• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, Hostivice Praha - západ

11. července 2014 
Ahoj, nejdou se tu nějaké maminky z Hostivic?
18. led 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my nejsme z Hostivic, ale z Jenče
21. led 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé,tak to je kousíček!neví, dá se tam-sem dojít pěšky?
23. led 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvar: nedá se dojit, nebo alespon o tom nevim, je to po hlavni silnici, tak to nic moc.....
skoda rada bych sla na prochazku a na pokec. V Jenci neznam nikoho. Jezdim do Prahy tam mam spoustu kamaradek, ale kolikrat bych sla na prochazku tak na hodku a do Prahy se mi nechce
24. led 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Řevnic. Takže Praha západ, ale trochu jiným směrem :frowning2:
25. led 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :cry: :cry:
25. led 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambusek, tak se můžem domluvit, já v hostivicích taky nikoho neznám, jezdím též do Prahy za kamarádkama,ale není to na hodinu, vždyť do/z Jenče jezdí 306 :slight_smile: ?!se můžem někdy domluvit...

Kebusa, Řevnice neznám...
26. led 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvar určitě se mužem někdy domluvit, ale my jsme ted už týden nemocný. Míša má kašel, rýmu a teploty tak nic moc. Ozvu se až budem zdravý :grinning: . Ted jsme pořád doma hruza, jsem zvyklá být hodně venku už mi asi začne hrabat :grinning: :grinning:
1. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambusek, ať jste brzo zdraví, písni pak a určo můžem vyrazit s kočárkama
1. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sylvar promin, ze pisu az ted, nemela jsem pristup k nettu a ted jsme se se na nejakou dobu prestehovali do Prahy :slight_smile: , jsou tu uzasny prochazky nez v Jenci :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, to máte supr, mě to v Hostivicích vyhovuje maximálně, rybník,les...škoda, mohly jsme dát vycházku :grinning:
2. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verim v Hostivicich je to lepsi nez v Jenci, tady u nas jsou prochazky jen mezi baraky :frowning2: , nic tu neni az na destsky hriste to je moc pekne, ale na to my jsme jeste maly. Tak az budem v Jenci tak se ozvu a urcite vyrazime, jezdime do Hostivic k doktorce :slight_smile: . Rada poznam krasy Hostivic :grinning:
3. bře 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambusek, jasně, ozvi se a provedu vás po našich zákoutích :grinning:
3. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem z Hostivic a ráda bych si našla kamarádku
3. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, tady je to teda nějaký mrtvý
misasch, a máš mimiňáka nebo ještě ne?
samo tě rády poznáme :wink:
5. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je tu někdo z Hostivice? máme 2,5měsíčního chlapečka a nemám s kým kočárkovat.
28. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvar Jste tu?
6. kvě 2008 ve 14:50 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

sylvar Tady není žádná mama z Hostivice
22. kvě 2008 ve 21:53 • 1 dítě • Odpověz

bambusek Ahoj Sylvar, omlouvam se , ze pisu az ted. Ale meli jsme strasne prace, delali jsme fasadu a u rodicu predelavali byt, tak jsem vubec nemela cas. A s Misou litame porad po doktorech je opozdenej o 3mes, tak taky nic moc Tak se muzem domluvit na nejakou prochazku jestli budes mit naladu na nas . Prijela bych do Hostivic
4. črc 2008 v 11:59 • 2 děti • Odpověz

eilena Ahoj, našla jsem tuto diskusi. Doufám, že nevadí, že sem vstupuji. Snad sem ještě nakukujete :o))) Já jsem taky z Hostivic. Bohužel tu neznám žádnou maminku, ani těhulku. Mám 8-mi měsíčního chlapečka. Pokud by některá z Vás měla zájem o občasné procházky prosím napiště na: Eilena@seznam.cz
Díky moc
Lenka
8. lis 2008 v 01:40 • Odpověz
30. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka.knizkova Ahoj..najdu tady nějakou maminku z této lokality..?
26. dub ve 20:09 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

hanka.knizkova Žádná maminka co bydlí v Rudné,Chýni nebo Hostivicích tady vážně neni??
27. dub v 11:40 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj, já jsem z Chrášťan, ty taky bereš?
28. dub ve 21:34 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Jo jo Chráštany jsou taky fajn
Jéé tak to sem ráda že konečně nějaká maminka ..já bydlim v Chýni,jezdí tady spoustu maminek s kočárkama,ale žádnou kamarádku tady nemám..
28. dub ve 22:25 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj a jak se Vám žije v Chýni?Já jsem ráda, že máme hned vedle Rudnou.Já jsem se díky dceři seznámila se sousedkama, takže ted máme takovou malou mateřskou školku, když se sejdem .
1. kvě v 07:59 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahoj..no popravdě nic moc, staví se tady jako blázen,ale škola i školka jsou nedostačující..pro děti tady nic neni udělané,žádné dětské hřiště,lavičky,písek,maminky se nemají kde scházet..pěšky se taky nedá nikam dojít,takže musim sednout do auta a všude si dojet..
A kde se scházíte..?Já tady potkávám spoustu maminek s kočárkama,ale jen se pozdravíme a jdeme dál,když tady neni ani kde se scházet..
3. kvě ve 20:01 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj, tak to je podobné jako u nás, scházíme se u baráku anebo u někoho doma.Já nemám k dispozici auto, takže chodíme pořád do Rudné.A máte tam doktorku nebo jezdíte jinam?
4. kvě v 06:33 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Doktorku tu máme jen pro dospěláky,dětskou ne..k dětské doktorce jezdíme k Motolu..ani nevim jestli v Rudný doktorka je..já do Rudný jezdim skoro denně-na poštu,do lékárny,masny nebo do Lídlu a když potřebuji větší nákup nebo se někde zabavit tak jedu bud do globusu nebo do metropole..ještě že aspon ten zličín je kousek..
A školku v Chráštanech máte?My jo,ale malou-totálně nedostačujícící,takže už sem předem smířená že mi tam Sofču nevezmou..
4. kvě ve 12:37 • 1 dítě • Odpověz

leryl My chodíme k doktorce právě do Rudné,tak jsem myslela, jestli tam nechodíte taky.Máme školku i školu,ale čekám, že budeme mít také problém. Dětí tu máme hodně,ale naštěstí je Barča jedna z nejstarších, tak uvidíme.
4. kvě v 19:12 • 1 dítě • Odpověz

leryl Koukala jsem na Vaše fotky, nerodila jsi také u Apolináře?Ahoj
4. kvě v 19:14 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Sem dneska koukala že máte v Chráštanech aspon dobrý chodníky a dojít do Rudný je docela fajn procházka..my tady ani ty blbý chodníky nemáme,teda někde jsou ale moc jezdit se po nich nedá..
Rodila sem u Apolináře..ty taky?
A je v Rudný ta dětská doktorka dobrá?
To počasí je děs co?Loni sem běhala s pupkem a bylo vedro a letos když by jsme mohli se Sofčou někam vyrazit tak je skoro pořád hnusně..
4. kvě ve 21:20 • 1 dítě • Odpověz

leryl Taky jsem tam rodila,proto jsem to poznala .To počasí mě pěkně štve, bolí mě z toho pořád hlava, jak se mění.
4. kvě ve 22:26 • 1 dítě • Odpověz

leryl nějak nám to tu uslo
10. kvě ve 21:51 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahoj..já ted nějak nestíhám jak se máte?
Chtěla sem se tě zeptat jestli je v Rudný nějaký pěkný dětský hřiště i pro malé dětičky..?Jo a taky jestli tady neznáš někde v okolí dobrou cukrárnu kde by mi udělali dort pro Sofinku k narozeninám
25. kvě v 08:21 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Haloo haloo kde jste kdo?
3. čer v 11:03 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj,
hřiště znám v Rudné u hasičárny,je u toho i bazárek, ale nevím, jak se ta ulice jmenuje.
V Rudné jsou cukrárny 2,ale nevím, jaké dělají dorty, zda jsou dobré.Ale v té co má i posezení mají myslím katalog, kde si můžeš vybrat.
Roční narozeniny jsou velká událost
3. čer v 18:41 • 1 dítě • Odpověz

petule7 @hanka.knizkova
Ahojky, jsem v Chýni od března, taky tu žádnou maminku ještě neznám Bydlím v ulici u Dráhy. Mám roční holčičku Elen. Tak kdybys chtěla vyrazit někdy na prochajdu tak dej vědět
7. čer ve 13:33 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahojky,máš ode mne IP..určitě se s tebou ráda seznámím
7. čer v 17:05 • 1 dítě • Odpověz
30. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo z Rudné? Nedávno jsme se sem přistěhovali a mimčo čekáme začátkem února 2011. Ráda bych tu poznala nějakou maminku, která je v podobné situaci. Díky Lucka
21. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_x Ahoj, nevím, jestli je tvůj vzkaz ještě aktuální...Nedávno jsme se přistěhovali do Hostivice a také bych ráda poznala nějakou maminku nebo těhulku pro občasné procházky. Mám téměř ročního chlapečka. Pokud budeš mít zájem, napiš mi na IP. Díky moc Hanka
26. říj 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehledáte ještě někdo seznámení maminek v Hostivici? Mám dcerku narozenou 9/2010 :slight_smile:
6. únor 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvar ahojky ja jsem z hostivic
18. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly ahojky ja mam syna 1.11.2010
18. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesssay ahojky jmenuji se olga je mi 27 let jsem z hostivic mam 3 leteho kluka a 2 mesicni holcicku rada se stebou seznamim
18. říj 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.... je tu jeste nekdo? Mam 3,5 letou holcicku a jeste dve mladi deticky. Rada bych se seznamila s nekym na pokec s detickama...
21. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zas o rok vic..:slight_smile:. Před týdnem jsme se přistěhovali do Hostivic a je nám tu smutno. Najde se nějaká maminka na rodičovské (nebo i ne) na společné procházky a popovídání s dětma? Já mám už větší - dcerky skoro 8 a 6 a pak čerstvě dvouletou.
11. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek