• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Brna na společné procházky a výlety

15. října 2017 
Ahoj maminy, nenajde se někdo z Brna na společné procházky a výlety ? Mám ročního chlapečka a hledáme kamaráda nebo kamarádku :slight_smile:
Budeme rádi, když se někdo ozve, těšíme se :slight_smile:
5. bře 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z Brna, mám dceru dva a čtvrt roku, odkud z Brna jste? My z Bohunic
6. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem taky z Brna. Mám holčičku starou 2 roky a jsem taky z Bohunic.
24. bře 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tiez sa pridavame:slight_smile:mam syna takmer 3 roky a sme z Lisne:slight_smile:
30. bře 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obnovuji tuto diskuzi. :slight_smile:
Mám 21 měsíční holčičku, momentálně bydlíme v Přízřenicích, ale není pro nás problém dojed téměř kamkoliv. Najde se někdo na společné procházky, kafíčko, .... ?
14. dub 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame 7mesicni dvojcata, dva kluky a rada bych nasla maminku s podobne starym ditetem (detmi) na spolecne prochazky, popovidani a tak. Bydlime v centru Brna, takze idealne z teto lokality.
27. srp 2016 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky a malé ratolesti:slight_smile: Jmenuju se Veronika(29), mám kluka(1rok)a ráda bych se seznámila s maminkama, které baví jezdit na výlety s kočárkem, posezení venku při kávičce, bazének s dětma…:slight_smile: Budu ráda za odezvu:slight_smile: Jsem z Brna-řečkovic. Ahoj:slight_smile:
15. říj v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, já 25, dcera bude mít rok :slight_smile: bydlime na Lesné :slight_smile:)
15. říj v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek