• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z USA, nejlépe z Californie

23. října 2013 
Ahoj maminky z USA ! :slight_smile: Rada bych pokecala s nekym kdo je z ameriky, nejlepe z californie ! :wink:
6. led 2007 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarej Katty :slight_smile: Koukam ze jsi furt aktivni zena :grinning: vcera jsme domalovali ! =) Take jsem si udelala ty jmena jak si mi radila =) tady jsou
Kluci :

Ädam
Denny
Denis
Charley
Justin
Matt
Mattias
Mike
Simon
Jakub
Alex
Martin
Willam

Holky:

Amy
Ashlee
Janne ( Merry Janne )
Jesee
Merry
Natt ( Nathalia )
Nicky
Sussi
Terezie
Elisha

Páry : 2 kluky : Justin + Jakub 2 holky : Amy +Ashley
Martin + Mattias Janne+ Jasse
Alex + Ädam Nathalia + Nicky
Willam + Denny ( Denis ) Terezie + Elisha

páreček : Amy + Ädam
Ashley + Alex
Terezie + Jakub
Nathalia + William
Elisha + Denny ( Denis )

Co ty na to ?? A co vy ostatni ? Jaka se Vám libi americka a ceska jmena ?

:slight_smile:
6. led 2007 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jujky nejak se to tam pomichalo :grinning: :grinning: :grinning:

2 kluky : Justin + Jakub 2 holky : Amy +Ashley
Martin + Mattias Janne+ Jasse
Alex + Ädam Nathalia + Nicky
Willam + Denny ( Denis ) Terezie + Elisha
6. led 2007 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: proste to nejde :grinning: a nebo jsem tak nesikovna :grinning:
6. led 2007 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Ty si cislo ! ja sem to pochopila :wink: a jmena jsou moc hezka a docela jsi mne prekvapila i ceskymi jmeny !! Ale jeste mas cas !! To nase dvojcatka jeste den pred porodem se mely jmenovat Alex a Avery :wink: u porodu jsem to prehodila na Amy a Anderhew , a kdyz jsem ty prcky videla a mela jsem vyplnit jmena napsala jsem tam Anne a Matthew :grinning:
6. led 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
usamartin: Katty jak si resila zkracovani cipku ? :frowning2: Dnes mi to rekl muj gynekolok a stanovil mi rizikove tehotenstvi ! Bojim se ...
8. led 2007 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hani ! ja jsem mela take rizikove tehotenstvi, jde jen o to ze te budou vice hlidat !! A je moznost predcasneho porodu (a cisarak )! :slight_smile: ja mela take rizikove tehotenstvi a jsme vsichni zdravi !! Stav se :wink: na juice ! :grinning:
8. led 2007 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, snad se budu moct k Vam brzy pridat. Zitra jsi jdu k doktorovi pro prasky n a podporu ovulace a kdo vi... :wink:
8. led 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mildik:tak to preji stesti !! jen at je nas cim dal viceeee !!! :slight_smile:
8. led 2007 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji, budeme to urcite potrebovat. Po nekolika mesicich snazeni, par vysetrenich jsme snad na spravne ceste.... :slight_smile:
8. led 2007 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny....tak ze by i na konikovi zacala fungovat Amerika:slight_smile:. To bych byla stestim bez sebe:slight_smile:

Hani moc hezka jmena...par je i mych tipu:slight_smile:

Usamartin....s temi jmeny docela legrace, ale myslim, ze je vic takovych, kteri to zmeni v porodnici.

Jinak my se snazilkujeme a manzel je presveceny, ze jsem tenhle mesic otehotnela...porad mi lezi na brichu a rika Zofka nezlob mamku at ji neni spatne jasne??? Jsem se dneska chechtala pul dne.
9. led 2007 ve 03:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mildik: a jak dlouho snazilkujete ? :slight_smile:
gabbi: Ty jsi z USA ? Jo jmena, u nich se vzdy vsichny vyradi co ? No aspon ze to vi manzel :slight_smile: je to opravdu nekdy sranda !kord pro dvojcata. vsichni se snazi aby to "pasovalo"!! A smich leci !! :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2007 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katty,jen jsemti chtěla napsat,že obdivuju jak jsi zvládla svatbu tak krátce po narození miminek.No a samozřejmě dětičky,ty se vám fakt povedli jsou nadherné :dizzy_face:
9. led 2007 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bajunka: Vzdycky me to moc potesi kdyz mi nekdo napise tak krasny vzkazek ! Moc dekuju !! To vis, take sme si na nich daly zalezet a jak uz jsem psala s tou svatbou, kdyby nebylo manzela a anicky ( tchyne ) svatba by se tak nevyvedla !! :wink:
9. led 2007 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kattyyy je to mozny ?? miminko A na me bylo moooc hodny a ukazalo se "zespod" !! Takze oznamuji ze BABY A JE BOY !! JE TO KLUK na 95%!! manzel je stestim bez sebe !!! .. at je tam jeste holcicka pro meeee :grinning:
9. led 2007 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO SUPER HANKO ! Takze Adamek ? :slight_smile:
9. led 2007 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hani : Musim s tebou mluvit !!! :slight_smile:

Holky ! co říkáte na to, že moje tchýně čeká mimi ?? je jí 41 ! Ma uz 4 deti, dvijcata - Martin ( manzel ) , Matěj 22 let , Anetku 7 let a Natalku 1,5 roku ! :slight_smile: a ted je v 5 tt ! :slight_smile: no neni to super ?
11. led 2007 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky pridavam ke skupince zijici v USA.. :slight_smile:
11. led 2007 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andy29: no to je supr ! koukam , ze jsi v 30tt a cekate holcicku ! moc gratuluji ! kde presne bydlis ? :slight_smile:
11. led 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji, na malou se HROZNE MOC tesime. :slight_smile: Bydlim v Lowell coz je cca pul hodinky od Bostonu...

btw to s tvoji tchyni je neuveritelne.. Je opravdu odvazna. Ja bych v jejim veku uz mela trosku strach. Drzim palecky, aby bylo vse v poradku. :slight_smile:

Divala jsem se na fotecky, jak Ti deticky rostou. Jsou NADHERNY!!!!
11. led 2007 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andy29: ja jsem ( z tchyne ) byla docela vysokovana, ale ona je uzasna, vubec na svuj vek nevypada ! Take ji drzim palecky ! =)
Ja bydlim v L.A . To je jasne ze se tesis na malou ! Mimochodem dekuji za pochvalu, take sme si davaly zalezet !! :grinning:
11. led 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
katty: ahojiiik ! Mam se stavit ?? :grinning: mam novinky ! Jee koukam , ze tady mame dalsi "budouci" maminku z USA !! zdraviim :sweat_smile:
11. led 2007 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,moc Vás obdivuji,když žijete v USA mám tam bratra na Floridě...chtěla jsem jet za ním...a začít tam žít..... :wink: jenže mě překvapila moje dcerka Vanesska ....tak snad možná až bude větší.... :grinning:
15. led 2007 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,
tak ja se taky pridavam .. bydlim v chicagu a za tyden by se nam mela narodit holcicka :slight_smile:
13. únor 2007 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jmenuji se Mirka a bydlim v Californii. Tehotna zatim nejsem, ale moc rada bych si s vami povidala. Planujeme svatbu na pristi mesic. A uz brzy bychom chteli miminko. Snad honeymoon baby :slight_smile:
11. črc 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, sem se sem pletu, ale jen hlasím, že mám kamaradku kousek od Washingtonu, ted honem nevím, kam se poodstěhovala, když už pisu jen mejly, tak to člověku v hlavě neuvízne jako když píše adresu.Mate tamna děti supr věcičky, a za par šupů. Alenka mi posílá, když je po kom, teď nevím honem ty nazvy tech levnech obchodu, ale nadhera.Tak se mějte
:slight_smile:
9. srp 2007 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim maminky z USA...ja se tu snazila zalozit diskuzi pro nastavajici maminky v US, ale nevim, jak se tam vratit... :grinning: :grinning:
Ja ziju v Atlante, GA a moc bych si pokecala s nastavajicima maminkama z GA. :wink:
23. lis 2007 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, koukam, ze asi budete mit nejaky zkusenosti s dokumentama a papirama, co je vse dulezity pro svatbu. Prosim vas, nevite, co vsechno musim udelat pro to, abych si mohla vzit americana, svatbu mit v USA a i tam zustat zit? Co vsechno v CR budu potrebovat udelat, prelozit atd... (vcetne pojisteni, zdravotnictvi atd.).
Mockrat dekuju.
2. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj miliya, nevim, meli by se k tomu vyjadrit asi holky, ktere tim prosly... Ja jsem se vdavala v Cechach a pak clovek prochazel tim procesem uznani manzelstvi pres ambasadu USA v Praze a zadal o vstupni vizum a pak zelenou kartu. Ty to mas naopak - nevim, jak to mas s vizem, jestli ho nemas, tak existuje nejake fiancee vizum, pak se tady normalne vdas a pak zpetne resis v Cechach, aby Ti snatek uznali... Menis obcanku (jmeno apod), rusis trvale bydliste, zdravotni pojisteni...

Doklady - nevim. Najela jsem na net a tady mas linku:
http://pravniradce.ihned.cz/c4-10078260-18938440-F00000_d-uzavirani-snatku-v-zahranici - musim se priznat, ze jsem nemela cas to cist, ale je to obsahle.
Tady mas Ministerstvo zahranici:
http://www.mzv.cz/wwwo/mzv/default.asp?id=27214&ido=14390&idj=1

Jinak by Ti meli poradit treba na jakekoliv matrice vetsiho mesta v CR. Ja jsem se vdavala v 1994 a informace nikde nebyly takhle krasne shrnute. Tak hodne stesti! :wink: A jestli budes neco potrebovat uredne prelozit, pokud to bude z nejakeho beznejsiho jazyku, tak matriky vetsich mest Ti pomohou najit i mistniho uredniho prekladatele. Tak aspon moje temer 14 let stara zkusenost... :wink:
25. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Miliya - to jsem blba, napisu, kdyby to bylo z nejakeho "beznejsiho" jazyku - proste jsem s tema detma nejaka zblbla!!! Vzdyt pises a ja to vedela - snatek v USA + preklad z anglictiny... :grinning: :zipper_mouth: To jsem teda zaperlila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak promin, blbnu...
25. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ted se snad zvladnu konecne predstavit :slight_smile: Konika jsem nasla diky segre, ktere se prave v Cechach narodilo miminko a konikuje, jak muze. Jsem rada, ze tady nachazim i nejake ceske maminky v USA. My zijeme na predmesti St. Paulu v Minnesote, cesek je tu sposta, ale ja i po 13 letech v USA porad neridim, takze jsem s nimi ve styku hlavne mailem... Je tady dokonce fungujici "Maminec" - holky se schazeji temer kazde pondeli dopoledne s malymi detmi. Je samozrejme "cesko-slovensky" :wink:.
25. únor 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek