• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z Prahy Proseka a Střížkova, jste tu?

3. července 2014 
Ahoj holky,
Mam skoro trimesicni holcicku a rada bych se seznamila s maminkama driv nez zacneme chodit na pisek:slight_smile: Je tu nekdo ze Strizkova nebo Proseka?
27. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já. :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@arrowka jee, tak to je parada:slight_smile: uz jsem si myslela, ze jsem tu sama.byla si nekdy cvicit v parku pratelstvi? Koukala jsem, ze cvici kazdy ctvrtek..
29. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88 Nevím o žádném cvičení, chodíme tam jen na procházky. :slight_smile:
29. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@arrowka koukam, ze mas taky holcicku. To bys mi mohla poradit. Kde jste nechali pichnout ouska?
29. kvě 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88 Nechali jsme nastřelit u naší doktorky, máme Haaseovou z Polikliniky Prosek.
29. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja se přidám :slight_smile: mam 4 měsíční holčičku
31. kvě 2014 ve 02:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iveet1 ahoj a vitej:slight_smile: jsem moc rada, ze se tu nekdo nasel. Hledala jsem podobne diskuze, ale nenasla.. tak ty mas Terezku jo? Puvodne jsem taky chtela, ale nakonec mame Kristynku
31. kvě 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To jsem také rada, neznám tu nikoho :frowning2: a občas by to na procházku někoho chtělo :slight_smile: jj mame Tetezku, tak to jsme mohly drncat obě Terezky, ale Kristynka je pekne jméno :slight_smile: a malá ma teda 3 mesice? Pokud jeste shanis někoho na nausnicky, tak poradím. Pani doktorka Haaseova na Proseku bere jen ty co k ni chodí, tam jsem také neuspěla :frowning2:
31. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iveet1 ja tu taky nikoho neznam, kamaradky mam rozhazene ruzne po Praze, takze budu rada:slight_smile: 3 mesice ji teprve budou 13. My chodime k pani doktorce Hrubesove, 12. Jdeme na ockovani, tak se ji zkusim zeptat. Mame to cele posunute. Kiki se narodila o mesic driv, takze mozna ze i ouska budeme pichat pozdeji. Kdy se to vubec dela? Terezka uz nausnicky ma?
31. kvě 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88 To ja mam to samé s kamarádkama :slight_smile: nám bude 21. uz 5 měsíců, hrozne ten čas leti, malá se narodila také o měsíc dříve :slight_smile: ale nausnicky jsme nechali nastřelit před cca 3 týdny :slight_smile: doktorka mi říkala az bude mit po druhem očkováni ze můžeme :slight_smile: no kdyby jsi potřebovala dej vědet :slight_smile: doktorku Hrubesovou neznám, chodím na Proseckou polikliniku ke Stiborove a jsem spokojena, akorát nausnicky nenastreluje.
31. kvě 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveet1
@petula_88 my jsme taky odtud :slight_smile: Mam rocni holcicku, ale v prochazkovani to snad neva :slight_smile:
Nausnicky nam pichala nase dr Hola, tak zkus tu :slight_smile: Je v polyklinice Prosek ...
31. kvě 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevadi:slight_smile: holky tak co udelat mini sraz treba v pondeli? My jeste rezim nemame, takze je mi jedno, jestli dopo nebo odpo..
31. kvě 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem pro...akorát my dopoledne spíme...tak pokud by nevadilo odpoledne :slight_smile:
31. kvě 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za me souhlas. Tak co v jednu, pul druhy v parku pratelstvi? Treba hned tam na kraji u fontanky?
1. čer 2014 v 01:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre souhlas :slight_smile: na tu pul druhou tam budu :slight_smile: u fontány myslíš u te pizzerky někde?
1. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iveet1 ok, zitra v pul druhy u pizzerky u jezirka. Budu tam nekde na lavicce. Mam tmave sedy kocarek easywalker. Co vy holky?
1. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaijko
@arrowka pujdete taky?
1. čer 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tiez sme z Proseka, pozname uz @kaijko aj @arrowka ale momentalne sme na Slovensku, tak sa k vam pridame az dorazime do Prahy :wink:
1. čer 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88 Já dorazím. Mám bíločerného Hartana s bílou konstrukcí.
1. čer 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parada, tak zítra :slight_smile: ja mam černý Bugaboo a hvezdickovou strisku :slight_smile:
1. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja se dneska budu muset připojit později :frowning2: moc se omlouvám, ale teď mi psali ze mi budou zrovna mezi jednou až druhou doručovatelky balík na který čekám :frowning2: neprodá me si tedy kontakty, ať Vás potom najdu?
2. čer 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iveet1 poslala jsem ti cislo na maila:slight_smile:
2. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k Vám také připojila :slight_smile: Mám půlroční holčičku a jsme ze Střížkova :slight_smile:
2. čer 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anuleba To už budeme pěkné holčičí družstvo. :slight_smile: Dnes jsme se odpoledne sešly s @iveet1 a @petula_88 v parku Přátelství a určitě uvítáme někoho dalšího.
2. čer 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anuleba urcite:slight_smile: budeme rady
2. čer 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to jsem propásla :( Až půjdete příště, tak dejte vědět, já se moc ráda přidám :slight_smile:
2. čer 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dame vědet :slight_smile: až zase vyrazíme
2. čer 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ja pujdu ven i zitra, tak pokud budete chtit, dejte vedet:slight_smile: budu se pohybovat kolem pul druhy v parku a pak pujdem nekam mezi baraky
@iveet1
@anuleba
@arrowka
@kaijko
2. čer 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petula_88 to je škoda ja zítra nemohu :frowning2: ještě přitom makam a zítra mam schůzku s klientem :frowning2: tak příště :slight_smile:
2. čer 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petula_88 Já mám nějaké zařizování (pošta, nákupy), ale později se ozvu. :slight_smile:
2. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek