• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav

11. srpna 2011 
Ahoj holky, je tu vůbec nějaká těhulka z MB a okolí?
26. črc 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Opravdu tady nejsou těhulky z Mladé Boleslavi, jo? Tak to je teda úroveň :angry: . Hm, tak já se asi přidám k Nymburačkám :grinning: . Že by se v Boleslavi netěhulkovalo?
2. srp 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sice este niesom v MB ale chystame sa tam prestahovat.... :grinning: mohla by si mi poradit, ako sa dostanem z autobusoveho nadrazi do kosmonosova? potrebujem zregistrovat auto...diki :wink:
3. srp 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj flow111, tak to mám radost, že aspoň jedna těhulka se najde :slight_smile: . Z autobusového nádraží do Kosmonos je to pořád za nosem :grinning: , po hlavní třídě (když máš autobusák po pravé straně, jdeš pořád rovně, míjíš Nový hřbitov vpravo, policii vpravo a hned naproti kino Forum, pak je kruháč, přes ten rovně a pořád do kopce). Ale kde se tam registrují auta, to vážně netuším...
3. srp 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
diki moc si mi pomohla... :grinning: vies musim to ist vybavit este pred porodom nech to mam z krku, lebo potom budem vybavovat ine veci... :wink:
4. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flow vozidla se registrují na Odboru dopravy Magistrátu..pokud se nekoho zeptas kde je Dallas, urcite te navedou a tam je u toho budova, kde v prizemi jsou veitnamci a nahore je odbor dopravy.. urcite to najdes... Pokud by si jela městským autobuse z KOsmonos cislo 10, tak vystoupis na zastavce Jana Palacha materska skola....
PO 8 - 17
UT 8 - 12
ST 8 - 17
CT 12 - 15
PA 8 - 12
4. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky "Boleslavandy" :slight_smile:
Souhlas s martinkou....vim, že vozidla se registrují na OD za Dallasem :wink: že by se auta registrovala někde v Kosmonosech, to nevim...
10. srp 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem krátce bolelavanda, hmm a taky těhulka. Můžete mi prosím poradit, kde tady v MB je nějaké cvičení pro těhotné. Děkuji. :wink:
13. srp 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka pokud vim tak přímo v nemocnici je ,,těhobik,, v kulturáku je dobrý cvičení pro těhule ne míčích a mám pocit že něco probíhá i v galatee ale to si nejsem úplně jistá. každopádně už se mezi těhulky taky hrdě hlásim sice jen úplnou chviličku ale je to tam :slight_smile:
14. srp 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...musilka gratuluji k těhu :wink: O cvičení v galatee jsem taky zaslechla, tak se tam snad fakt cvičí :grinning: Jinak Klaudiánka a kulturák tam se cvičí určitě - visí to u mýho gynekologa v čekárně :wink:
15. srp 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty v kulturáku jsem jednou dokonce na cvíču pro těhule byla s kamarádkou a byl to teda docela záhul i pro mě v tý době netěhuli. Od září taky chci někam chodit nevíte něco o cvičení co je tam za bývalym kinem oko?
15. srp 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný co vim, že je u bývalýho Oka, tak že tam mají taneční Zitovi a že je tam posilovna, ale víc nevim... :sweat_smile:
15. srp 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam chodila na jogu tak se tam dojdu podívat. Ta joga je super na dýchání tak bych šla spíš tam než na nějaký speciální těhu cvíčo
16. srp 2007 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžete mi prosím poradit,nějákého dobrého gynekologa??? Do MB jsem se přistěhovala a přemýšlím o tom, že začnu chodit někam v MB. Předem Vám díky. :slight_smile:
16. srp 2007 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
není tu mezi Vámi některá, která bydlí na Radouči, nebo v jeho okolí???
16. srp 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Klouzavko já chodim do Modré Hvězdy k Sochůrkovi a jsem maximálně spokojená :wink:
Jinak já nebydlím přímo v MB...bydlim kousek od MB :wink: Ale oba jsme se s manželem v MB narodili a on tam i bydlel...
16. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodim k mUDr. Trhoňový do polokliniky u startu ale chci odtamtuď přejít taky jsem slyšela chválu na Sochůrka asi ho proklepnu jestli bere nový pacientky.Trhoňová je bezva to jo, ale pokaždý když tam přijdu tak mám konflikt z nevraživejma sestrama.
17. srp 2007 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Sochůrka nejsou snad ani sestry, tam jsou hotoví andělé...fakt...strašně příjemný jsou...obě dvě... :wink: Sochůrek se mi zdá bezva... :wink:
17. srp 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky z MB :slight_smile: , do MB jsem se nedávno přistěhovala a už patřím mezi Vás. Nikoho tu moc neznám, ráda bych někoho z Vás poznala. Mějte se fajn a užvejte života. :grinning:
18. srp 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka chci od září chodit někam na to cvíčo nechceš se připojit?
20. srp 2007 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka: tak jo, dobrej nápad, určitě se ozvi domluvíme se a něco vymyslíme. :wink:
20. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: už mám zařízenej přechod k Sochůrkovi. koncem měsíce tam jdu na prohlídku teď má úplně plno. Ale na to že maj plnou kartotéku mě po vysvětlení mého problému přijali úplně skvěle.
20. srp 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Boleslavandy :slight_smile: Už tady byla snaha o rekrůtování těhulek z MB (třeba se vám budou hodit z té diskuze některé informace - odkaz: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=19316&vGroupOffset=80 )
Cvičení za bývalým kinem Oko navštěvuji - v Move energy (v srpnu je přestávka, začíná se zase ve středu 5. září v 17.00 hod.) a jsem spokojená. Ostatní cvičení jsem nevyzkoušela, kvůli práci nebo vzdálenosti.
20. srp 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Musilka tak to je fajn :wink: Snad u něj budeš spokojená :slight_smile: Já tam jdu k němu na preventivní prohlídku pozítří :grinning:
20. srp 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty: taky doufám chodila jsem k ženský tak to bude trochu změna ale jestli mi potvrdí že mimi je v pořádku tak mu budu vděčná a nebude mi vadit že to je chlap :wink:
21. srp 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar Boleslavský holčiny :dizzy_face:
jůůů, tak koukám že Yanik to má za pár .. :grinning: :grinning: Budu držet plečky :wink:

Zdarec holky :dizzy_face:
21. srp 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, v Boleslavi asi chcípnul pes .. :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminak: neboj nechcíp, já jsem tu taky celej den a nikdo tu není :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...no moc Boleslavaček sem nechodí... :unamused:
22. srp 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petty já sem chodím :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
za týden ve středu jdu k Sochůrkovi tak mi držte palce ať je všechno tak jak to být má :sweat_smile:
22. srp 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 22
Tvůj příspěvek