Maminky ze Žďáru nad Sázavou, najdou se zde?

Ahoj, najde se zde nějaká maminka ze Žďáru nebo blízkého okolí?
pavlabur
15. bře 2015
Ahoj, já jsem ze Žďáru.
twity
18. bře 2015
Ahoj,už tady jednou byla diskuze ze ZR,ale nějak to tam úplně vymřelo :-| Všichni asi už využívají FB nebo chodí do práce a namají tolik času na pc.Já osobně jsem za MK moc ráda,poznala jsem tu super lidičky a můžeš se tu se vším svěřit a dozvědět se nové věci a poradit se 🙂
allene
18. bře 2015
Ahojky, já jsem se přistěhovala do Žďáru, a jsem teprve snažilka...
psychekautor
18. bře 2015
@twity všimla jsem si, diskuze už byla nějaký rok stará, tak jsem zkusila založit novou. jsem příjemně překvapená, že se někdo ozval 🙂
psychekautor
18. bře 2015
@allene já jsem se přistěhovala už asi před třemi lety, ale na rodičovské je trochu víc času, tak se ohlížím po nějaké kamarádce.
allene
18. bře 2015
@psychek já taky tak, v létě to budou 3 roky 🙂
lizaira
25. bře 2015
Ahojky holky, jsem taky za Žďáru 🙂 Dítka 2 a třetí čekáme 🙂
psychekautor
25. bře 2015
@lizaira ahoj, já mám zatím jedno. to už jsi zkušená maminka 🙂
lizaira
25. bře 2015
zkušeností je spousta to je fakt 😃 odkud ze zr jsi? a kolik ti je?
ivaflo
25. bře 2015
Ahoj, ja v zr nebydlim, ale pochazim z nej. Zrovna o vikendu se do nej po pul roce chystame. Tesim se 😎
psychekautor
26. bře 2015
@lizaira je mi 29 a bydlíme na stalingradu. Odkud jsi ty?
ivaflo
26. bře 2015
taky jsme bydleli na stalosi...vedle kravina🙂
lizaira
27. bře 2015
ahojky, bydlím na nádraží 🙂 je mi 28
psychekautor
29. bře 2015
Na stološi je to celkem fajn, chodíme se dívat na zvířátka a stezky máme taky blízko.
psychekautor
29. bře 2015
@lizaira Koukám, že budeš mít v září miminko, gratuluju. To už bude mít syn 2 roky 🙂
lizaira
30. bře 2015
Děkuji 🙂 Mimiňák se nechce nechat na ultrazvuku odhalit, potvůrka jedna 😃
michell28
30. bře 2015
ahoj holky, zatím teda bydlíme 100km od žďáru, ale pocházím odsud a 10km od ZR stavíme domeček. 😉 jsem ve 25.týdnu těhotenství - moje první miminko. V červenci porod, tak doufám, že mužíček stihne připravit naše nové hnízdečko.
lizaira
1. dub 2015
michell28 Ahojky a jakou doby jsi v Zr strávila? Taky bych měla ráda zrekonstruováno ale my bohužel nestíháme, tak budeme muset vydržet 🙂
psychekautor
1. dub 2015
@michell28 kde stavíte? stavět na takovou dálku musí být obtížný.
michell28
10. dub 2015
@psychek jojo stavět 100km od místa bydliště je masakr. Ještě, že se všechno blíží ke konci 😉 jak těhotenství, tak baráček 🙂 stavíme v Hodíškově 🙂 🙂 ve Žďáře resp. v NMnM jsem strávila celý svůj život od narození do 18 let :-o a kde stavíte vy?
psychekautor
11. dub 2015
@michell28 my nestavíme, bydlíme v bytě. snad časem, uvidíme 🙂
michell28
12. dub 2015
@psychek aha 🙂 tak to pak jo 😉
lizaira
23. dub 2015
Ahojky holky 🙂 Skoro měsíc bez netu šílený 😃
princcess86
20. črc 2015
Ahoj maminky a těhulky...je tu nějaká,která čeká přírůstek na podzim? Ráda bych pokecala o radostech a starostech v těhotenství a vlastně o všem možném 😎
loafeer
20. črc 2015
Ahojte holky, já jsem náplava, v ZR žiju tři roky.o)
danieladurdikova
18. srp 2015
Ahoj holky,
Mám prosbu - jsme s kamarádkou na dovči ve Žďáru a vzhledem k počasí bychom
potřebovaly poradit kam do dětského koutku?
Předem moc díky za radu 🙂
Danča
lizaira
18. srp 2015
@danieladurdikova Ahojky tady u nás nějak moc není kam 😞 Já už mám děti větší ale ještě občas zajdeme do restaurace Yukatan je to u pošty
danieladurdikova
20. srp 2015
Díky moc za info, nakonec jsme našli U bílé kočky a černého psa za starou radnicí 🙂
princcess86
14. říj 2015
Ahoj holky, není tu nějaká maminka na procházky s kočárkem? 🙂 Mám doma 14 denní cácorku a tak nějak nám chybí nějaká kamarádka na vyjížďky 😎
zdendulka1
23. říj 2015
Ahoj. Je tady maminka na spolecne prochazky, vylety. Mam 2 leteho syna a momentalne cekame druhe miminko.

Začni psát odpověď...

Odešli