Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky z Proseka a okolí (Praha 9)

vecerovak
22. dub 2016

Ahoj,

hledám maminku - kamarádku na procházky s kočárkem po Proseku a okolí. Je mi 30 a mám 16měsíčního kluka. Hledám pohodovou maminku, se kterou budu moct zajít i na kafe a prostě si hezky popovídat, abysme furt nebyli s prckem sami 🙂 Nejlépe, kdyby děti byly věkově podobné, aby si vyhrály na hřišti. Kámošky mám tak nějak roztoušené po Praze a jezdit furt tam a zpátky je někdy otrava.

Moc se těším na vaše reakce!

Karolína

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak Ahoj, my jsme z Jarova, na Prosek 10 min busem, deti mam dve v lete bude jeden 5 let a druhy 1 rok. Se starsim dokonce jezdime do skolky prave na Prosek. Takze i když asi stoprocentne nesplňujeme "podmínky" 🙂 Radi bychom Vas poznali, myslim, ze by to mohlo byt fajn 🙂

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak Jinak ja jsem Tereza /36 let/ a synove starsi Vojtíšek a mladsi Matej a prochajdy aj bych asi absolvovala spise s Matyskem 🙂

vecerovak
autor
22. dub 2016

Paráda. To je v pohodě 😉 Pristi týden ma hodně pršet, ale můžeme se treba sejít v kavárně. Na Proseku je Knoflik, kde je velký dětský koutek. Záleží, jak to mas pres den naplánované s odvozem prcka do školky atd. Dej vědět, ktery den mas volno a můžeme vyrazit. Kája

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak Ahoj Kajo, doufam, ze nevadi, ze Ti tak hned rikam 🙂 Tak prima, my bychom nejlepe patek /29.4./odpoledne cca ve 14h, nebo utery /26./ cca 13,30h. Hezky den, ahoj Terka

pincola
22. dub 2016

Čau holky, mohla se někdy k vám přidat? Mám tříletou holčičku a druhé čekáme🙂 Třeba bychom se někdy mohly setkat v tom Knoflíku a pokecat🙂

vecerovak
autor
22. dub 2016

Paráda, holky. Terko, můžeme klidně už v to úterý 13:30 hod. Pincola - nechceš přijít taky? Hodí se ti to nebo je lepší ten pátek?

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak Tak supr tak ještě počkáme co pincola 🙂

terezapetrova
22. dub 2016

@pincola Ahoj, to je fajn, tak dej vedet jestli by u Tebe slo ut ci pa ju, jinak gratulujuk tehotenstvi 🙂

pincola
22. dub 2016

@terezapetrova
@vecerovak Holky, díky moc🙂 jasně v to úterý uplně klidně🙂 Budu se na vás těšit🙂

vecerovak
autor
22. dub 2016

Teda to jsem vůbec nečekala, ze se zvládnu tak rychle seznámit 😂 Takže úterý 13:30 v Knofliku. Kdyby to někomu nevychazelo, dejte vědět sem. Pak si vymenime čísla, ať to sem nedáváme verejne. Moc se těším! 😉 PS: Asi budu nesmělá, je to skoro jak domluvit si rande 😁

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak tesim se 🙂 Prosim Knoflik je Jablonecka 724? Nikdy jsem tam nebyla.. Jsem tez proto vymenit cisla do IP. Jinak na nesmelost budeme urcite 2 to se neboj 🙂 A ja krome toho, ze jsem nesmela jsem asi ještě "blba" 🙂 - mohu to prosim rovnou posunout na 13,45? 🙂 omlouvam se..

pincola
22. dub 2016

@vecerovak
@terezapetrova To zvládnem holky, budu tam tedy v 13,45. Moc se na vás s malou těšíme🙂 Čísla si pak dáme osobně, to je fakt🙂 Mějte se🙂

terezapetrova
22. dub 2016

@pincola Prima, mohu se zeptat na Tve jmeno a jmeno male? 🙂

vecerovak
autor
22. dub 2016

@terezapetrova Haha a vtipná jsi taky 😁 Jasne, mne je cas celkem šumák. Pokusim se Daníka uspat před tím, aby mi tam celou dobu nebrecel. Knoflik je kavárna Knoflik na Jablonecke. Je to kousek od Billy na metru. Kdybys jela autem, u Billy se da parkovat dve hodiny zdarma.

terezapetrova
22. dub 2016

@vecerovak jj, dik moc za i za kompliment 😀 Pojedu busem z Vysocanske ale uz se musim pochválit, ze se zacinam na Proseku vic orientovat. Jezdime od 1. 3. do skolky Litvínovská a ze me se pomaloučku stava Prosekačka 🙂 Danik je Daniel nebo Dan? 🙂

vecerovak
autor
22. dub 2016

@terezapetrova Super! Daník je Daniel 🙂 Prosekačka zní hodně dobře, to asi znamená, že už ses k nám prosekala. Jen tak dál! A přeju krásný víkend oběma.

terezapetrova
23. dub 2016

@vecerovak jj, občas bych po ceste do ms nejradši nejaky křovinořez či jiny nastroj mela 😀 pac Vojti je dost často poradny vztekadlo 😎 Tez klidny vikend 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli