• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky jste tu některá? :slight_smile: Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko :dizzy_face:. Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré :slight_smile:. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím :grinning:, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají :wink:.
23. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych měla mít termín 7.7., ale na konci 6TT doktor změřil jen 3mm, pry je mimi o tyden mensi..., srdicko ale bije, tak doufam, ze poroste...
23. lis 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitas Jíťo já když si zkoušela na internetu TP podle ovulace tak mi vycházelo taky 7.7. :slight_smile:. Ale doktor to včera bral podle poslední ms a to je o dva dny míň takže 9.7. :slight_smile:.
Mrzí mě že teď musíš být taková vystrašená :frowning2:. Hlavně že miminku tluče srdíčko :dizzy_face:, a nevíš jestli roste? Třeba oproti předchozí kontrole? Kdy máš jít znovu na UTZ? Budu moooc držet palce, ať to miminko všechno pěkně dožene :wink:.
24. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám sice termín koncem června, ale doufám, že se k Vám mohu přidat :wink:
25. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulaku, já byla zatím jen na jedné KO, jdu zas příští pátek, ale už to nějak neřeším, četla jsem, že opoždění týden - dva jsou v pohodě. Spíš mě štve, že jsem byla nachcipana, tak doufám, že to nic neovlivnilo. Mám ještě dcerku a chodíme mezi malé děti, takže pořád něco máme:frowning2:. Jenže sedět sama doma, na to já nejsem:slight_smile:.
Lucindo, zdravím!
25. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitas: Tak to jdeme na příští kontrolu stejně :slight_smile: Doufám, že bude všechno v pohodě :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jíťo, já na začátku těhu zase dostala strašný kášel. Vysadila jsem prášky na alergii (nersmí se v těhu, a mám alergií hodně) a za chvilku na to jsem dstala šílený kašel, kašlala jsem tak že jsem myslela že si vykašlám duši, nejhorší to bylo večer a v noci, jak jsem si lehla dusila jsem se a kašlem zvracela. Přítel mě i vezl na pohotovost, kde mi ale vůbec nepomohli. Až v pondělí doktorka na plicním, která tedy řekla že z alergií se mi spustilo astma a dostala jsem inhalátor. Ale taky jsem se právě bála, říkala jsem si že to musí miminku ubližovat hrozně, bylo to fakt strašný a taky jsem se o něj kvůli tomu bála snad víc než normálně, ale naštěstí zatím je vše v pořádku (zaklepávám) :slight_smile:. Příští pátek...to uteče! A budu moc držet palce, aby bylo vše dobré! :wink:

Luci jasný!!! :slight_smile: Vítám tě! :wink: Na kontrolu to tady tedy bude velký den! :slight_smile: Budu držet palce dvojnásobně! :wink:
26. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, som rada ze sa mozem pridat do tejto skupinky a znova do vsetkeho vhupnut po 5tich rokoch..Asi je pravda ze kazde tehu je ine lebo mi je omnoho horsie na zaludok ako pri dcerke.Ale dako to zvladneme.
26. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulák: Tak to je hrozné, že se ti ted spustilo astma a je to s tím inhalátorem lepší? A říkala si doktorce na plicním, že si těhotná ?
26. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak Vám je? Mě je fajn akorát jsem hodně často unavená, ale jinak mi není nějak hodně špatně až z toho mám divný pocit :sweat_smile:
26. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domčo vítám tě! :wink:

Luci jo jo doktorce jsem to říkala, jak původně na pohotovosti tak na plicním. Doktorka říkala, že je to naprosto bezpečný že k miminku se to vůbec nedostane. A pomohl mi mooooc! Paní doktorce jsem za prospané noci zpívala ochvalné ódy :grinning:.
Jinak mě je taky dobře. Zvracet třeba nezvracím vůůůůbec. Žaludek se zhoupl párkrát. Akorát když dýl nejím tak mě bolí žaludek. Ze začátku jsem z toho byla nervózní a pořád si říkala, proč ještě neblinkám, jestli není něco v nepořádku a tak. Ale po kontrole jsem teď už klidná :slight_smile:. Relativně :slight_smile:.
26. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, zdravím vás :slight_smile:
jmenuji se Zuzka a vypadá to že úúúplně na konci července budeme mít miminko . Můžu se přidat?
28. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé taky jdu v pátek na kontrolu, já teda na první :zipper_mouth: zatím vím o těhu jen díky testu a hodně častým bolestem v podbříšku a bohužel už i nevolnostem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem 6tt, termín mám podle porodní kalkulačky stejný jako s dcerkou před pěti lety :grinning: Ale s tou mi bylo hodně špatně, zvracela jsem do pátého měsíce, teď zatím žádné zvracení, taky si říkám jestli není něco špatně teď spíš pořád jím, musím být najedná, jinak se mi houpe žaludek a jsem stráááááááášně unavená , usínám v půl sedmý :confused: Na první kontrolu jdu přesně za týden :slight_smile: Držím nám všem palce!!!
29. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akrimala tak to jsme na tom stejně 6tt :slight_smile: držím pěstičky ať je vše ok. Mě při dceři bylo špatně až tak od 8tt do 14tt ale nic strašného, žádné zvracení, jen taková ta nevolnost, únava, mdlost, no chodila jsem do práce tak mi to nepřidalo. Teď jsem doma a jak teda nejsem najedená tak už taky žaludek zlobí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky bych se k vám ráda přidala :slight_smile: Já jsem v 6tt, termín porodu mám zatím na 30.července, takže možná budu mít spíš srpňátko. Je to moje první těhotenství, tak jsem z toho všeho trochu vykulená:slight_smile: Zatím mi taky není špatně, ale jak tady čtu u ostatních, tak nejsem sama...tak snad bude všechno v pořádku. Akorát mám žaludek na vodě, když chvilku nejím a jsem více ospalá, takže zatím to jde:slight_smile: Na kontrolu jdu už zítra, tak jsem zvědavá, jestli tam už nějakou tečičku objevíme :confused:
29. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 gratuluju a vítej :slight_smile: tak to budem mít hodně podobný termín :slight_smile: mě podle rodiny.cz vychází na 29.7. :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak to máme jenom o den :slight_smile: To jsem zvědavá, jestli se do těch termínů strefíme :grinning:
29. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 no já nevím nevím dcera byla hodně veliká nechali mě jí donosit a musela jsem na císaře :frowning2: neb jsem malá a ona měla přes 4kg a velkou hlavičku tak se bály že jí neporodím, navíc jsem vůůůbec nebyla připravená, ona byla nahoře a čípek naprosto tvrdý nepřipravený. Tak si říkám že tentokrát by mě mohli vzít dřív na vyvolání pokud bude dítko zase tak velké. No uvidíme no, strašně ráda bych rodila přirozeně i když na císař nemůžu nic říct, bylo to v pohodě až na tvorbu mlíka, ta trvala a pak mi chyběl ten prvotní styk s m imi
29. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už to u vás ví rodina? u nás jen manžel, ostatním bychom to chtěli nadělit pod stromeček, nikdo neví že jsme se snž o druhé tak to bude překvápko :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Mě taky vyšel termín 29.7 :grinning: Holky já si oddychnu až budu po prvním UZ
29. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak taky chodím do práce dojíždím do Prahy, tak přemýšlím jestli nemám dr. říct jestli mě nechá pár týdnu doma :confused:
29. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tý jo tak koukám samý koncový červenec :grinning: pěkně na dovolenou :grinning: MM (můj manžel) si libuje že si veme o týden dovolené víc :grinning:DD
pokud máš solidní dr. tak tě doma určitě nechá, já u prvního těhu chodila do práce do konce a bylo to pak už úmorné, hlavně psychicky, byli na mě dost hnusní :frowning2: teď jsem doma a je to v podstatě taky práce neb dcera mi moc volna nedovolí :grinning:DD
taky už se těším na utz uff, a vůbec po vánocích už to bude lepší až budem po tom 12tt
29. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Já jsem u Ani byla doma hned od začátku kvůli nevolnostem, teď je mi relativně dobře, až na tu šílenou únavu, ale teď se bojím těch chřipek :frowning2: fujfuj
Bolí tě podbřišek?...já ho prostě tak nějak pořád cítím, není to jako bolest...
29. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala bolí hodně často hlavně v pravo asi je mimi z pravého vaječníku
29. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no rodina už to ví. Těhotenství nebylo plánovaný, užívala jsem antikoncepci (pharmatex), která má spolehlivost 98%. Ale po necelých dvou letech spokojeného užívání, antikoncepce selhala. Byl to pro nás docela šok. Řešili jsme, jestli si miminko vůbec necháme. Přeci jenom, jsme ještě mladí - mě bude 23 a příteli 25. Oba studujem vysokou školu, přítel už tedy tenhle rok končí. Jsme spolu už 4 roky a rok a půl žijeme ve vlastním bytě. Takže bydlet kde máme. Spíše na to nejsme vůbec připravený psychicky. Zvážili jsme všechny možnosti, poradili se s rodiči a rozhodli jsme se, že si miminko necháme. Přeci jenom, když už se dokázalo "probourat" skrz ty dvě procenta, tak je to takový malý zázrak:slight_smile: Máme to štěstí, že nás naše rodiče moc podporují a snaží se nám pomoci. Jsem moc ráda, že jsem našla diskuzi, kde čekáte miminka v podobným termínu. Je prima to prožívat ještě s někým jiným. :wink:
29. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 tý jo tak to bude miminko bojovník :slight_smile: to je bezva, já taky otěhotněla poprvé ve 23, ale plánovaně, to zvládneš neboj :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se s tím pomalu srovnáváme:slight_smile: Přítel je skvělý, moc mě podporuje.. Ale ze začátku to byl šok, ze dne na den se nám změnil život. Naštěstí oba máme děti moc rádi , ale tak plánovali jsme je nejdřív tak za tři roky.. Je vidět, že ne všechno si může člověk naplánovat :confused:
Trochu se bojím, jestli bude všechno v pořádku.. Když jsem si pročítala různý diskuze na internetu, co se všechno může stát.. ale to si člověk asi nesmí připouštět a myslet optimisticky :slight_smile:
29. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? já bych měla mít termín(podle těhu kalkulačky) 20.7., stejně jako u první dcery na den přesně. Sice mimi nebylo tak brzy plánované,ale stalo se už :grinning:
U doktorky jsem teda ještě nebyla, ale chystám se objednat.
Jen je mi divný, že mi zatím nabylo špatně i únavy se tolik nedastavuje jako při prvním, akorát dneska mám celý den žalůdek na vodě. tak doufám, že je vše o.K.
29. lis 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin jasně přidej se :slight_smile: vítáme tě
taky jsem ještě nebyla u dr. jdu v pátek
@nety88 jj vůbec nečti žád né špatné věci, to se v těhu nesmí, všechno bude ok a budou z vás pyšní a šťastní rodiče.
29. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin ahojky, taky tě vítám :slight_smile:
@zup už se na to ani nepodívám... :angry: Od ted budu brát všechno optimisticky :slight_smile:
Koukám, že jdete obě v pátek.. To už by mohlo být vidět srdíčko :wink:
Já jsem zvědavá, jestli tam u mě zejtra doktor vůbec něco uvidí, ale tak už by pomalu mohlo :slight_smile:
Byla jsem tam už minulý týden v úterý, protože mi to bylo divný, že mi vyšel pozitivní test, když jsem používala antikoncepci, ale to tam nenašel vůbec... jenom mi vzali krev a zjistili že mám 213 hcg.. takže se ve mě nejspíš něco děje :grinning:
Kdy vy jste si dělaly těhotenský test?
29. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek