• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko/a v září 2014

29. července 2014 
Ahojky Všem budoucím maminkám ... ;) Založila jsem diskuzi, aby jsme si mohly psát my co máme termín blízko u sebe ... :slight_smile: Tak snad se někdo přidá ,a budeme si moc psát a vzájemně se informovat jak a co se u nás děje :slight_smile:
10. led 2014 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlasim se do skupiny :slight_smile: O tehotenstvi jsem se dozvedela o vanoce, to byl uzasny darek:slight_smile: podle propoctu kalkulacky jsem v 7.tt, ale vcera jsem byla na prvni kontrole u doktora a podle UTZ jsem teprve na zacatku sesteho... Ale pry to tak nekdy byva, ze to nesouhlasi...
10. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@eliskav Tak to já podle počtu jsem dneska začátek 6 týdne ... :slight_smile: Ale myslím si, že to kontroly u dr. ještě změní... :slight_smile: Já o těhotenství vím od neděle.. Já jsem byla u dr. v pondělí a tam jsem zatím byla 4+3 tedy 5+3 ... :slight_smile: a dneska jsem 5+0 tím tedy 6 týden začínám... :slight_smile: ale v pondělí jdu znova na kontrolu, tak uvidíme co mě řekne tentokrát :slight_smile:
10. led 2014 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je to tady :dizzy_face: Holky zářiovky, drřím vám všem palečky, ať to všem výjde. Já rodila září 2013, tak už jsem vás vyhlížela :dizzy_face: :dizzy_face: užívejte si to
10. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj :slight_smile: taky se hlásím. Jsem dnes 5+1! O miminku jsme se dozvěděla na Nový rok :slight_smile: a termín porodu podle MS 11.9.2014.
10. led 2014 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, taky se s radostí přidávám do skupiny :grinning: dle MS jsem 7+2, ale podle Dr. cca 6 týden, termín přelom srpen/září. Na UTZ už jsem viděla srdíčko a další kontrola mě čeká 22. ledna :slight_smile:
10. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cirrusa Děkujeme :slight_smile:
@alpinka1 Ahojky, koukám stejně jak já jsi 5+1 ( 6+1) A já jsem 5+0 ( 6+0) a termín mám 12.9.2014 :slight_smile: A tak si byla už u dr. ?
@leonakv Ahojky, ráda tě tu vítám :slight_smile: Já doufám ,že v pondělí kdy jdu na kontrolu taky uvidím srdíčko :slight_smile:
10. led 2014 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv Tak to máš taky posunuté podle MS a podle UTZ... To jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile:)
10. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denculinka jj, byla jsem ve středu na kontrole a byl vidět gestační váček, příště jdu 22.1., tak doufám, že už bude vidět srdíčko. mám už za sebou jedno ZT, tak mám strach.
10. led 2014 ve 21:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alpinka1 Tak to tam snad uvidím i něco já :slight_smile: Moc se těším ... :slight_smile: Já jsem teď teda taky viděla, ale to byl malinkatý 1,6mm :slight_smile:
10. led 2014 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Určitě uvidíš! Je to krásný zážitek! :slight_smile:
10. led 2014 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alpinka1 Jojo :slight_smile: to věřím ... a snad mu bude být i srdíčko, ale to je ještě brzy asi :slight_smile:
10. led 2014 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskav Tak to jsme na tom stejně...test jsem si udělala na Štědrý den...:slight_smile:
10. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
další návštěva na gynekologii mě čeká 20.1., jsem z toho nervózní, bojím se, aby to bylo všechno v pořádku....když jsem byla naposled, byl náznak srdeční akce, ale jinak zatím nic...to čekání je strašné :frowning2:
10. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankatrdlinka Já udělala test 23. :slight_smile: Já jdu na další kontrolu až 30., to je za 3 týdny, ty budou nekonečné... Včera byl vidět jen gestační váček, protože podle UTZ jsem v nižším týdnu těhotenství. Podle kalkulačky jsem měla být už v 7.tt, tak už jsem se těšila, jak tam mrňouska uvidím a ono nic. Tak věřím, že se dočkám toho 30... :slight_smile:
10. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka třeba už bude vidět srdíčko! A když ne teď, tak příště už stopro :slight_smile:
11. led 2014 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@alpinka1 Jojo uvidíme :slight_smile: Jak to bude všechno :slight_smile: chtěla bych si říct i o ultrazvuk, zda by mě ho dala :slight_smile:
11. led 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka určitě ti fotečku dá, má z toho peníze :grinning: držím palce!
11. led 2014 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskav tak ti držím palečky, ať to máš na obrázku :slight_smile:. Já nevím, jestli tam něco uvidím, jakobych se přestala cítit těhotná, je to divné :frowning2: a jsem z toho smutná
11. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alpinka1 to ano :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:
11. led 2014 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankatrdlinka Myslím, že se někdy až moc pozorujeme:slight_smile: Jsou ženy, které říkají, že kdyby jim nezačalo růst břocho, tak o těhotenství ani neví..a nakonec to je asi nejlepší, protože ono zvracet každý den, aby se člověk cítil těhotný asi nebude nic moc :slight_smile:) Samozřejmě to přeháním, ale myslím že to tak může být, že úplně zpočátku to člověk cítí, mě třeba pobolíval podbřišek a prsa, ale teď už nic. Bude to Ok :wink:
12. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a zítra na další kontrolu :slight_smile: Tak jsem zvědavá co se dozvíme... :slight_smile: Zda rosteme, apod... :slight_smile:
12. led 2014 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka tak pak dej vědět, já myslím, že se toho 30. nedočkám.. Navíc jsem dneska dostala teplotu, tak mi to dost vzalo... snad bude vše ok :slight_smile:
12. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliskav dám dám určo vědět jak jsem dopadla :slight_smile:) taky jsem myslela, že se toho pondělí nedočkám... :slight_smile:
12. led 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli mohu, přidala bych se k vám. Dnes mám narozeniny a večer jsem si na TT našla sladké //. A jelikož už jedno zaříjátko doma mám tak pokud se to potvrdí budou dvě :slight_smile:
12. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kmotrice Ahojky, to víš že můžeš jen ať nás je více :slight_smile: Tak to gratuluji :slight_smile:
12. led 2014 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sem nadšená, snažili jsme se od dubna, jen mi to kazí to že jsem na UP a našla sem si práci, ted to bohužel padá a nevim jak postupovat dál, peníze dostanu už jen dva měsíce ale co pak
12. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kmotrice aha tak to Ti moc neporadím :( já vím, akorát jak to je z penězma když jde se z práce na neschopenku ale jinak nevim :/
12. led 2014 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co jak se cítíte? :wink: Nevím jestli je to tím, že už mám jedno těhotenství za sebou, ale začalo se mi nějak zvětšovat břicho :sweat_smile: jinak celý obličej mám samý pupínek.....no mamča k nakousnutí :confounded: koukala jsem taky na netu na AngelSounds http://www.netmedik.cz/prenatalni-odposlech-angelsounds/ nemáte s tím některá zkušenosti nebo jsou to jen zbytečně vyhozené peníze?
12. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se k Vám ráda přidávám :slight_smile:. K doktorce jdu v tomto týdnu poprvé - zatím je vše potvrzeno jen testy, které krásně sílí :slight_smile:.
Jinak břiško se mi zvětšilo - zvláštní - ale prý zase splaskne, tak uvidíme. Ale podbřišek mě tak zvláštně šimrá - prý jak se roztahuje děloha - no už se těším k doktorce, až budu vědět víc.
12. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonakv Mně se hned udělal opar - asi po třech letech - no jo imunita se lehce snížila a už je to tady a mám zvětšený spodní břicho - a nejde zatáhnout.
Jinak AngelSound já jsem o něm četla - ale nevím zda ho kupovat, bojím se toho, že když srdíčko nenajdu (třeba se miminko špatně otočí) že budu zbytečně nervózní - prý by doktoři mohli vykládat, jak často se jim tam objeví maminka s tím, že doma nenašla srdíčko. Ale uvidíme, jestli nakonec taky nekoupím - někdo poslouchá srdíčko celé těhotenství a nemůže si to vynachválit.
12. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek