• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Brna - termín porodu srpen, září, říjen

19. ledna 2013 
Zdravím všechny, je tu nějaká budoucí mamina z Brna ??? Ráda bych se seznámila s někým, s kým se budu moci občas sejít, pokecat o dětech a provětrat mimčo . . .
23. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Brna a termín máme 13.10.2012 myslím ale že jsi pár týdnů v předstihu ode mě.. :slight_smile:
24. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelclaire Ahojky,nam se narodil chlapeček 18.10..jsem taky z Brna.jak se vam dari?
15. led 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweety83 Ahojky, gratuluji k chlapci :slight_smile: Daří se nám mooc dobře, dobře prospíváme, stále kojíme (ale zdá se mi že večer nám to už moc nestačí) Od narození mi spinkala celou noc, poslední měsíc se její nároky na baštu zvýšili.Takže kojíme i v noci..Co vy? A co první očkování, máte za sebou?
15. led 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweety83 jinak já už v Brně nejsem, odstěhovali sme se ..Čekáme momentálně na dojednání papírů..Jinak sme po Pálavou, blízko přírody :slight_smile:
15. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelclaire Dekuji.:wink:Nam se taky dari krasne.prospivame.bohuzel ale kvuli zdrav.komplikacim od 7.tydne nekojime.sme na UM.od narozeni to neni moc velky spac.pres den dava doma svoje 30-40minutovky.nekdy se zadari i vic.ale to ho musim uhoupat.noci jsou uz ted dobre.no nikdy sme nespali celou noc.to zavidim.ockovani mame prvni za sebou.hexa+prevenar.druha davka bude 31.1.a odkud ste z Brna.ja tu nemam kamaratku s miminkem:frowning2:
17. led 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweety83 jak jsem psala, nejsme už v Brně..Taky sem tam nikoho neznala s miminkem. Te´d přes den taky spinká max tu hodinku..Ale jak píšeš je to většinou těch 30-40minutek..Ono se to bude zkracovat postupně. V noci mi spinká od cca 8 po koupání do 1 v noci a pak se budí co 3 hodiny na kojení. Dnes to UM je na dobré úrovni a dokáže dosti zastoupit MM :wink:
Jak jste reagovali? Naše malá to vzala prvně r brekem je u pana doktora a pak už dobrý, večer trošku zvýšená teplotka, celé to prospala většinou, my jen infanryx + synfloryx..Dávali sme proti pneumokokům jen tu hrazenou
My jdeme na druhou 30.1. :slight_smile:
17. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelclaire Ach ja jsem šiša.jasne psala si, že už v Brne nejste.no my jsme to ocčkování až tak dobře nezvládli.nespinkal skoro celou noc. nepapal moc. a teplota 38 st.ale dalsi den už byl v pohodě.jen trošičku neklidnější.to je sranda,že máme to očkování skoro ve stejnou dobu.jak se jmenuje holčička?:slight_smile:)) Náš chlapeček je Staníček.
17. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweety83 škoda, taky sem chtěla mít nějakou maminku na blízku se stejně starým mimčem..A nakonec sme se stěhovali s třítýdenní dcerkou, jmenuje se Alexandra..Ale u nás vládnou všelijaké jiné přezdívky, jako je sluníčko, bobánek, beruška apod.. :grinning: Jen já ji říkám Lexinko.. Ono každé to mimčo to zvládá trošku jinak, ale dnes už na to aspoň děti nereagují tak jako dřív, to mívali horečky i tři dny..Ty vakcíny jsou na úplně jiné úrovni..Já jsem jako dítě na to tak aspoň reagovala..
No aspoň že tady si můžeme psát, máme ve směs stejně staré dítka, tak můžeme porovnávat. Je to tvé první mimčo? U nás je .. :slight_smile:.. Jinak pase nám koníčky už od prvního měsíce :confused: Všichni mi nadávali že ji nemám nechávat, ale tak na bříško sem ji měla otáčet a že chtěla vidět svět kolem sebe trochu dřív, za to já už nemůžu :sunglasses: Nehorázně to utíká, tři měsíce po porodu a já vidím jako včera jak mi ji položili na břicho ještě v porodním boxu a jak si ji tatínek pyšně prohlížel v náručí..
Kde si vlastně rodila?Já u Milosrdných bratří, kdybych si měla vybrat rodila bych tam znovu.
17. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my mu taky říkáme bobešek, munínek, a ruzne variace jmena Stanik.no však ja su rada,že sme to očkování zvládli celkem v pohode.a přitom je to pro to tělíčko záhul tolik očkovacích látek naráz.
I u nás je to první miminko. sme spolu 10 let, manželé sme 4 a 1/2 roku.ale mimi se nám "zadařilo" celkem rychle.
Staník taky pase koníčky strašne dlouho. on už při první návštevě dr. jak ho dala na bříško ( 5 denní mimi) tak zvedal hlavičku, až nevěřila.já rodila v Bohunicích.byla jsem celkem spokojená.
17. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelclaire
@sweety83 ahoj holky, můžu se přidat? Jsem z Brna a mám téměř 4měsíční holčičku Sofinku :slight_smile: Momentálně za sebou máme očkování proti pneoumokokům a čeká nás 2 hexa... rodila jsem v Bohunicích a byla moc spokojená :wink: Koníky sice paseme, ale na břiše nás to moc nebaví :unamused:
18. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucuschkaLuci já to založila, a pak mě holky nasměrovaly na to naše Září2012 , tak už jsem tu vůbec nebyla :slight_smile:
18. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweety83 tak to jste moc šikovní, přeji ať i další očkování jsou bez problému :wink:...Tak to je krásný, my sme s přítelem 5 let, mimi se nám zadařilo neplánovaně i přes antikoncepci, ale když už se zadařilo tak sme se těšili a brát se budeme teprve v létě. Tak hlavinku sme taky zvedali, už v porodnici byla taková živá... :sunglasses: Ale pořádný koníky až v tom jednom měsíci..Já byla v Bohunicích na začátku těhu, když to bylo podezření na mimoděložní, a nechovali se ke mě hezky. Chtěli mi hned dělat revizi a já si chtěla počkat, nakonec až po 4dnech se malá ukázala na ultrazvuku. (Bylo to jen mladší těhu než si mysleli)..Takže pro už tenkrát Bohunice skončili..

@lucuschka jistě, vítej :slight_smile: Začínám litoat že už nejsme v Brně..Přece jen by bylo s kým vyjet s kočárkama :slight_smile:
19. led 2013 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdy vyjedem holky?:slight_smile:))
19. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek