Mamky, Hostivice Praha - západ

Ahoj, nejdou se tu nějaké maminky z Hostivic?
bambusek
21. led 2008
Ahoj, my nejsme z Hostivic, ale z Jenče
sylvarautor
23. led 2008
jé,tak to je kousíček!neví, dá se tam-sem dojít pěšky?
bambusek
24. led 2008
sylvar: nedá se dojit, nebo alespon o tom nevim, je to po hlavni silnici, tak to nic moc.....
skoda rada bych sla na prochazku a na pokec. V Jenci neznam nikoho. Jezdim do Prahy tam mam spoustu kamaradek, ale kolikrat bych sla na prochazku tak na hodku a do Prahy se mi nechce
kebusa
25. led 2008
Ahoj, já jsem z Řevnic. Takže Praha západ, ale trochu jiným směrem 😞
bambusek
25. led 2008
to jo 😢 😢
sylvarautor
26. led 2008
bambusek, tak se můžem domluvit, já v hostivicích taky nikoho neznám, jezdím též do Prahy za kamarádkama,ale není to na hodinu, vždyť do/z Jenče jezdí 306 🙂 ?!se můžem někdy domluvit...

Kebusa, Řevnice neznám...
bambusek
1. únor 2008
Sylvar určitě se mužem někdy domluvit, ale my jsme ted už týden nemocný. Míša má kašel, rýmu a teploty tak nic moc. Ozvu se až budem zdravý 😃 . Ted jsme pořád doma hruza, jsem zvyklá být hodně venku už mi asi začne hrabat 😃 😃
sylvarautor
1. únor 2008
bambusek, ať jste brzo zdraví, písni pak a určo můžem vyrazit s kočárkama
bambusek
2. bře 2008
Sylvar promin, ze pisu az ted, nemela jsem pristup k nettu a ted jsme se se na nejakou dobu prestehovali do Prahy 🙂 , jsou tu uzasny prochazky nez v Jenci 😃 😃
sylvarautor
2. bře 2008
jé, to máte supr, mě to v Hostivicích vyhovuje maximálně, rybník,les...škoda, mohly jsme dát vycházku 😃
bambusek
3. bře 2008
Verim v Hostivicich je to lepsi nez v Jenci, tady u nas jsou prochazky jen mezi baraky 😞 , nic tu neni az na destsky hriste to je moc pekne, ale na to my jsme jeste maly. Tak az budem v Jenci tak se ozvu a urcite vyrazime, jezdime do Hostivic k doktorce 🙂 . Rada poznam krasy Hostivic 😃
sylvarautor
3. bře 2008
bambusek, jasně, ozvi se a provedu vás po našich zákoutích 😃
misasch
3. kvě 2009
Ahojky já jsem z Hostivic a ráda bych si našla kamarádku
sylvarautor
5. kvě 2009
ahoj, tady je to teda nějaký mrtvý
misasch, a máš mimiňáka nebo ještě ne?
samo tě rády poznáme 😉
bzubzalka
28. zář 2010
ahojky, je tu někdo z Hostivice? máme 2,5měsíčního chlapečka a nemám s kým kočárkovat.
krista
30. pro 2010
sylvar Jste tu?
6. kvě 2008 ve 14:50 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

sylvar Tady není žádná mama z Hostivice
22. kvě 2008 ve 21:53 • 1 dítě • Odpověz

bambusek Ahoj Sylvar, omlouvam se , ze pisu az ted. Ale meli jsme strasne prace, delali jsme fasadu a u rodicu predelavali byt, tak jsem vubec nemela cas. A s Misou litame porad po doktorech je opozdenej o 3mes, tak taky nic moc Tak se muzem domluvit na nejakou prochazku jestli budes mit naladu na nas . Prijela bych do Hostivic
4. črc 2008 v 11:59 • 2 děti • Odpověz

eilena Ahoj, našla jsem tuto diskusi. Doufám, že nevadí, že sem vstupuji. Snad sem ještě nakukujete :o))) Já jsem taky z Hostivic. Bohužel tu neznám žádnou maminku, ani těhulku. Mám 8-mi měsíčního chlapečka. Pokud by některá z Vás měla zájem o občasné procházky prosím napiště na: Eilena@seznam.cz
Díky moc
Lenka
8. lis 2008 v 01:40 • Odpověz
krista
30. pro 2010
hanka.knizkova Ahoj..najdu tady nějakou maminku z této lokality..?
26. dub ve 20:09 • 1 dítě • Odpověz • Pošli IP

hanka.knizkova Žádná maminka co bydlí v Rudné,Chýni nebo Hostivicích tady vážně neni??
27. dub v 11:40 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj, já jsem z Chrášťan, ty taky bereš?
28. dub ve 21:34 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Jo jo Chráštany jsou taky fajn
Jéé tak to sem ráda že konečně nějaká maminka ..já bydlim v Chýni,jezdí tady spoustu maminek s kočárkama,ale žádnou kamarádku tady nemám..
28. dub ve 22:25 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj a jak se Vám žije v Chýni?Já jsem ráda, že máme hned vedle Rudnou.Já jsem se díky dceři seznámila se sousedkama, takže ted máme takovou malou mateřskou školku, když se sejdem .
1. kvě v 07:59 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahoj..no popravdě nic moc, staví se tady jako blázen,ale škola i školka jsou nedostačující..pro děti tady nic neni udělané,žádné dětské hřiště,lavičky,písek,maminky se nemají kde scházet..pěšky se taky nedá nikam dojít,takže musim sednout do auta a všude si dojet..
A kde se scházíte..?Já tady potkávám spoustu maminek s kočárkama,ale jen se pozdravíme a jdeme dál,když tady neni ani kde se scházet..
3. kvě ve 20:01 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj, tak to je podobné jako u nás, scházíme se u baráku anebo u někoho doma.Já nemám k dispozici auto, takže chodíme pořád do Rudné.A máte tam doktorku nebo jezdíte jinam?
4. kvě v 06:33 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Doktorku tu máme jen pro dospěláky,dětskou ne..k dětské doktorce jezdíme k Motolu..ani nevim jestli v Rudný doktorka je..já do Rudný jezdim skoro denně-na poštu,do lékárny,masny nebo do Lídlu a když potřebuji větší nákup nebo se někde zabavit tak jedu bud do globusu nebo do metropole..ještě že aspon ten zličín je kousek..
A školku v Chráštanech máte?My jo,ale malou-totálně nedostačujícící,takže už sem předem smířená že mi tam Sofču nevezmou..
4. kvě ve 12:37 • 1 dítě • Odpověz

leryl My chodíme k doktorce právě do Rudné,tak jsem myslela, jestli tam nechodíte taky.Máme školku i školu,ale čekám, že budeme mít také problém. Dětí tu máme hodně,ale naštěstí je Barča jedna z nejstarších, tak uvidíme.
4. kvě v 19:12 • 1 dítě • Odpověz

leryl Koukala jsem na Vaše fotky, nerodila jsi také u Apolináře?Ahoj
4. kvě v 19:14 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Sem dneska koukala že máte v Chráštanech aspon dobrý chodníky a dojít do Rudný je docela fajn procházka..my tady ani ty blbý chodníky nemáme,teda někde jsou ale moc jezdit se po nich nedá..
Rodila sem u Apolináře..ty taky?
A je v Rudný ta dětská doktorka dobrá?
To počasí je děs co?Loni sem běhala s pupkem a bylo vedro a letos když by jsme mohli se Sofčou někam vyrazit tak je skoro pořád hnusně..
4. kvě ve 21:20 • 1 dítě • Odpověz

leryl Taky jsem tam rodila,proto jsem to poznala .To počasí mě pěkně štve, bolí mě z toho pořád hlava, jak se mění.
4. kvě ve 22:26 • 1 dítě • Odpověz

leryl nějak nám to tu uslo
10. kvě ve 21:51 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahoj..já ted nějak nestíhám jak se máte?
Chtěla sem se tě zeptat jestli je v Rudný nějaký pěkný dětský hřiště i pro malé dětičky..?Jo a taky jestli tady neznáš někde v okolí dobrou cukrárnu kde by mi udělali dort pro Sofinku k narozeninám
25. kvě v 08:21 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Haloo haloo kde jste kdo?
3. čer v 11:03 • 1 dítě • Odpověz

leryl Ahoj,
hřiště znám v Rudné u hasičárny,je u toho i bazárek, ale nevím, jak se ta ulice jmenuje.
V Rudné jsou cukrárny 2,ale nevím, jaké dělají dorty, zda jsou dobré.Ale v té co má i posezení mají myslím katalog, kde si můžeš vybrat.
Roční narozeniny jsou velká událost
3. čer v 18:41 • 1 dítě • Odpověz

petule7 @hanka.knizkova
Ahojky, jsem v Chýni od března, taky tu žádnou maminku ještě neznám Bydlím v ulici u Dráhy. Mám roční holčičku Elen. Tak kdybys chtěla vyrazit někdy na prochajdu tak dej vědět
7. čer ve 13:33 • 1 dítě • Odpověz

hanka.knizkova Ahojky,máš ode mne IP..určitě se s tebou ráda seznámím
7. čer v 17:05 • 1 dítě • Odpověz
lucie_x
21. led 2011
Ahoj holky, je tu někdo z Rudné? Nedávno jsme se sem přistěhovali a mimčo čekáme začátkem února 2011. Ráda bych tu poznala nějakou maminku, která je v podobné situaci. Díky Lucka
tesssay
26. říj 2011
@lucie_x Ahoj, nevím, jestli je tvůj vzkaz ještě aktuální...Nedávno jsme se přistěhovali do Hostivice a také bych ráda poznala nějakou maminku nebo těhulku pro občasné procházky. Mám téměř ročního chlapečka. Pokud budeš mít zájem, napiš mi na IP. Díky moc Hanka
wasilly
6. únor 2013
Nehledáte ještě někdo seznámení maminek v Hostivici? Mám dcerku narozenou 9/2010 🙂
gapcik86
18. říj 2013
@sylvar ahojky ja jsem z hostivic
gapcik86
18. říj 2013
@wasilly ahojky ja mam syna 1.11.2010
gapcik86
18. říj 2013
@tesssay ahojky jmenuji se olga je mi 27 let jsem z hostivic mam 3 leteho kluka a 2 mesicni holcicku rada se stebou seznamim
lucinka_a_marek
21. led 2014
Ahojky.... je tu jeste nekdo? Mam 3,5 letou holcicku a jeste dve mladi deticky. Rada bych se seznamila s nekym na pokec s detickama...
rozrazil8
11. črc 2014
Ahoj, zas o rok vic..🙂. Před týdnem jsme se přistěhovali do Hostivic a je nám tu smutno. Najde se nějaká maminka na rodičovské (nebo i ne) na společné procházky a popovídání s dětma? Já mám už větší - dcerky skoro 8 a 6 a pak čerstvě dvouletou.