Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky ze Šlapanic

stankamedkova
3. bře 2016

Ahojky, nedavno jsme se prestehovali do slapanic a jeste tady nikoho neznam. Mame 12m holcicku a za tri tydny se nam ma narodit chlapecek a ja mam 23. Nenasla by se tady nejaka maminka ktera ma treba stejne stare ditka?

nikaberuska
24. čer 2016

Ahoj,taky jsme nove ve Slapanicich,mam 13-ti leteho syna a 5 mesicni holcicku.Rada bych se seznamila s nejakou maminou a neco s detma podnikala.

stankamedkova
autor
24. čer 2016

Ahoj tak se muzeme domluvit a jit treba na prochazku 🙂

pavlinakm
24. čer 2016

Ahoj, bydlíme ve Šlapanicích už rok, nikoho tu taky neznám. Maminkou se teprve stanu... Poud by vám to nevadilo, mohla bych se k vám občas přidat a načerpat třeby zkušenosti 🙂

nikaberuska
24. čer 2016

Super,moc se tesim,jen musim pockat az prejdou ty paraky,nejak to nedavame.

nikaberuska
24. čer 2016

Jinak jmenuji se Nikola,je mi 38,ale mysleni mam stale mladistve🙂,takze nebojte,sice uz zadna hitparada,ale stale drzim krok.

stankamedkova
autor
24. čer 2016

Pristi tyden se ma uz ochladit tak se muzeme domluvit 🙂 my ted taky moc na prochazky nechodime v tech vedrech

nikaberuska
24. čer 2016

Perfektni,jsem rada,ze uz tu nebudu bloumat kazdy den tak sama.Potom jen prosim pisni kdy,kde,v kolik a budu tam😉

pavlinakm
24. čer 2016

Příští týden ještě nevím jak to budu mít, buď zůstavam v Brně nebo jedu ve středu do již.čech. Tak kdyžtak písněte datum a já uvidím...

nikaberuska
28. čer 2016

Ahoj,tak co treba zitra kolem 15 hodiny u Alberta?Muzeme jit podel potoka smer Ponetovice,tam je prijemne🙂

pavlinakm
28. čer 2016

já zítra ráno odjíždím do čech, až do víkendu tu nebudu... ☹

nikaberuska
28. čer 2016

Nevadi,tak se domluvime na nektery den pristi tyden,prilezitosti bude vic nez dost🙂.Uzij si to v cechach.

nikaberuska
28. čer 2016

A co ty,Stanko,hodilo by se ti to?

stankamedkova
autor
28. čer 2016

Ahoj, ja zitra mam cas tak muzeme jit. 🙂 nebo klidne ten pristi tyden akorat ted v patek na vikend odjizdime do breclavy jinak jsme doma 🙂

nikaberuska
29. čer 2016

Dobre,nechme to na pristi tyden a potkame se vsechny tri🙂.Budu se tesit.Krasny vikend.

pavlinakm
4. črc 2016

Ahoj.. tak at se domluvime v predstihu... co tento ctvrtek nebo patek v 15h u toho Alberta? Muzeme jit tu trasu jak psala Nikol. Nevim jak ma byt pocasi, ale je ted prijemne.. Hm?

nikaberuska
4. črc 2016

Ahojky,jsem pro a je mi celkem jedno,ktery ten den pujdeme🙂

stankamedkova
autor
4. črc 2016

Ahoj. Pro me je lepsi ten ctvrtek 🙂 a hodina idealni 🙂

pavlinakm
4. črc 2016

ok,tak predbezne dame ten ctvrtek. odlozwni pouze pri spatnem pocasi. 😉

nikaberuska
4. črc 2016

Souhlas🙂

stankamedkova
autor
4. črc 2016

Dobre uz se tesime s prckama 🙂

nikaberuska
8. črc 2016

Ahoj Stani,vcera jsme s Pavcou cekaly do 15,30 a pak jsme teda sly.Je skoda,ze jsi nedorazila.Pristi tyden krome stredy mam zatim volny,tak nezkusime pokus c.2;-)))

Sem začni psát odpověď...

Odešli