• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Most, Litvínov a okolí. Snažilky, těhulky i maminky

20. února 2013 
Ahojky, najde se někdo?? :wink:
21. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
asi jsem tuto diskuzi pozdě objevila.
Gratuluji k holčičce. :wink: Taky jsem si jí přála. Mám kluka 2,5 let :slight_smile: a docela to jde,občas zlobí,ale je to zlatíčko. :slight_smile: . Jsi z Mostu? Já z Litvínova.
Tak zase někdy............ahoj :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamatuju se ještě,že na jméně jsme se také nemohli shodnout. :unamused:
Holčičika měla být Barbora,to jsme se shodli,ale na jméně kluka ani náhodou. :confounded:
Manželovi se líbil Mikuláš,mě ne,tak je to nakonec Nicolas.Kompromis. :wink:
Tak dej pak vědět,jak jste to vymysleli. :wink:
19. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, přidávám se, jsme z okolí - z Meziboří
Někdy písněte, až sem zase zabloudíte :slight_smile:
Přeju všem hezký nový rok :wink:
28. pro 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky jsem z Mostu.... :wink: :wink: :wink:
28. pro 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
také přeji všem šťastný Nový rok !!! :slight_smile:
Jak u vás probíhali Vánoce?
Náš Niky byl moc nadšený,dostal garáže s autíčky,mašinku Tomáše,další stroje do sbírky Bořka,knížky.
Ježíšek mu udělal radost.Bylo to pěkné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mějte se krásně.Petra
30. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se tu objevilo i naše město :slight_smile: miminko ještě nemáme, je teprve v plánu, nyní je na pořadu dne naše svatbička :grinning:, kdy se zadaří už je nyní ale na přírodě :slight_smile:

Tak vám všem tady přeji krásný nový rok, zdravíčko a ať vám miminka krásně rostou a dělají jen a jen radost :slight_smile:
30. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím....u nás vánoce taky super,dětičky byly nadšené...u kubíčka vyhrály kostky a u holek asi všechno :grinning: :grinning: :grinning: ...přeju krásný nový rok....
2. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Vánoce malá tolik neprožívala. Čapla první dárek, který jsme rozbalily (obrovský dřevěný korále) a s tím si pak hrála pořád :grinning: Nakonec se vrátila ke svým starým hračkám a s novýma si začala hrát až za pár dní :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda sem nikdo nechodí..kde jste všechny??? :wink: :wink: :wink: :wink:
6. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mihab: není čas,pořád se něco děje.Máme s malým samé akce-plavání,bobování.Jo mateřská dovolená !!! :wink:
kimby: svatbičku ti závidím,my měli v dubnu,bylo to pěkné,klidně bych si to zopakovala.
Kdy to plánujete?

Jinak je pěkná zima,brrrrrr,ale aspoň že je sníh.

Papa :slight_smile:
6. led 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Most zdraví Most :sweat_smile:
6. led 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,petul..mateřská dovolená.. :slight_smile: alespon se nenudíte a užíváte si...supééér :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
kimby..jé svatbička..to je krásný..kdy že to bude??
majenko..ahooojky :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
8. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihab: ty se asi taky nenudíš se třemi dětmi,to musí být doma veselo. :slight_smile:
Jak to zvládáte,pomáhají holky? Mě stačí jeden živý kluk.A ještě pes do toho. :wink:
majenka: taky zdravím :wink:
8. led 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE holčiny, maminy :slight_smile:

Vánoční svátky byly nádherné,asi jsem byla i celý rok hodná, dostala jsem pěkné dárečky :slight_smile:,které udělaly radost,ale hlavně...rodina,pohoda,klid...zdravíčko celé rodiny, co víc si přát:slight_smile:

Jo a svatbičku máme 13. června....máme to už za pár :grinning: v Kapli Sv.Ducha (přestěhovaný kostel)

Já vám zase závidím miminka:slight_smile: snad se nám brzy zadaří, HA už je vysazena :slight_smile:

Miho, ty máš 3 dětičky :astonished: , vždy jsem si přála mít velkou rodinu, ale nyní to už vidím jinak, myslím...jako že je záhul mít jedno, takže před tebou smekám a obdivuji tě :wink:

Jinak Petul, o té zimě mi ani nemluv, jak já se těším na jaro...na teploooo, já zimu, už vůbec ne takovou, nesnáším.....už ať svítí sluníčko:slight_smile: bude hned veseleji :slight_smile:

S dětičkami hezky venku atd...Hezky v zimě je jen na horách :slight_smile:

Maji, také Most zdraví Most, také už maminka...:slight_smile:

Inuš, staré hračky, dobré hračky :grinning:

Tak se mějte hezky, my zítra jedeme k babičce a dědovi, tak se zase brzy ozvu, dobrou noc maminky :dizzy_face:
8. led 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no já se opravdu nenudím,zrovna ted si dětičky střídají nějakou chřipku nebo co...blinkají mi na střídačku,teda zatím ti mladší..ale nejstarší to chytne taky...ach jo...já už se tak těším až bude tepleji..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mihu, tak ať jsou z toho dětičky brzy venku a také ať to nechytí rodiče....lítá to všude okolo, i já bojuji s bacilama a to jsem se z toho nedávno dostávala, to je tím počasím.....už ta zima stačila, už by mohlo být to jarooooo :grinning:
9. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mihab: nejhorší nás teprve čeká,řítí se na nás epidemie.Ať je dětičkám lépe,snad se z toho brzy dostanou. :wink:

kimby: na jaro se taky těším,ikdyž ani zima mi nevadí,když je sníh a je co dělat.My ho tu máme docela dost,bydlíme pod Mezibořím,tady se drží ještě v dubnu,je tu i v létě chladněji.

Přeji hezký víkend všem.Petra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend holky :slight_smile:

To je teda kosa! Jsem byla s malou venku a přišla jsem úplně mražená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá teda byla zabalená v kočáře a byla teploučká-ještě tam chrní :wink: . Doufám, že mi nenastydne, až půjdeme z plavání...

Tak se zatím mějte, pááá :wink:
10. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jak se vám daří s té zimě? :slight_smile:
Byla jsem si v neděli zalyžovat na Meziboří a docela dobrý,málo lidí,večer,bylo to fajn.Jen trochu namrzlá sjezdovka,tak jsem párkrát slítla.Pár modřin mám.Ale dobrý odreagování,bez malého. :wink:

Dneska jsme byli plavat,tak snad nebudeme nemocní,když jsou ty mrazy.Niky už skáče docela pěkné šipky,jen to splívání nám moc nejde,no nevadí,ještě má čas se to doučit. :wink:

Mějte se fajn,ahooooooooooj
13. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, tak to neskrytě závidím, my se letos ještě nedostali na hory, i když nesjíždíme, ale běžkujeme, tak snad se to brzy napraví :slight_smile:

Kam holky chodíte s dítkama plavat? Do aquadromu?

Ještě jeden dotaz, nechodíte některá někam cvičit? Přemýšlím, do čeho a kam se pustit :slight_smile:

Slyšela jsem, že tyto mrazy mají být až do začátku února, ach jo, i když lepší, než kdyby pršelo či byla břečka, ale nemusí ty mrazy být až tolik :slight_smile: no ještě, že příroda si poroučet nenechá :slight_smile:

Jinak holky, dnes máme do svatbičky přesně 5měsíců :dizzy_face:
13. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kimby: my plaveme u nás v Litvínově,ale do Aquáče také občas zajedeme celá rodinka,je tam dost studená voda,kluci se spíš vyhřívají ve výřivce,já plavu. :slight_smile:

Cvičit nechodím,není čas,ale chystám se s malým na cvičení pro matky s dětmi,tak jsem zvědavá. :wink:

Svatbičku zase závidím tobě já,mě se to moc líbilo,škoda,že je to jen 1x za život :frowning2: .
Co už máte pořízeno a zařízeno?
Mě tohleto hrozně bavilo,plánování,zařizování,měla jsem to promyšleno do detailů (stejně to tak nebylo). :unamused:

Tak hezký víkend. Zítra jedu zase na večerní lyžovačku,odfrknout si od toho zlobidla.Jedu s kamarádkou,která má také dítě,takže to stejně prodrbeme zase na téma děti.Ale aspoň chviličku budeme bez nich. :wink:

Papa :slight_smile:
15. led 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že se to tady trošku rozjelo :slight_smile: Já jsem z Meziboří, ale v Litvajzu a v Mostě bývám také často :wink: Tak se zatím mějte a snad tady příště některou z Vás zastihnu. Budu se těšit. Ahooooj :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
kde jste kdo ??? :wink:

Co nového?
26. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,zdravím mostečandy :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravíme.
Už na nás dolehla chřipková epidemie,na malého i na mě,tak jsme doma v teplíčku.
Nastydli jsme v aquaparku,jsme zvyklí na trošku teplejší vodu,ale bylo fajn,i tobogán jsme sjeli,Nikymu se to líbilo.

Jinak na duben plánujeme celkovou rekonstrukci bytu - elektřinu,koupelnu,kuchyň.
Tak postupně balím krabice a nosím je do sklepa a garáže,je to docela mazec.A to jsme se před 2 roky nastěhovali.Takových klumpů.
Aspoň mám co dělat.Papa :wink:
30. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Zdravim.
vyrustala jsem v Moste ale pred peti lety sem se prestehovala do Litomeric za manzelem.Ale snad nebude vadit,kdyz s vama obcas pokecam.Mam v moste jeste rodinu,ale ponevac me odrizli,tak uz tam moc nejezdim - jen vyjimecne.
Co se v moste vubec zmenilo?
31. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eandy,zdravím.Dobře,žes k nám zavítala.Já jsem z Litvínova,ale mostečandy ti to určitě napíšou,co se v Mostě děje.Co vím,tak nové nákupní středisko Central a jinak nevím.Studovala jsem tam na střední škole,ale do Mostu jezdíme teď spíš za nákupy tak 1x do měsíce. :wink:
My máme na Litoměřicku chatu - Žabovřesky nad Ohří.budeme tam od května vegetit,než se udělá byt.
A moje sestra se také přestěhovala na Litoměřicko - do Libochovic. :wink:
Tak se zase někdy ozvi. :slight_smile: Papa
31. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
O centralu vim, byla jsem tam chvili po otevreni.¨
Už od května?To tam budete mit celkem zimu.JA bydlim ve Velkým Újezdu,takova díra,když se jede z LTM do Úštěka.
A upřímně mě se teda víc líbý v Litvínově než v Mostě.Da se tam kam jit s dětma na prochajdu. :wink:
1. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,to je pravda.My bydlíme až na kraji,nahoře na Loučkách,jak bylo letní kino.Máme tu les a areál s minigolfem,dětským hřištěm a bezva letním posezením,dá se tu chodit na krásné procházky. :slight_smile:

A kdes v Mostě vyrůstala? Já tam chodila na střední pedag.školu - už do nové budovy,vedle Neprakťáku,bylo to dohromady s Obchodní akademií a nějakou nástavbou. :wink: VOŠSP myslím...
2. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlela jsem nad fotbalovym stadionem.U sportoovni haly.Koukala jsem na fotky a podle vzhledu mi ses povedoma.
ja tu fota nemam protoze sem tu mela kdysi jiny prihlaseni,ale ted se sem pod mim nickem nemuzu prihlasit.
2. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 25
Tvůj příspěvek