Maminky z USA, nejlépe z Californie

Ahoj maminky z USA ! 🙂 Rada bych pokecala s nekym kdo je z ameriky, nejlepe z californie ! 😉
hannah44
6. led 2007
Nazdarej Katty 🙂 Koukam ze jsi furt aktivni zena 😃 vcera jsme domalovali ! 🙂 Take jsem si udelala ty jmena jak si mi radila 🙂 tady jsou
Kluci :

Ädam
Denny
Denis
Charley
Justin
Matt
Mattias
Mike
Simon
Jakub
Alex
Martin
Willam

Holky:

Amy
Ashlee
Janne ( Merry Janne )
Jesee
Merry
Natt ( Nathalia )
Nicky
Sussi
Terezie
Elisha

Páry : 2 kluky : Justin + Jakub 2 holky : Amy +Ashley
Martin + Mattias Janne+ Jasse
Alex + Ädam Nathalia + Nicky
Willam + Denny ( Denis ) Terezie + Elisha

páreček : Amy + Ädam
Ashley + Alex
Terezie + Jakub
Nathalia + William
Elisha + Denny ( Denis )

Co ty na to ?? A co vy ostatni ? Jaka se Vám libi americka a ceska jmena ?

🙂
hannah44
6. led 2007
jujky nejak se to tam pomichalo 😃 😃 😃

2 kluky : Justin + Jakub 2 holky : Amy +Ashley
Martin + Mattias Janne+ Jasse
Alex + Ädam Nathalia + Nicky
Willam + Denny ( Denis ) Terezie + Elisha
hannah44
6. led 2007
😃 😃 😃 proste to nejde 😃 a nebo jsem tak nesikovna 😃
usamartinautor
6. led 2007
😃 😃 😃 Ty si cislo ! ja sem to pochopila 😉 a jmena jsou moc hezka a docela jsi mne prekvapila i ceskymi jmeny !! Ale jeste mas cas !! To nase dvojcatka jeste den pred porodem se mely jmenovat Alex a Avery 😉 u porodu jsem to prehodila na Amy a Anderhew , a kdyz jsem ty prcky videla a mela jsem vyplnit jmena napsala jsem tam Anne a Matthew 😃
hannah44
8. led 2007
usamartin: Katty jak si resila zkracovani cipku ? 😞 Dnes mi to rekl muj gynekolok a stanovil mi rizikove tehotenstvi ! Bojim se ...
usamartinautor
8. led 2007
Hani ! ja jsem mela take rizikove tehotenstvi, jde jen o to ze te budou vice hlidat !! A je moznost predcasneho porodu (a cisarak )! 🙂 ja mela take rizikove tehotenstvi a jsme vsichni zdravi !! Stav se 😉 na juice ! 😃
mildik
8. led 2007
Ahojky holky, snad se budu moct k Vam brzy pridat. Zitra jsi jdu k doktorovi pro prasky n a podporu ovulace a kdo vi... 😉
usamartinautor
8. led 2007
mildik:tak to preji stesti !! jen at je nas cim dal viceeee !!! 🙂
mildik
8. led 2007
dekuji, budeme to urcite potrebovat. Po nekolika mesicich snazeni, par vysetrenich jsme snad na spravne ceste.... 🙂
gabbi
9. led 2007
Ahoj holciny....tak ze by i na konikovi zacala fungovat Amerika🙂. To bych byla stestim bez sebe🙂

Hani moc hezka jmena...par je i mych tipu🙂

Usamartin....s temi jmeny docela legrace, ale myslim, ze je vic takovych, kteri to zmeni v porodnici.

Jinak my se snazilkujeme a manzel je presveceny, ze jsem tenhle mesic otehotnela...porad mi lezi na brichu a rika Zofka nezlob mamku at ji neni spatne jasne??? Jsem se dneska chechtala pul dne.
usamartinautor
9. led 2007
mildik: a jak dlouho snazilkujete ? 🙂
gabbi: Ty jsi z USA ? Jo jmena, u nich se vzdy vsichny vyradi co ? No aspon ze to vi manzel 🙂 je to opravdu nekdy sranda !kord pro dvojcata. vsichni se snazi aby to "pasovalo"!! A smich leci !! 🙂 🙂
bajunka
9. led 2007
Ahoj Katty,jen jsemti chtěla napsat,že obdivuju jak jsi zvládla svatbu tak krátce po narození miminek.No a samozřejmě dětičky,ty se vám fakt povedli jsou nadherné x-)
usamartinautor
9. led 2007
bajunka: Vzdycky me to moc potesi kdyz mi nekdo napise tak krasny vzkazek ! Moc dekuju !! To vis, take sme si na nich daly zalezet a jak uz jsem psala s tou svatbou, kdyby nebylo manzela a anicky ( tchyne ) svatba by se tak nevyvedla !! 😉
hannah44
9. led 2007
Kattyyy je to mozny ?? miminko A na me bylo moooc hodny a ukazalo se "zespod" !! Takze oznamuji ze BABY A JE BOY !! JE TO KLUK na 95%!! manzel je stestim bez sebe !!! .. at je tam jeste holcicka pro meeee 😃
usamartinautor
9. led 2007
NO SUPER HANKO ! Takze Adamek ? 🙂
usamartinautor
11. led 2007
Hani : Musim s tebou mluvit !!! 🙂

Holky ! co říkáte na to, že moje tchýně čeká mimi ?? je jí 41 ! Ma uz 4 deti, dvijcata - Martin ( manzel ) , Matěj 22 let , Anetku 7 let a Natalku 1,5 roku ! 🙂 a ted je v 5 tt ! 🙂 no neni to super ?
andy29
11. led 2007
Ahoj holky, tak se taky pridavam ke skupince zijici v USA.. 🙂
usamartinautor
11. led 2007
andy29: no to je supr ! koukam , ze jsi v 30tt a cekate holcicku ! moc gratuluji ! kde presne bydlis ? 🙂
andy29
11. led 2007
dekuji, na malou se HROZNE MOC tesime. 🙂 Bydlim v Lowell coz je cca pul hodinky od Bostonu...

btw to s tvoji tchyni je neuveritelne.. Je opravdu odvazna. Ja bych v jejim veku uz mela trosku strach. Drzim palecky, aby bylo vse v poradku. 🙂

Divala jsem se na fotecky, jak Ti deticky rostou. Jsou NADHERNY!!!!
usamartinautor
11. led 2007
andy29: ja jsem ( z tchyne ) byla docela vysokovana, ale ona je uzasna, vubec na svuj vek nevypada ! Take ji drzim palecky ! 🙂
Ja bydlim v L.A . To je jasne ze se tesis na malou ! Mimochodem dekuji za pochvalu, take sme si davaly zalezet !! 😃
hannah44
11. led 2007
katty: ahojiiik ! Mam se stavit ?? 😃 mam novinky ! Jee koukam , ze tady mame dalsi "budouci" maminku z USA !! zdraviim :-N
nilita
15. led 2007
Ahojky holky,moc Vás obdivuji,když žijete v USA mám tam bratra na Floridě...chtěla jsem jet za ním...a začít tam žít..... 😉 jenže mě překvapila moje dcerka Vanesska ....tak snad možná až bude větší.... 😃
skaredka
13. únor 2007
Ahoj Holky,
tak ja se taky pridavam .. bydlim v chicagu a za tyden by se nam mela narodit holcicka 🙂
mirkson
11. črc 2007
Ahoj holky, jmenuji se Mirka a bydlim v Californii. Tehotna zatim nejsem, ale moc rada bych si s vami povidala. Planujeme svatbu na pristi mesic. A uz brzy bychom chteli miminko. Snad honeymoon baby 🙂
barbarkaaa
9. srp 2007
Ahoj holky, sem se sem pletu, ale jen hlasím, že mám kamaradku kousek od Washingtonu, ted honem nevím, kam se poodstěhovala, když už pisu jen mejly, tak to člověku v hlavě neuvízne jako když píše adresu.Mate tamna děti supr věcičky, a za par šupů. Alenka mi posílá, když je po kom, teď nevím honem ty nazvy tech levnech obchodu, ale nadhera.Tak se mějte
🙂
mishandbaby
23. lis 2007
Zdravim maminky z USA...ja se tu snazila zalozit diskuzi pro nastavajici maminky v US, ale nevim, jak se tam vratit... 😃 😃
Ja ziju v Atlante, GA a moc bych si pokecala s nastavajicima maminkama z GA. 😉
miliya
2. únor 2008
Ahojky, koukam, ze asi budete mit nejaky zkusenosti s dokumentama a papirama, co je vse dulezity pro svatbu. Prosim vas, nevite, co vsechno musim udelat pro to, abych si mohla vzit americana, svatbu mit v USA a i tam zustat zit? Co vsechno v CR budu potrebovat udelat, prelozit atd... (vcetne pojisteni, zdravotnictvi atd.).
Mockrat dekuju.
motylekmn
25. únor 2008
Ahoj miliya, nevim, meli by se k tomu vyjadrit asi holky, ktere tim prosly... Ja jsem se vdavala v Cechach a pak clovek prochazel tim procesem uznani manzelstvi pres ambasadu USA v Praze a zadal o vstupni vizum a pak zelenou kartu. Ty to mas naopak - nevim, jak to mas s vizem, jestli ho nemas, tak existuje nejake fiancee vizum, pak se tady normalne vdas a pak zpetne resis v Cechach, aby Ti snatek uznali... Menis obcanku (jmeno apod), rusis trvale bydliste, zdravotni pojisteni...

Doklady - nevim. Najela jsem na net a tady mas linku:
http://pravniradce.ihned.cz/c4-10078260-1893844... - musim se priznat, ze jsem nemela cas to cist, ale je to obsahle.
Tady mas Ministerstvo zahranici:
http://www.mzv.cz/wwwo/mzv/default.asp?id=27214...

Jinak by Ti meli poradit treba na jakekoliv matrice vetsiho mesta v CR. Ja jsem se vdavala v 1994 a informace nikde nebyly takhle krasne shrnute. Tak hodne stesti! 😉 A jestli budes neco potrebovat uredne prelozit, pokud to bude z nejakeho beznejsiho jazyku, tak matriky vetsich mest Ti pomohou najit i mistniho uredniho prekladatele. Tak aspon moje temer 14 let stara zkusenost... 😉
motylekmn
25. únor 2008
Miliya - to jsem blba, napisu, kdyby to bylo z nejakeho "beznejsiho" jazyku - proste jsem s tema detma nejaka zblbla!!! Vzdyt pises a ja to vedela - snatek v USA + preklad z anglictiny... 😃 :-x To jsem teda zaperlila. :-p Tak promin, blbnu...
motylekmn
25. únor 2008
Ahoj holky, ted se snad zvladnu konecne predstavit 🙂 Konika jsem nasla diky segre, ktere se prave v Cechach narodilo miminko a konikuje, jak muze. Jsem rada, ze tady nachazim i nejake ceske maminky v USA. My zijeme na predmesti St. Paulu v Minnesote, cesek je tu sposta, ale ja i po 13 letech v USA porad neridim, takze jsem s nimi ve styku hlavne mailem... Je tady dokonce fungujici "Maminec" - holky se schazeji temer kazde pondeli dopoledne s malymi detmi. Je samozrejme "cesko-slovensky" 😉.

Začni psát odpověď...

Odešli