Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Najde se maminka/kamarádka z Třebíče a okolí?

martulkaaa
24. zář 2015

Ahojky všem ! Nenajde se tu nějaká maminka z Třebíče a okolí , která by ráda zašla ven na procházku apod....hledám maminku / kamarádku. Mám syna - 6 měsíců. Na lokalitě ale nezáleží,rádi někam dojedeme. Děkujeme a budeme se těšit 🙂

moulinkaa
25. zář 2015

@martulkaaa Určitě dej taky stejnou zprávu sem na koníka na svůj blog, jako Krátkou zprávu. Maminky se určitě ozvou 🙂
Zkus hledání maminek z koníka tady : https://www.modrykonik.cz/users_directory/ - zadej termín porodu a region. Pak můžeš některé napsat Interní poštu a zeptat se jí přímo. 😉
A ty jsi přímo z Třebíče?

martulkaaa
autor
29. zář 2015

@moulinkaa ANo z Třebíče.

janabadawi
12. srp 2016

Ahojky, jsem máma (41) - samoživitelka 6 letého Adámka. Bydlím v Praze Vršovicích a moc ráda bych našla kamarádku, také maminku z okolí Prahy 10 na společné chvíle s našimi dětmi a na podnikání výletů. Jsem duchovně založená a velice mne oslovují léčitelské energetické metody, Andělské terapie, spojení s matkou Zemi atd... Adámek je velmi společenský chlapeček, ale má hendikep v řečové oblasti...Pokud tě zaujal můj inzerát, máš holčičku nebo chlapečka ve věku 3-7let a třeba i tebe zajímají věci mezi nebem a zemi, prosim, napiš mi na můj email a můžeme se hned sejít třeba v Grébovce🙂)

Sem začni psát odpověď...

Odešli