Mladé maminky a snažilky z Opavy a okolí

Ahoj maminky,
jmenuju se Veronika a v srpnu mi bude 21. Mám syna Matěje, který bude mít tuto neděli už dva měsíce. Jelikož nemám nikoho, s kým bych mohla chodit ven s kočárkem, hledám maminky ale i snažilky z Opavska, ať už na popovídání si o čemkoliv tady na koníkovi nebo na navštěvování se 🙂
Doufám že se tady aspoň nějaké holčiny najdou 🙂
nikissek28autor
3. črc 2012
To vážně na celém koníkovi žádná taková maminka není?
lilibeth
18. bře 2013
Ahoj, já se hlásím 🙂 Odkud přesně jsi?
nikissek28autor
18. bře 2013
@lilibeth já jsem z Budišova nad Budišovkou 😃 a ty?
lilibeth
19. bře 2013
Já z Bohuslavic u Dolního Benešova. Ale to je od Budišova docela daleko 😞
Děti máme skoro stejně staré, naše malá se narodila v lednu 2012. Kde jsi rodila? V Opavě?
nikissek28autor
19. bře 2013
@lilibeth nn, v Novém Jičíně 🙂
andelka
21. bře 2013
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co s dětmi v Opavě? v centru? nevíte? chtěli bysme se jet podívat až bude pěkně s dětmi do našeho univerzitního města (oba jsme tam s mužem studovali, ale už je to nějaký ten pátek), vlak bude zábava číslo jedna, ale nevím co pak s dětma, jako bezdětná jsem tomu nevěnovala pozornost. :-N pohrajem si s míčem někde v parku..ale bylo by fajn se i někde najíst, pohrát nebo tak..máte tipy?
nikissek28autor
21. bře 2013
@andelka nejsem z Opavy, ale s malým chodím jedině do kavárny NA vyhlídce, na Ostrožné... no a jinak fakt nevím...my jsme ještě celkem prtata 😃
andelka
22. bře 2013
@nikissek28 děkuju za tip. Náš mladší má rok,tomu stačí sedět a koukat, ale starší už potřebuje trochu víc prostoru a tak..ale i v centru si pochodí a nějakou zábavu si najde.
nikissek28autor
22. bře 2013
@andelka no tak Ondra tam hlavně má mini koutek pro děti s hračkama, náš malý si tamčasto vyhraje 😃
andelka
22. bře 2013
@nikissek28 tak to by bylo fajné. Bych se zbavila aspoň jednoho :-N a kde přesně to je? vedle čeho?ideálně co tam bylo už před 4lety 😃
nikissek28autor
22. bře 2013
@andelka tak to nejde přehlídnout, je to vysoká prosklená budova 🙂 na ostrožné naproti bankomatu od KBhttp://www.facebook.com/pages/kavarna-vyhlidk...
no udělám to jednodušeji 😃
andelka
22. bře 2013
@nikissek28 joo, už vím 🙂 to za nás nebylo, takové fajné podniky, začalo se to zlepšovat teprve nedávno. 🙂
mcm1981
2. čer 2013
ahoj maminky, je tu niekto priamo z OP, bývame v Kylešovicích a je to celkom psycho, bývala som 7 rokov od VŠ v Ostrave a teraz sme tu 8 mes.presťahované a des, nikoho tu nepoznám, vonku na pieskoviskách a ihriskách sú všetky maminky s ďalšími kámoškami, tak to moc nie je na zoznámenie... tak uvidíme, či sa mi to takto podarí... mám 2 ročnú dcérku a chodíme skoro denne von, tak snáď sa k nám niekto niekedy pridá 😃 pekný dník a napíšte 😉
hanka_k
24. led 2014
Ahoj holky prosim dopoructr nejakeho dr gynekologa opava a okoli dekuji
nikissek28autor
24. led 2014
@hanka_k vítkov mudr. marcela kubová 🙂
hanka_k
24. led 2014
@nikissek28 dekuji ale asi to bude mit z ruky bydli v Kravarich
teddy29
27. únor 2014
Nechodíte k Nevludovi?