. Tak to tam holky okoukněte a dejte pak vědět, jaké to tam je :wink:
14. únor 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám dva grázly,5.5 a 1.5 roku. Momentálně je má oba doma a když jsou každý večer v posteli, tak jásám, že jsem přežila další den bez úhony. Pokud by vám nevadilo,tak bych se ráda přidala do spolku. Jen se v tom nějak ztrácím :confounded:
14. únor 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bydlím v Sojovicích,pár kilásků od Lysé
14. únor 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iluss Ahojky,jůůů,další mamča :slight_smile:

@nlenka Ahojky,tak to bydlíš na opačnou stranu Lysé než my,ale můžeme se klidně v Lysé sejít :slight_smile: A nechceš se přidat v úterý do Pizzerie do Milovic?
14. únor 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iluss škoda. až budete zdraví, tak se určitě ozvi
15. únor 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab
@yildiz
Musím ten zítřek zrušit,ulehla jsem s chřipkou :frowning2: A my se tak těšili ...
18. únor 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyy :slight_smile:
no coz se da delat....vymyslime nahradni termin ? Co Terko ? Ja se totiz taky budu muset omluvit, za pomela jsem ze zitra jdeme na 8-mi mesicni prohlidku :-/
18. únor 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co to nechat za týden na úterý?
@terezab
@yildiz
@nlenka
@iluss
18. únor 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já sem jednoznačně pro, od rána zvracím, takže bych stejně nedorazila :confounded:
18. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek