• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Heký den všem. Zakládám tohle téma pro všechny komu vychází termín na červenec 2014. Budu ráda, když se přidáte.
5. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
Já jsem našla první slabounkou čárku minulý týden 11DPO. Dnes jsme 4+2tt a k dr se chystám ve čtvretk 07/11 po předchozích problémech moc doufám, že bude vše v pořádku a zdravé miminko (doufám, že druhá holčička:slight_smile:) se nám narodí třeba ve stejný den jako první dcera:slight_smile:.
5. lis 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Přidávám i fotku testíků ,po předchozím potratu a špatnému vzestupu HCG, jsem byla i na odběrech , abych věděla na čem jsme:slight_smile:.
5. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, ja taktiez dufam, ze sa k vam pridam, ale este stale cakam na pozitivny tehu test :slight_smile: poslednu MS som mala 12.10., pred dvoma dnami som si robila test, ale zatial bol negativny. Dva dni som mala spinenie, uz som si myslela, ze dorazi mrcha, ale nic. Len som uz druhy den uvanena, ale mrcha nikde, tak dufam, ze sa zadarilo :slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ellenie tak moc držím palce:slight_smile:
6. lis 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori ahoj, já jsem na tom jako ty, dnes 4+4, ale zatím jsem nikde nebyla, ani se neobjednávala...přesně před rokem jsem potratila v 6tt, takže stojím nohama na zemi a vyčkávám. Když vše vydrží, řekla sem, že si zavolám ted v páte 8.11. a objednám se:slight_smile:
6. lis 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 gratuluju a přeju ať je vše jak má. Já jsem potratila před 3 rokama v 9tt-srdíčko už bylo,ale mimi bylo maličké , do 8tt jsem myslela, že všechno v pořádku....a teď mikropotrat v červenci v 6tt, ale to HCG bylo jen 63 a víc nestouplo. Takže já toberu naopak a jdu radši dřív:slight_smile:. K mojí dr. se objednávat nemusím, prostě tam zítra dojdu a vezme mě.
6. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak konečně se objevil červenec! Ráda se k vám přidávám, jsem v 5tt, příští týden jdu na kontrolu a doufám už že uvidíme :hearts: a předají mě z CARu k normální dr. Tak nám držte palečky!!
6. lis 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahojte, som s cerstvymi 2mi ciarkami :wink: a vyhcdza to skoro na moje narodky v cervenci. Este musim objednat k doki ale asi este par dni pockam
6. lis 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@stefanny
@winterska vítám vás:slight_smile:, jsem ráda, že se někdo přidává, nechci zahlcovat diskuze o snažení, grafech....už takovým povídáním o něčem jiném:slight_smile:
Gratuju apřeju ať je vše vpořádku a jak má.
7. lis 2013 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@winterska teprve teď jsem si přečetla tvůj příběh. Moc, moc, moc a ještě víc držím palce ať je vše jak má.
7. lis 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jdu z kontroly a zatím nic moc vidět není jsem 4+4tt dnes. Dr. se tam něco zdálo, ale není to prý průkazné. Vzala mi krev na HCG, tak odpoledne budu vidět , jestli aspoň dost roste (je mi pořád blbě i když ne tolik, tak doufám, že roste) a v pondělí nebo úterý mám přijít na další UTZ.
7. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Hezké odpoledne tak jedna dobrá zpráva HCG je 3052. V pondělí bylo 710, takže nárust dost velký, takže v úterý už snad něco bude vidět. Když to takhle roste tak to snad mimoděložní nebude doufám.
7. lis 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky taky se přidávám, jse,m v pátém týdnu, dnes jsme byli u doktora a vše ohledně mimi v pořádku akorát mamce je pořád špatně :slight_smile:
7. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@simculajs gratuluju:slight_smile:
7. lis 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji, a tobě moc blahopřeji k vysokému HCG :slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs držím palečky at ty nevolnosti zvládneš!! :slight_smile:
7. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Děkuju :slight_smile:)
7. lis 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se ráda přidám:slight_smile:včera jsem byla na potvrzení na gyndě a vše v pořádku, srdíčko nám už bije a termín zatím podle MS 5.7.2014
8. lis 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, já jdu na první prohlídku o potvrzení těhu v úterý. Tak uvidím :slight_smile: Můžu se zeptat, zda vás pobolívá břicho? Mě tam občas píchne a v noci když se přetáčím z boku na bok tak mě to i vzbudí, jak mě píchá na vaječnících... :frowning2: Máte některá podobně?
9. lis 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, občas pobolívá podbřišek - spíše takový trvalý tlak, než intenzívní bolest - podle doktora je to roztahováním dělohy. Při prudším pohybu mě taky občas píchne v místě vaječníků. Jsou tam prý jakési "úpony", které se s rozšiřováním dělohy napínají. Moc jsem to nestudovala ani nejsem zdravotník, tak se omlouvám za těžce laický popis :D Podle mého doktora je to normální, ale každopádně se neboj zeptat toho svého na cokoli... a jestli můžu doporučit, napiš si seznam otázek, když na mě ten můj vychrlil, jestli se chci na něco zeptat, nic mě v tu chvíli nenapadlo... musela jsem vypadat, jako kdyby šlo celé těhotenství mimo mě :D
9. lis 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak samozřejmě gratuluji všem nastávajícím maminám a přeji, aby vše dopadlo dobře :slight_smile:
Také se ráda přidám ke skupině "červencových ma(i)minek", jsem teď v 7tt a termín porodu podle poslední MS je 3.7.2014 :slight_smile: Držím palce všem!!
9. lis 2013 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Díky moc za odpověď..s těma otázkama mě to už taky napadlo :grinning: Všem gratuluji a také se moc ráda přidám ke skupině :slight_smile:
9. lis 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak ja jsem jsem u doktora jeste nebyla, protoze jsem na dovolene. Ale podle posledni menstruace (kalkulacka na internetu) jsem v 7tt a termin mam 2.7.2014. Budeme se navzajem informovat v teto skupince az do porodu? nebo jak to funguje?
Jinak vam vsem preji krase tehulkovani bez komplikaci :slight_smile:
9. lis 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když je problém, určitě je dobré si popovídat s někým, kdo je na tom stejně jako ty :slight_smile:. Každá budeme svoje těhotenství pociťovat trošku jinak, ale i tak budeme mít hodně společného! Kdybyste byly pro, není problém si zde zřídit tzv. tajnou diskusi, kterou čtou a kde mohou přispívat jen ty, které mají svolení od zřizovatele této tajné diskuse!
Taky se pak dělá i tabulka, abychom věděly, např. termíny kontrol a držely palečky, termíny porodu, případné pohlaví, jméno a ták :slight_smile:
9. lis 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska To by bylo urcite super :slight_smile:
10. lis 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hlásím taky ..po víc jak roce snažení se ve čtvrtek ukázali //
10. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@markysek2
@chancel18
@karkul321 gratuluju a vítám další těhulky
10. lis 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také bych se k vám ráda přidala. Pozitivní test jsem našla v sobotu před týdnem, k doktorce jdu ve středu 13. Už se nemůžu dočkat. Snad už něco uvidíme :slight_smile: Jinak žádné těhu příznaky zatím nemám (ťuk ťuk :slight_smile: ), jenom špatně spím. Tak si radši pro jistotu udělám zítra ještě jeden testík, jestli ta "fazole" někam neutekla :grinning: A taky musím přiznat, že se mi líbí, jak tam ty čárky naskakujou :slight_smile: Těch negativních jsem si užila až až. Tak nám všem držím palce ať to doklepeme do zdárného konce :wink:
10. lis 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, jestli mohu, tak se k vám taky ráda přidám :slight_smile: Pozitvní test jsem objevila 30.10. a k doktoru půjdu tento ČT 14.11. Což podle mých výpočtů :slight_smile: znamená, že bych měla být 6+0. Myslíte, že už bude něco vidět???????? Jinak vám všem moc gratuluju a přeju moc a moc štěstíčka.
10. lis 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek