Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Pankráce, Nuslí, Podolí. Hledám kamarádku

rousave1
14. lis 2016

Ahojda,
nějakou dobu už se tu pohybuju a kompletuju výbavičku na tu naši měsíční Andulku. V Praze bydlím krátce. Kamarády bez miminek tu mám, ale s maličkou bych ráda našla kamarádku/y s miminkem/ky - přeci jen ti bezdětní mají jiné časové možnosti a úsměvy ratolestí je moc nedojímají 🙂. Je mi 29, je to moje první miminko a ráda bych sdílela radosti, starosti, různé tipy a rady a hlavně bychom mohly společně na procházky, výlety, kávičku a tak podobně. Praha je sice velká, ale není nedostupná, tak třeba i z okolních částí 🙂.
Už teď se na vás těšíme, Anička a Verča

luciasek_31
15. lis 2016

Ahojky,
jsem z Krče a ráda poznám tady někoho, kdo nebydlí přes celou Prahu. Nadavno jsem se totiž přestěhovala. Miminko se mi zatím dopéká v bříšku, ale za pár měsíců už bude mezi námi 🙂. Pomalu odcházím na nemocenskou, tak se s tebou ráda uvidím.

rousave1
autor
16. lis 2016

Ahoj,
tak jen co ukončíme šestineděli (za týden) a vlezeme do mhd - nebo třeba přijde ježíšek s navigací dřív 🙂, tak bychom se mohly sejít. Ať Tě s bříškem někam netahám. Jen mi pak musíš říct, kam máme dorazit 🙂. My chodíme ven odpoledne kolem 13,14hodiny. Těším se, Verča

luciasek_31
17. lis 2016

@rousave1 výborně, já klidně dojedu, jsem zatím v kondici 🙂. Odpoledne chodím s pejskem, když je dost času, na dvě hodky do Krčskeho lesa, je tam úžasná příroda a klid. Též se těším Luci

lucmik
1. pro 2016

@rousave1 Ahojky jsem maminka 2mesicni holcicky a rada bych take na spolecne prochazky vymenovat rady a tipy. Je mi 30 a jsem z prankrace
Lucka

rousave1
autor
8. únor 2017

@lucmik
Ahoj Lucko, dlouho jsem tu nebyla a do emailu mi nepřišlo upozornění na odpověď. Už jsem ani nečekala, že se někdo ozve 🙂. Chodíme ven každý den cca 13:30-16:30, start od Pražského povstání a můžem dojít kam se bude hodit 🙂. Měj se pěkně, Verča

Sem začni psát odpověď...

Odešli