Miminko/a v září 2014

Ahojky Všem budoucím maminkám ... 😉 Založila jsem diskuzi, aby jsme si mohly psát my co máme termín blízko u sebe ... 🙂 Tak snad se někdo přidá ,a budeme si moc psát a vzájemně se informovat jak a co se u nás děje 🙂
eliskav
10. led 2014
Ahoj, hlasim se do skupiny 🙂 O tehotenstvi jsem se dozvedela o vanoce, to byl uzasny darek🙂 podle propoctu kalkulacky jsem v 7.tt, ale vcera jsem byla na prvni kontrole u doktora a podle UTZ jsem teprve na zacatku sesteho... Ale pry to tak nekdy byva, ze to nesouhlasi...
denculinkaautor
10. led 2014
@eliskav Tak to já podle počtu jsem dneska začátek 6 týdne ... 🙂 Ale myslím si, že to kontroly u dr. ještě změní... 🙂 Já o těhotenství vím od neděle.. Já jsem byla u dr. v pondělí a tam jsem zatím byla 4+3 tedy 5+3 ... 🙂 a dneska jsem 5+0 tím tedy 6 týden začínám... 🙂 ale v pondělí jdu znova na kontrolu, tak uvidíme co mě řekne tentokrát 🙂
cirrusa
10. led 2014
tak už je to tady x-) Holky zářiovky, drřím vám všem palečky, ať to všem výjde. Já rodila září 2013, tak už jsem vás vyhlížela x-) x-) užívejte si to
alpinka1
10. led 2014
Ahoj 🙂 taky se hlásím. Jsem dnes 5+1! O miminku jsme se dozvěděla na Nový rok 🙂 a termín porodu podle MS 11.9.2014.
leonakv
10. led 2014
Ahoj holčiny, taky se s radostí přidávám do skupiny 😃 dle MS jsem 7+2, ale podle Dr. cca 6 týden, termín přelom srpen/září. Na UTZ už jsem viděla srdíčko a další kontrola mě čeká 22. ledna 🙂
denculinkaautor
10. led 2014
@cirrusa Děkujeme 🙂
@alpinka1 Ahojky, koukám stejně jak já jsi 5+1 ( 6+1) A já jsem 5+0 ( 6+0) a termín mám 12.9.2014 🙂 A tak si byla už u dr. ?
@leonakv Ahojky, ráda tě tu vítám 🙂 Já doufám ,že v pondělí kdy jdu na kontrolu taky uvidím srdíčko 🙂
eliskav
10. led 2014
@leonakv Tak to máš taky posunuté podle MS a podle UTZ... To jsem ráda, že nejsem sama 🙂)
alpinka1
10. led 2014
@denculinka jj, byla jsem ve středu na kontrole a byl vidět gestační váček, příště jdu 22.1., tak doufám, že už bude vidět srdíčko. mám už za sebou jedno ZT, tak mám strach.
denculinkaautor
10. led 2014
@alpinka1 Tak to tam snad uvidím i něco já 🙂 Moc se těším ... 🙂 Já jsem teď teda taky viděla, ale to byl malinkatý 1,6mm 🙂
alpinka1
10. led 2014
@denculinka Určitě uvidíš! Je to krásný zážitek! 🙂
denculinkaautor
10. led 2014
@alpinka1 Jojo 🙂 to věřím ... a snad mu bude být i srdíčko, ale to je ještě brzy asi 🙂
hankatrdlinka
10. led 2014
@eliskav Tak to jsme na tom stejně...test jsem si udělala na Štědrý den...🙂
hankatrdlinka
10. led 2014
další návštěva na gynekologii mě čeká 20.1., jsem z toho nervózní, bojím se, aby to bylo všechno v pořádku....když jsem byla naposled, byl náznak srdeční akce, ale jinak zatím nic...to čekání je strašné 😞
eliskav
10. led 2014
@hankatrdlinka Já udělala test 23. 🙂 Já jdu na další kontrolu až 30., to je za 3 týdny, ty budou nekonečné... Včera byl vidět jen gestační váček, protože podle UTZ jsem v nižším týdnu těhotenství. Podle kalkulačky jsem měla být už v 7.tt, tak už jsem se těšila, jak tam mrňouska uvidím a ono nic. Tak věřím, že se dočkám toho 30... 🙂
alpinka1
11. led 2014
@denculinka třeba už bude vidět srdíčko! A když ne teď, tak příště už stopro 🙂
denculinkaautor
11. led 2014
@alpinka1 Jojo uvidíme 🙂 Jak to bude všechno 🙂 chtěla bych si říct i o ultrazvuk, zda by mě ho dala 🙂
alpinka1
11. led 2014
@denculinka určitě ti fotečku dá, má z toho peníze 😃 držím palce!
hankatrdlinka
11. led 2014
@eliskav tak ti držím palečky, ať to máš na obrázku 🙂. Já nevím, jestli tam něco uvidím, jakobych se přestala cítit těhotná, je to divné 😞 a jsem z toho smutná
denculinkaautor
11. led 2014
@alpinka1 to ano 🙂 tak uvidíme 🙂
eliskav
12. led 2014
@hankatrdlinka Myslím, že se někdy až moc pozorujeme🙂 Jsou ženy, které říkají, že kdyby jim nezačalo růst břocho, tak o těhotenství ani neví..a nakonec to je asi nejlepší, protože ono zvracet každý den, aby se člověk cítil těhotný asi nebude nic moc 🙂) Samozřejmě to přeháním, ale myslím že to tak může být, že úplně zpočátku to člověk cítí, mě třeba pobolíval podbřišek a prsa, ale teď už nic. Bude to Ok 😉
denculinkaautor
12. led 2014
Tak a zítra na další kontrolu 🙂 Tak jsem zvědavá co se dozvíme... 🙂 Zda rosteme, apod... 🙂
eliskav
12. led 2014
@denculinka tak pak dej vědět, já myslím, že se toho 30. nedočkám.. Navíc jsem dneska dostala teplotu, tak mi to dost vzalo... snad bude vše ok 🙂
denculinkaautor
12. led 2014
@eliskav dám dám určo vědět jak jsem dopadla 🙂) taky jsem myslela, že se toho pondělí nedočkám... 🙂
kmotrice
12. led 2014
Ahoj, jestli mohu, přidala bych se k vám. Dnes mám narozeniny a večer jsem si na TT našla sladké //. A jelikož už jedno zaříjátko doma mám tak pokud se to potvrdí budou dvě 🙂
denculinkaautor
12. led 2014
@kmotrice Ahojky, to víš že můžeš jen ať nás je více 🙂 Tak to gratuluji 🙂
kmotrice
12. led 2014
sem nadšená, snažili jsme se od dubna, jen mi to kazí to že jsem na UP a našla sem si práci, ted to bohužel padá a nevim jak postupovat dál, peníze dostanu už jen dva měsíce ale co pak
denculinkaautor
12. led 2014
@kmotrice aha tak to Ti moc neporadím 😞 já vím, akorát jak to je z penězma když jde se z práce na neschopenku ale jinak nevim :/
leonakv
12. led 2014
Ahoj holky, tak co jak se cítíte? 😉 Nevím jestli je to tím, že už mám jedno těhotenství za sebou, ale začalo se mi nějak zvětšovat břicho :-N jinak celý obličej mám samý pupínek.....no mamča k nakousnutí :-S koukala jsem taky na netu na AngelSounds http://www.netmedik.cz/prenatalni-odposlech-ang... nemáte s tím některá zkušenosti nebo jsou to jen zbytečně vyhozené peníze?
pear
12. led 2014
Tak se k Vám ráda přidávám 🙂. K doktorce jdu v tomto týdnu poprvé - zatím je vše potvrzeno jen testy, které krásně sílí 🙂.
Jinak břiško se mi zvětšilo - zvláštní - ale prý zase splaskne, tak uvidíme. Ale podbřišek mě tak zvláštně šimrá - prý jak se roztahuje děloha - no už se těším k doktorce, až budu vědět víc.
pear
12. led 2014
@leonakv Mně se hned udělal opar - asi po třech letech - no jo imunita se lehce snížila a už je to tady a mám zvětšený spodní břicho - a nejde zatáhnout.
Jinak AngelSound já jsem o něm četla - ale nevím zda ho kupovat, bojím se toho, že když srdíčko nenajdu (třeba se miminko špatně otočí) že budu zbytečně nervózní - prý by doktoři mohli vykládat, jak často se jim tam objeví maminka s tím, že doma nenašla srdíčko. Ale uvidíme, jestli nakonec taky nekoupím - někdo poslouchá srdíčko celé těhotenství a nemůže si to vynachválit.

Začni psát odpověď...

Odešli