Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Prahy 4 Michle na procházky, případně cvičení

xtomba
10. zář 2014

Ahoj vsem!

Je tady nejaka maminka, ktera by chtela vyrazet na spolecne prochazky? Bydlim v Michli a mam 3,5 mesicniho chlapecka a moc ven nevyrazime, protoze me to samotnou nebavi. Je mi 29 a je to nase prvni ditko. Pripadne bychom mohli i treba spolecne chodit cvicit a schazovat poporodni kilca spolecne 🙂 Chodim do BBC na Zelivskym.

zuuzaa86
10. zář 2014

Ahoj, ja jsem taky z Prahy 4 Michle, kde presne bydlis? ja teda jsem zatm tehotna, ceka me ted v patek cisar, je mi 28 a taky cekam prvni ditko..;)

funca
10. zář 2014

Ahojky,my jsme přímo na ulici Michelska,mám roční holčičku,ted v necelých 13m je poprvé nemocná,tak minimálně do pátku budeme doma,sedí ji to na pruduskach a mi taky..jsem zvědavá,jak to ty 3dny doma zvládneme,protože my jsme dost často venku..

zuuzaa86
10. zář 2014

Ja bydlim kousek nad Kacerovem, smerem k Budejovicke. Zitra nastupuju do Podoli a v patek bude malá na světě. Rada tu budu mit kamaradky na kocarkovani, bydlime tu asi dva roky a v nasem baraku je to samy duchodce🙂)

xtomba
autor
10. zář 2014

Jej holky, to je super. Ja bydlim temer na rohu Michelska Nuselska, takze to je vsechno hezky blizko.

Na toho cisare budu drzet palce!! Verim, ze uz se na mimco nemuzes dockat 🙂

Tak kdybyste se nektera chtely nekdy potkat (az se mimi narodi, az vylecite prudusky), tak posilam telefon interni zpravou.

zuuzaa86
10. zář 2014

Super, tak to mám radost🙂jojo už se těším, hlavně abych už to měla za sebou🙂

ladie
5. srp 2015

Holky, využívám starou diskuzi, abych nemusela zakládat novou 🙂

Tak tedy:
@hanishka1710
@gabu6
@evickaaa90
@janule28
@energizer
@petrolenka
@cermij

Sejdeme se někdy? Jak tak koukám na diskuze typu "hledám kamarádku", tak to ve většině případů dopadne tak, že si holky domluví termín a pak ho postupně všechny odřeknou 😀
Já opravdu někoho hledám. Už mi z těch x let doma, kdy komunikuji jen se smráďaty měkne mozek 😝

ladie
5. srp 2015

Samozřejmě to platí i pro všechny stávající, nakukující, nově příchozí... maminy 😉

cermij
5. srp 2015

Ahojky, my se určo přidáme, ale teď jsme utekly od veder z Prahy a nevím kdy přesně dorazíme, ale v týdnu 17.8 a dál bychom měli být. Jojo, takový sraz jsme pořádali jednou s kamarádkou a dorazili jsme samotné 😀 a ani jděte někam nenapsali, takže jsme čekali a nikdo nikde 🙂

ladie
5. srp 2015

@cermij a to zase zdrháme my 😀
Já jsem tady příští týden (dokonce i bez staršího), pak razíme na týden do Beskyd a poslední prázdninový týden má manžel ještě dovolenou. Ale od září můžu pořád. Navíc syn bude ve školce, tak nebude na procházkách prudit, že ho to nebaví a chce na hřiště/zmrzlinu/skákací hrad/doplň cokoli.

gabu6
5. srp 2015

@ladie to mi povidej 😉 .. ve vice lidi to krachne ☹ .. radsi preferuji sraz jen s jednou maminkou 😉. Takhle jsem poznala dve a pohoda 😉. Tak jestli chces ven 😉 jsem pro. Po nedeli mam cas 😉. Staci mi napsat do IP 😉.

cermij
5. srp 2015

Tak září 😉 akorát mám 20 měsíční holčičku 😉 tak snad na Vás nebude moc mlaďoučká! Takže září bude fajn 😉 a kde ty přesně bydlíš si psala? Už teď nevím...moje mateřská skleróza 😀

hanishka1710
5. srp 2015

@ladie půjdeme Dasi :-*

ladie
5. srp 2015

@cermij tak září. Já jsem ráda za cokoli kdykoli 🙂

ladie
5. srp 2015

@gabu6
@hanishka1710 holky a co vy a příští týden?? My jsme s malou celkem flexibilní, když neprudí druhý prudič.

evickaaa90
5. srp 2015

Ahoj, no jasne! Od 10. srpna jsem zase v Praze, tak uz to snad vyjde!

gabu6
5. srp 2015

@ladie ok od 10.srpna muzu 🙂 .. jen prvni tyden v zari jedu na pryc .. pak mam zase cas 🙂 😉

ladie
5. srp 2015

Bezva, tak domluvíme něco na příští týden. Napadá vás nějaké místo?

petrolenka
5. srp 2015

Já jsem pro... jen do Jince prázdnin budeme na dovce. ..

janule28
5. srp 2015

@ladie Ahojky, já sem pro🙂 V okolí maminku nemám a sama v parku mě to neba 🙂 ono je to na jednu stranu v létě těžký, každý má průběžně dovolenou a špatně se to pak domlouvá 🙂 ale taky už sem narazila :(
Návrh na příští týden- zatím bych mohla pondělí nebo čtvrtek/spíše pátek. Úterý máme oslavu a ve středu jdeme na očkování a maj být asi ještě horka tak uvidím jak to malé sedne. A nerada bych, jak už bylo zmíněno 🙂 , slíbila a pak odvolala účast a byla hned " nedůvěryhodná" 😀 😀 😝 .
My bydlíme u grebovky je tu velkej park, možnost posedět na zahrádce nebo jen tak v parku na dece a projít se, 2 hřiště ( ale to tak plánuju dopředu,aby se vědělo 😉 ) pak je to moc fajn si myslím náplavka/podolí/braník stezka - kolem vody je i stín a možnost se občerstvit. popř. v nuslích nevím jak se to tam jmenuje kousek od ostrčil.nám / albertova je taky park, prolézačky a tak ( to pak třeba na zabavení toho většího 🙂 )

tak piš případně další návrhy kam jít.. já teda zatím stále jen kojím tak snad pak nebudem omezovat a brzdit už větší dětičky.. 🙂 😎

janule28
5. srp 2015

jo a dotaz pro všechny neplánuje někdo začít od září na plavání s mimčem, po tom teď taky koukám a parťáka taky zatím tak nějak v okolí bydliště nemáme 😔 🙂 zaujal mě Vydrýsek na floře.. jestli nemá někdo zkušenost?

aniska
18. srp 2015

@ladie Ahoj Ladie, ráda Vás poznám a zajdu na kafčo, i na cvičení

Je facebook skupina pro Maminky z Modřan - oblast Na Beránku a okollí (Poliklinika Modřany, Cholupice, Čechova čti vrť, Tylova, Tyršova čtvrť, Kamýk.. atd.. Prostě kamarádi, ke kterým budete mít blízko 🙂 Jste určitě všichni vítáni.
První setkání v pátek
https://www.facebook.com/groups/1538411246414294/

cermij
19. srp 2015

@ladie ahojky, tak jak to vypada? 🙂

ladie
22. srp 2015

Aoj holky. Jsme na dovce, takze do konce mesice jsme mimo. Ale pak zacneme neco podnikat, jo?

cermij
22. srp 2015

@ladie pak pisni 😉

ladie
25. srp 2015

@saileiny přidávám tě tady. Snad na září něco domluvíme 🙂

saileiny
25. srp 2015

@ladie Je to jsi hodna, určitě bych se rada sešla také 🙂

ladie
28. srp 2015

Tak jsem našla další 😀
@lilliannem
@brunhylda

Holky, v úterý jde starší smrádě do školky, tak hurá plánovat procházy s mladším (a zatím hodným) kouskem 😀

wenduliks
28. srp 2015

@ladie. Ja bych se k vam taky pridala,pokud by to slo. 🙂 Mam 20.m syna,který chvili neposedi,tak jsme hodne venku.

cermij
28. srp 2015

My jsme pripraveny 😉

ladie
28. srp 2015

Já budu moct příští st, čt, pá dopoledne. Pak už skoro pořád 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli