• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky a snažilky z Opavy a okolí

27. února 2014 
Ahoj maminky,
jmenuju se Veronika a v srpnu mi bude 21. Mám syna Matěje, který bude mít tuto neděli už dva měsíce. Jelikož nemám nikoho, s kým bych mohla chodit ven s kočárkem, hledám maminky ale i snažilky z Opavska, ať už na popovídání si o čemkoliv tady na koníkovi nebo na navštěvování se :slight_smile:
Doufám že se tady aspoň nějaké holčiny najdou :slight_smile:
29. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vážně na celém koníkovi žádná taková maminka není?
3. črc 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se hlásím :slight_smile: Odkud přesně jsi?
18. bře 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lilibeth já jsem z Budišova nad Budišovkou :grinning: a ty?
18. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z Bohuslavic u Dolního Benešova. Ale to je od Budišova docela daleko :frowning2:
Děti máme skoro stejně staré, naše malá se narodila v lednu 2012. Kde jsi rodila? V Opavě?
19. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lilibeth nn, v Novém Jičíně :slight_smile:
19. bře 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, co s dětmi v Opavě? v centru? nevíte? chtěli bysme se jet podívat až bude pěkně s dětmi do našeho univerzitního města (oba jsme tam s mužem studovali, ale už je to nějaký ten pátek), vlak bude zábava číslo jedna, ale nevím co pak s dětma, jako bezdětná jsem tomu nevěnovala pozornost. :sweat_smile: pohrajem si s míčem někde v parku..ale bylo by fajn se i někde najíst, pohrát nebo tak..máte tipy?
21. bře 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andelka nejsem z Opavy, ale s malým chodím jedině do kavárny NA vyhlídce, na Ostrožné... no a jinak fakt nevím...my jsme ještě celkem prtata :grinning:
21. bře 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 děkuju za tip. Náš mladší má rok,tomu stačí sedět a koukat, ale starší už potřebuje trochu víc prostoru a tak..ale i v centru si pochodí a nějakou zábavu si najde.
22. bře 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andelka no tak Ondra tam hlavně má mini koutek pro děti s hračkama, náš malý si tamčasto vyhraje :grinning:
22. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 tak to by bylo fajné. Bych se zbavila aspoň jednoho :sweat_smile: a kde přesně to je? vedle čeho?ideálně co tam bylo už před 4lety :grinning:
22. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andelka tak to nejde přehlídnout, je to vysoká prosklená budova :slight_smile: na ostrožné naproti bankomatu od KBhttp://www.facebook.com/pages/kavarna-vyhlidka/167504715871
no udělám to jednodušeji :grinning:
22. bře 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 joo, už vím :slight_smile: to za nás nebylo, takové fajné podniky, začalo se to zlepšovat teprve nedávno. :slight_smile:
22. bře 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, je tu niekto priamo z OP, bývame v Kylešovicích a je to celkom psycho, bývala som 7 rokov od VŠ v Ostrave a teraz sme tu 8 mes.presťahované a des, nikoho tu nepoznám, vonku na pieskoviskách a ihriskách sú všetky maminky s ďalšími kámoškami, tak to moc nie je na zoznámenie... tak uvidíme, či sa mi to takto podarí... mám 2 ročnú dcérku a chodíme skoro denne von, tak snáď sa k nám niekto niekedy pridá :grinning: pekný dník a napíšte :wink:
2. čer 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosim dopoructr nejakeho dr gynekologa opava a okoli dekuji
24. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k vítkov mudr. marcela kubová :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 dekuji ale asi to bude mit z ruky bydli v Kravarich
24. led 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodíte k Nevludovi?
27. únor 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek