Maminky z Benešova nebo okolí, najdou se?

Ahoj, už pomalu vzdávám hledání a seznamování se s nějakou maminkou na MD, ale kdyby se přeci jen našla nějaká maminka z Benešova či okolí na společné procházky s prckem, budeme rádi. Mám osmiměsíčního syna. Jitka
moonland
9. zář 2014
Ahoj, sice nejsem na MD (už), ale jsem z Benešova. Mám dva kluky (9 a 5) a jsme tu noví. Přistěhovali jsme se v srpnu a hledám nějakou spřízněnou duši a taky někoho, kdo by mi pomohl se tady zorientovat. Pokud budeš mít zájem, klidně se ozvi. Martina
moonland
18. zář 2014
Ahojte,
v sobotu se chystáme s dětma do Mnichovic po stopách kocoura Mikeše. Kdyby se někdo chtěl přidat...
Z Benešova bychom jeli vlakem o půl deváté nebo desáte ???
80katrin80
21. zář 2014
Ahojky Jitko já jsem z Břežan a jsem na MD mám 2 měsíční holčičku tak pokud budeš chtít napiš 🙂 budu ráda
prcekverunka
6. lis 2015
Oživuji 🙂 Jsou tu nějaké mladé maminky z Benešova?
prcekverunka
13. led 2016
???
prcekverunka
18. dub 2016
Ahoj, tak ještě jednou zkouším 🙂 Je tu nějaká maminka z Benešova na procházky s prckama a na pokec?
apalosa
24. kvě 2016
Ahoj, uz se tu nekdo schazi? 🙂
prcekverunka
25. kvě 2016
@apalosa Mně se nikdo neozval 😃
apalosa
25. kvě 2016
Ja mam rocni dite, tak rada bych s nekym pokecala a zasla treba na hriste...
mischel26
4. čer 2016
Zdarek holky,nudim se pri kojeni..jste primo z bn?to se musime vsichni znat,ne?aspon mi tedy prijde,ze tady kazdy zna kazdeho 😉
napoloeon
29. čer 2016
Ahoj holky, rada se přidám k nekomu na hřiště nebo pozvu k nam na zahradu do Jarkovic - mam rocni holčičku a pětiletého klucika.
barborkka
17. led 2017
Ahoj holky, budu se stěhovat do Benešova. Jsem na MD mám 3 měsíční holčičku. Nenajde se nějaká maminka na pokec, procházky...? 🙂
jana88s
4. čer 2017
@barborkka už bydlíš v Benešově? ☺ klidně bych na pokec a prochajdu zašla. Mám 7m syna 😊
prcekverunka
5. čer 2017
Ahoj holky, ráda se přidám 🙂
miemma
26. čer 2017
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Mám 2 měsíčního chlapečka a hledám maminy na pokec, kočárkování... atd. 🙂
vera321
26. čer 2017
Ahoj všem,
nežiju v Benešově, ale do Posázaví často jezdím s dcerou na výlety. Nehledám maminku na povídání u kávy, ale spíš někoho aktivního, koho baví turistika, příroda, pohyb.. S dcerou chodíme na 10km výlety, ale někdy si jenom hrajeme u vody atd. Pokud se najde sportovněji založená maminka, budu ráda. Dceři jsou dva a půl, mně je třicet.
jana88s
26. čer 2017
Ač mám ráda sport, ráda sportuji tak se 7měsíčním prťousem, kromě vození v kočárku, nejde nic jinýho dělat. Takže holky, já jsem pro se třeba někdy sejít např. na Konopišti, projít se, pokecat a sem tam i zajít na kávičku 😉
prcekverunka
3. črc 2017
@jana88s Jsem pro procházky na Konopišti 🙂 I pro kafíčka 😀
miemma
25. zář 2017
Ahoj holky, co se odhodlat a pristi tyden se sejit na Konopisti? Muzeme se projit a dat si kafco dokud je jeste pomerne hezky. Ja muzu kdykoliv. Pridate se nektera???
napoloeon
25. zář 2017
Rada se přidám s moji dvouletackou - muzeme kdykoliv dopoledne krome pondelka.
miemma
25. zář 2017
Bezva. Tak už jsme dvě. Já mám 5 měsíčního chlapečka. Co středa kolem 10:00?
napoloeon
26. zář 2017
To by asi slo, kde? Jedu autem, mohla bych ho nechat na sv. Anne a sejít dolu. Ty půjdeš z Bene pěšky?
prcekverunka
27. zář 2017
Já se klidně přidám, pokud budou holky zdravé. Momentálně mají ještě trochu rýmu, ale do příští středy by mohly být cajk 🙂
miemma
1. říj 2017
Přijedeme autem směrem od Neveklova. Parkovat budu asi na hlavním parkovišti a došla bych třeba před restauraci Stará Myslivna. To je záchytný bod, kde to znám 🙂.
miemma
3. říj 2017
Ahoj, plati ten zitrek?☺
napoloeon
3. říj 2017
@miemma ahoj, dcera mi pekelně smrka, tak nevím, normalne by to nevadilo, ale ty mas male miminko, vid?
miemma
3. říj 2017
Njn je to jeste prcek☺. Vzhledem k blizicimu se ockovani bych to radeji odlozila. Treba bude jeste i lepsi pocasi. A drzim palce at je male lepe😊
napoloeon
4. říj 2017
@miemma Uff, stejně by to nedopadlo - v noci začala zvracet z rýmy a doteď neprestala. Uz mi dochází povlečení..🙄 No nic, tak třeba příští týden, snad bude ještě hezky🙂
miemma
7. říj 2017
Tak to mě mrzí. Až vám bude lépe a budete mít chuť, tak dejte vědět a můžeme se dohodnout na další pokus 🙂.

Začni psát odpověď...

Odešli