Maminky z Prahy Proseka a Střížkova, jste tu?

Ahoj holky,
Mam skoro trimesicni holcicku a rada bych se seznamila s maminkama driv nez zacneme chodit na pisek🙂 Je tu nekdo ze Strizkova nebo Proseka?
arrowka
27. kvě 2014
Já. 🙂
petula_88autor
29. kvě 2014
@arrowka jee, tak to je parada🙂 uz jsem si myslela, ze jsem tu sama.byla si nekdy cvicit v parku pratelstvi? Koukala jsem, ze cvici kazdy ctvrtek..
arrowka
29. kvě 2014
@petula_88 Nevím o žádném cvičení, chodíme tam jen na procházky. 🙂
petula_88autor
29. kvě 2014
@arrowka koukam, ze mas taky holcicku. To bys mi mohla poradit. Kde jste nechali pichnout ouska?
arrowka
29. kvě 2014
@petula_88 Nechali jsme nastřelit u naší doktorky, máme Haaseovou z Polikliniky Prosek.
iveet1
31. kvě 2014
A ja se přidám 🙂 mam 4 měsíční holčičku
petula_88autor
31. kvě 2014
@iveet1 ahoj a vitej🙂 jsem moc rada, ze se tu nekdo nasel. Hledala jsem podobne diskuze, ale nenasla.. tak ty mas Terezku jo? Puvodne jsem taky chtela, ale nakonec mame Kristynku
iveet1
31. kvě 2014
To jsem také rada, neznám tu nikoho 😞 a občas by to na procházku někoho chtělo 🙂 jj mame Tetezku, tak to jsme mohly drncat obě Terezky, ale Kristynka je pekne jméno 🙂 a malá ma teda 3 mesice? Pokud jeste shanis někoho na nausnicky, tak poradím. Pani doktorka Haaseova na Proseku bere jen ty co k ni chodí, tam jsem také neuspěla 😞
petula_88autor
31. kvě 2014
@iveet1 ja tu taky nikoho neznam, kamaradky mam rozhazene ruzne po Praze, takze budu rada🙂 3 mesice ji teprve budou 13. My chodime k pani doktorce Hrubesove, 12. Jdeme na ockovani, tak se ji zkusim zeptat. Mame to cele posunute. Kiki se narodila o mesic driv, takze mozna ze i ouska budeme pichat pozdeji. Kdy se to vubec dela? Terezka uz nausnicky ma?
iveet1
31. kvě 2014
@petula_88 To ja mam to samé s kamarádkama 🙂 nám bude 21. uz 5 měsíců, hrozne ten čas leti, malá se narodila také o měsíc dříve 🙂 ale nausnicky jsme nechali nastřelit před cca 3 týdny 🙂 doktorka mi říkala az bude mit po druhem očkováni ze můžeme 🙂 no kdyby jsi potřebovala dej vědet 🙂 doktorku Hrubesovou neznám, chodím na Proseckou polikliniku ke Stiborove a jsem spokojena, akorát nausnicky nenastreluje.
kaijko
31. kvě 2014
@iveet1
@petula_88 my jsme taky odtud 🙂 Mam rocni holcicku, ale v prochazkovani to snad neva 🙂
Nausnicky nam pichala nase dr Hola, tak zkus tu 🙂 Je v polyklinice Prosek ...
petula_88autor
31. kvě 2014
Nevadi🙂 holky tak co udelat mini sraz treba v pondeli? My jeste rezim nemame, takze je mi jedno, jestli dopo nebo odpo..
iveet1
31. kvě 2014
Holky jsem pro...akorát my dopoledne spíme...tak pokud by nevadilo odpoledne 🙂
petula_88autor
31. kvě 2014
Za me souhlas. Tak co v jednu, pul druhy v parku pratelstvi? Treba hned tam na kraji u fontanky?
iveet1
1. čer 2014
Dobre souhlas 🙂 na tu pul druhou tam budu 🙂 u fontány myslíš u te pizzerky někde?
petula_88autor
1. čer 2014
@iveet1 ok, zitra v pul druhy u pizzerky u jezirka. Budu tam nekde na lavicce. Mam tmave sedy kocarek easywalker. Co vy holky?
petula_88autor
1. čer 2014
@kaijko
@arrowka pujdete taky?
verbra
1. čer 2014
ahoj holky 🙂 tiez sme z Proseka, pozname uz @kaijko aj @arrowka ale momentalne sme na Slovensku, tak sa k vam pridame az dorazime do Prahy 😉
arrowka
1. čer 2014
@petula_88 Já dorazím. Mám bíločerného Hartana s bílou konstrukcí.
iveet1
1. čer 2014
Parada, tak zítra 🙂 ja mam černý Bugaboo a hvezdickovou strisku 🙂
iveet1
2. čer 2014
Ahoj holky, tak ja se dneska budu muset připojit později 😞 moc se omlouvám, ale teď mi psali ze mi budou zrovna mezi jednou až druhou doručovatelky balík na který čekám 😞 neprodá me si tedy kontakty, ať Vás potom najdu?
petula_88autor
2. čer 2014
@iveet1 poslala jsem ti cislo na maila🙂
anuleba
2. čer 2014
Ahojky, ráda bych se k Vám také připojila 🙂 Mám půlroční holčičku a jsme ze Střížkova 🙂
arrowka
2. čer 2014
@anuleba To už budeme pěkné holčičí družstvo. 🙂 Dnes jsme se odpoledne sešly s @iveet1 a @petula_88 v parku Přátelství a určitě uvítáme někoho dalšího.
petula_88autor
2. čer 2014
@anuleba urcite🙂 budeme rady
anuleba
2. čer 2014
Jééé, tak to jsem propásla 😞 Až půjdete příště, tak dejte vědět, já se moc ráda přidám 🙂
iveet1
2. čer 2014
Dame vědet 🙂 až zase vyrazíme
petula_88autor
2. čer 2014
Ja pujdu ven i zitra, tak pokud budete chtit, dejte vedet🙂 budu se pohybovat kolem pul druhy v parku a pak pujdem nekam mezi baraky
@iveet1
@anuleba
@arrowka
@kaijko
iveet1
2. čer 2014
@petula_88 to je škoda ja zítra nemohu 😞 ještě přitom makam a zítra mam schůzku s klientem 😞 tak příště 🙂
arrowka
2. čer 2014
@petula_88 Já mám nějaké zařizování (pošta, nákupy), ale později se ozvu. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli