• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Jičínska, přidejte se!

11. února 2012 
Ráda bych si popovídala s maminkami ze svého okolí...podělila bych se s nimi o zážitky z porodnice, tipy na nákupy, výlety i názory na doktory..... proto maminky z Jičínska honem sem......
26. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to jde :slight_smile: :dizzy_face:
Já se tedy hlásím ze stavu ještě těhulkovského,ale brzko už taky budu maminou :slight_smile: Budu ráda za rady, názory, apod :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super :wink: ....ráda se taky přidám, už dlouho jsem tady hledala, jestli něco podobného existuje...
26. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem ráda...
26. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,tak už jsem se také přidalaaaaa s Domískem
26. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala i já :wink:
26. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak moc nás zatím není....
@jiitkka S porodnicí v Jičíně ti neporadím...já rodila v Praze v Podolí, ale koukala jsem, že jste to probírali už na FB...
26. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem poprvé rodila ve Vrchlabí a podruhé v Jičíně a já teda byla max. spokojená :wink:
26. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101
@jitta díky :slight_smile: No po včerejších info o tom, kdo měl jaký porod jsem měla snad až děsné sny...A říkala jsem si, kamse to proboha chystám. Ale já okolo sebe mám kamarádky, které si JC porodnici nemohou vynachválit, i některé názory na FB jsou pozitivní. Takže věřím, že budu spokojená i já a vše proběhne bez problému :wink:
26. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka musíš to brát tak, že každá jsme jiná a co někomu přijde jako dobrý, někomu ne. A taky hodně záleží na porodu, když ho má člověk bez problémů, tak porodnice je super, ale když naopak, hned za všechno můžou doktoři a "blbá porodnice" a tak a né vždy je to pravda. A né všem komplikacím jde předem předcházet.
26. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitta souhlasím! Kamarádka nechtěla kojit, řekla PA že at ji ani malou nepřikládá k prsu, že nehodlá mít hnusná prsa, načež doktoři a PA koukali na ní jak puci a pak se divila,že některé sestry jsou na ní nepříjemné... Já se modlím, ať žádné komplikace nenastanoou, hlavně ať je malej Kubík v pořádku!! :wink:
26. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka Souhlasím s @jitta hlavně záleží na průběhu porodu.... Ale kamarádku, která nechtěla kojit fakt nechápu... vždyť to je pro mimčo to nejlepší....jsem pro to pokud to jde tak kojit.... ale né moc dlouho...tak do roku....
26. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 jj souhlasím s tím kojením. Já doufám, že nám to půjde dobře a budu kojit plně.

Maminy, měli jste v 9.měs.problémy s natékáním nohou?? Já mám už cca týden kotníky jako konve...je to šílený. A to jsem z 90% doma. :frowning2:
26. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka Taky jsem měla problémy, kotníky prakticky neexistovaly.. :grinning: :grinning: :grinning: .... mě ale vycházel porod na červen, tak to jistili žabky...jinak bych se asi nikam nedostala.... :wink:
26. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 takže to může být normální, nemám se děsit?? jen jednou cca před měsícem mi naměřila sestra na gyndě malonko vyšší tlak, jinak ok. No já chodím jen k dr.,sociálka, jinak nikam... jestli to takhle půjde dál,tak ani nevím,co si v PO k dr.na KO vezmu za boty teda... Kost u kotníku nemám šanci si nahmatat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka neděs se...naopak myslím, že otoky nohou má většina těhotných.... a ten tlak snad bude v pohodě....
26. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 snad ano. Doktorka obvodní mi na nohy v PO koukala a říkala,že to je prostě ten poslední 9měsíc, který není už "nic moc" příjmného... ale tlak neměřila. No určo to bude ok :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka Kam chodíš na gynekologii???
26. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 k dr.Hepovi do Gyntria
26. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka K Hepovi jsem chodila taky, ale nebyl mi moc sympatický...tak teď chodím ke Křížový, ale to jsem si teda pomohla.... :grinning: :grinning: :grinning: ještě bych mohla vyzkoušet Skřivánka....
26. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 já jsem s Hepem strašně moc spokojená. Vím že některým nevyhovuje,že moc nemluví..ale já se s ním i nasměju, poradí, vždycky mě pořádně vyšetří...neměnila bych!:slight_smile: Skřivánek je na mě moc ukecanej, jak když jdu s kámoškou na kafe :grinning:
26. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím taky do Gyntria a od začátku ke Skřivánkovi.......už jsem si na něho zvykla, dělá si občas i srandičky, celkově jsem spokojená.........jednou jsem byla na kontrole i u Hepa, ale ten skoro celou dobu nemluvil, takže to bylo takový zvláštní, když jsem zvyklá na ukecanýho Skřivánka :slight_smile: ...kamarádky, který k Hepovi chodí, říkaly že je to normální, že je spíš zamlklý a když chtějí něco vědět, musí se prostě zeptat.......
26. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toho Skřivánka jsi přesně vystihla :grinning: ...ale já jsem si na jeho styl zvykla............tak jako Ty na Hepa, říká se o něm, že je dobrej...
26. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka @simvoh No Křížová toho právě taky moc nenamluví a mě to vadí...tak snad by mi vyhovoval ten Skřivánek...možná ho zkusím....
26. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xhnip101 Zkus a uvidíš....každé vyhovuje něco jiného....ale je fakt, že Skřivan je opravdu docela dost ukecanej, častokrát i když jsem byla objednaná jsem třeba půl hodiny i dýl čekala až přijdu na řadu, protože se s některýma pacientkama vykecává, do toho mu zvoní telefony.......ale jinak při vyšetření aspoň není ticho, snaží se kecat, aby odvedl pozornost od výkonu a tak........
26. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simvoh opravdu jak kámoška u kafča :grinning: Třeba u mě Hep mluví už i sám o sobě :grinning: prostě jak kdo komu sedne a vyhovuje :wink: No v těhu když jsem musela akutně k dr.,tak jsem šla ke Skřivánkovi a mě bylo zle, nervy z krvácení v těhu a on pak vykládal a vykládal až mě to trošku štvalo teda :confounded:
@xhnip101 taky Gregora si hodně chválí v Tyršovce.

26. led 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Maminky...tak jak spěj vaše ratolesti??Domik stával v 5 na jídlo a zase spí ale má chudák mega rýmu takže se divim že tak krásně spí..zato přez den je k nevydržení....
27. led 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akiminka U nás probíhá ještě buzení na kojení i v noci.... Dnes v 0.00 a ve 4:00 a v 7 už měla Elča vyspáno....
27. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já chodín taky ke gregorovi a maximáoně jsem spokojená
Malje nám spí špatně, budí se minimálně 5x za noc, kojíme jednou v noci a jednou k ránu, už aby nastalo zlepšení, teď má malej kašel, ale v noci nekašle
27. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu taky :slight_smile: no my ještě spíme jak kdy, teď máme lepší noci, budíme se po cca 3 hod na krmení, ale už jsme měli i noci horší, kdy spal všehovšudy hodinu :confounded:
27. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 no u nás to bylo zase opačně jako miminko spal malej krásně,ale pak se to nějak zhoršovalo, až to teĎ je to docela síla, ale zas vím, že z toho zachvíli vyroste a pak se vklidu vyspíme všichni :wink:
27. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek