Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Ostravy s termínem porodu začátkem listopadu

verun_nka
30. čer 2015

Ahoj maminky, je zde nějaká, která má termín porodu kolem začátku listopadu a je z Ostravy? Ráda bych vyměnila zkušenosti a občas i pokec, jak to zvládáme 🙂. Děkuji

zewnice
12. srp 2015

Ahoj ja jsem z Havirova. Pochazim z Ostravy. Termin mam kolem 20.12. Uz se na miminko moc tesime 🙂 vcera na screeningu nam rekli ze budeme mit holcicku 🙂 trapi me akorat spatne myslenky... mam strach aby se miminku neco nestalo ipres to ze vsechny testy dopadly dobre... ale to budou hormony... snazim se na to nemyslet 🙂 ty jsi odkud? 🙂

pajdulka001
28. srp 2015

@verun_nka Ahoj, mám termín 3.11. a jsem z Poruby

pajdulka001
28. srp 2015

@zewnice ahoj 🙂

lenip
28. srp 2015

Ahoj, já mám termín 7.11 a jsem ze Zábřehu

pajdulka001
28. srp 2015

@lenip a kampak se chystáš plodit? 🙂 já Vítkovice

verun_nka
autor
31. srp 2015

@pajdulka001 taky se chystám do Vítkovic. Teď jsem se přihlásila od 8.9. na kurz, tak jsem zvědavá 🙂

lenip
1. zář 2015

Ahojte, já se chystám taky do Vítkovic, můj pan doktor tam dělá zástupce primáře, takže si tak všechny ovečky směřuje tam 🙂 Jinak se chystám také na předporodní kurz, ale ten můj už začíná 1.9. bude ho vést porodní asistentka, která na mě dohlíží v poradně tak uvidíme... Jsem taková typická, ze všeho vystrašená prvorodička, tak snad se trošku uklidním, až uvidím, že v tom nejsem sama a potkám se s dalšíma maminkama 🙂

verun_nka
autor
1. zář 2015

@lenip tak to máš super, že tak trošku znáš i ten personál. Já si říkám, že aspoň ta porodní asistentka co povede kurz, bude třeba u mého porodu 🙂. A už máš všechno nachystané pro miminko? Co čekáte vůbec? My čekáme holčičku Terezku 🙂.

lenip
1. zář 2015

@verun_nka no znám tam jen dva lidičky, to není moc, může se stát při mém štěstí, že natrefím úplně na někoho jiného. Ale obecně jsem na Vítkovice slyšela samou chválu, tak snad i kdybych nenatrefila přímo na ně, tak tam budou jiní hodní doktoři a sestry 🙂 Jinak čekáme kluka Mikuláška 🙂 a s přípravama finišuju, zrovna si peru a žehlím výbavičku, jinak koupeno už mám skoro vše. Jsem klasický strašák, který počítá s tím, že co kdyby... co kdyby se Mikimu chtělo na svět už teď a já neměla vypráno a nažehleno 😀. Manžel mě pořád pošťuchuje, že klid máme ještě dva měsíce... ale co kdyby.. znáš to 😀

pajdulka001
1. zář 2015

@verun_nka
@lenip

holky, nejdete zítra na prohlídku porodky?

verun_nka
autor
2. zář 2015

@pajdulka001 holky já nee, je to v rámci kurzu i s tatínkama, tak půjdeme až potom 🙂.

@lenip taky jsem slyšela samou chválu na Vítkovice, tak jsem se pro ně nakonec rozhodla. Mikulášek je krásné jméno, máme taky jednoho v rodině 🙂. Tak to já jsem prát ještě nezačala. Dokončujeme malování pokojíčku, tak až to bude vše uklizené do čista, tak už začnu. Ale už se těším. Jinak nám chybí koupit už jen pár věcí a máme všechno připravené. To u nás už by byl přítel nejradši, kdybych měla i tašku do porodnice sbalenou 😀.

pajdulka001
2. zář 2015

kočky, mi dneska došlo, že nemám pro malou čepičky a rukavičky :D tož mám důvod jít utrácet ;)
Všichni mne straší porodnicí, že ještě nemám tašku, tož bych ji asi měla začít balit :D

verun_nka
autor
3. zář 2015

taky ještě nemám tašku, říkám si, že mám ještě čas 😀. Ale už bych to mohla aspoň koupit, to, co do porodnice potřebuji 😀. Máte nějaký tip, kam zajít třeba na ty těhu košile?

jetynka
3. zář 2015

ahojky holky já sice už nějaký ten rok nebydlím v Ostravě, ale mám v plánu Vítkovickou porodnici, mám sice termín až 21.11. ale vzhledem k tomu, že všechny děti byly dříve tak s tím počítám i teĎ.

pajdulka001
4. zář 2015

@verun_nka já je koupila naproti kauflandu karolina, u vietnamců, za 149 kč, s knoflíčky, krátký rukáv, moc příjemné.. mám 2. A včera jsem si koupila v CaA kojící podprdu - 2 za 550. no, prostě jsem včera plenila obchody, i teda hlavně pro naši lady :D

verun_nka
autor
4. zář 2015

@pajdulka001 jee a mohla by si mi poslat fotku těch košilí prosím? 🙂 Už máš i podprsenky jo? Já si říkám, že je ještě čas to kupovat. Kdoví, jak moc ještě ty prsa porostou. Ale asi se po výplatě na ty nákupy vrhnu taky

pajdulka001
4. zář 2015

jj, pošlu, hned jak najdu foťák :D
jinak, dívala jsem se na net, jak vybrat kojičku, a bylo tam,, že tak, aby ti seděla a dokázalas tam dát třeba kapesník.. sedí mi skvěle, a dám tam i ruku, jako by z vrchu, takže to půjde

verun_nka
autor
7. zář 2015

@pajdulka001 děkuji za radu 🙂. Tak nákupy odkládat nebudu a půjdu taky na to 😀. Z kama z Poruby přesněji jsi? Já bydlím kousek od Duhy.

pajdulka001
7. zář 2015

@verun_nka mezi kauflandem a lidlem :D

Sem začni psát odpověď...

Odešli