Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Najdu kamarádku/maminku v Bludově?

luminiferous
9. kvě 2015

Ahoj,hledám touto cesto nějakou kamarádku/maminku.Mám dva kluky 2,5 a půl ročního a převážně jsem s nima sama,když je přítel v práci.Miluju je,ale občas bych ráda mluvila taky s někym jinym než s tim většim a nebo sama se sebou 😅 A že už jsem se přistihla 😀 Přestěhovali jsme se před rokem a čtvrt z Prahy na vesnici a bohužel tu nejsou žádné maminky ani děti,jen lidi v důchodu nebo před důchodem.Zkoušela jsem i nejblížší centra nebo pískoviště,ale ani tam jsem neměla štěstí.Vždy narazim už na zajetý hlouček maminek,které mezi sebe jen tak někoho nového nepřiberou a většinou na mě koukaj jak na marťana 🙂 Tak třeba budu mít štěstí a nějakou maminku s dítětem/dětma najdu,můžeme pokecat a podrbat si,mezi tim co si děti budou hrát 😉

vercik83
9. kvě 2015

@luminiferous a kam jste se přestěhovala?

luminiferous
autor
10. kvě 2015

do vesničky jménem Bludov,je to okres Kutná Hora

vercik83
10. kvě 2015

Aha, tak to je daleko od nás:( snad někoho najdete blízko. Kamarádka taky takhle žije daleko od známých a rodinu už nemá, kamaradky ma padesatilete jak říká🙂 tak za ní jezdím až na šumavu

luminiferous
autor
10. kvě 2015

Tak to jsem na tom podobně,ty dámy co tu žijou,tak už jsou všechny buď v důchodu a nebo ještě chodí do práce,ale na žádný velký popovídání to neni,vždycky se jen pozdravíme a prohodíme pár slov 🙂 A kde na Šumavě bydlí?Rodiče tam někam jezdí na chalupu.

vercik83
10. kvě 2015

U Borové Lady

blahova_andrea
12. kvě 2015

jééé, v bludově jsem byla jako dítě v ozdravovně. ještě to tam funguje? bylo tam krásně. mám skvělé vzpomínky. ať se ti tam líbí

luminiferous
autor
12. kvě 2015

@vercik83 Jo,Borovou Ladu znám,párkrát jsme tam byli na výletě,tam je krásně.Na chalupu jezdíme kousek od Kašperských hor.

luminiferous
autor
12. kvě 2015

@blahova_andrea To jsem zatim ještě nezjistila,ale něco už jsem zaslechla.Nádherně tu je,nelituju odstěhování se z Prahy 🙂 A pro děti je to tu ideální,od rána do večera na čerstvém vzduchu 😉

luminiferous
autor
15. kvě 2015

@blahova_andrea Tak jsem zjistila,že ozdravovna stále funguje,ale je to Bludov u Šumperka a já se přestěhovala na Bludov u Kutné Hory 🙂

blahova_andrea
17. kvě 2015

@luminiferous 😅 ups...tak to se omlouvám. vůbec mě nenapadlo, že je jich víc 😅

luminiferous
autor
18. kvě 2015

@blahova_andrea To vůbec nevadí,já si taky myslela,že je Bludov jen jeden a ono ne 😅

mili.21
10. pro 2015

@luminiferous Ahojky, od našeho budoucího bydlení je to kousek necelých km 🙂

luminiferous
autor
10. pro 2015

@mili.21 Ahojky,a kde budete bydlet? 🙂

mili.21
11. pro 2015

Vilemovice u Cervenych Janovic
🙂.

luminiferous
autor
11. pro 2015

Vážně?No to je kousek,přes Vilémovice jsem teď Kutný Hory 🙂

mili.21
11. pro 2015

Huraaaa 😀. Vyrizujem hypo na barak, tak snad to klapne a pristi rok v cervenci bychom se stehovali, musi se to poupravit, tak budu rada, kdyz tam bude nejaka spriznena dusicka 😉

luminiferous
autor
11. pro 2015

U nás je to trochu jiný,upravujeme za chodu,tak nás toho ještě hodně čeká,je to přece jen starej baráček 🙂 A kde bydlíte teď?

mili.21
12. pro 2015

Zatím v Praze ☹, tak já chci nechat dochodit děti do konce školního roku a po prázdninách by nastupovali do nové školy, tak do té doby to dáme nějak dopořádku 🙂. Tak na baráku je práce vždy dost, ale je to tvoje, tak tě ta práce baví 😀

luminiferous
autor
13. pro 2015

Snila jsem si o tom,jak jednou budu bydlet mimo Prahu,v baráčku se zahrádkou,s rodinou...Ono se mi to splnilo.Do Prahy teď jezdim jen občas,za rodičema.Musim uznat,že mi to stačí,nasát do sebe ten ruch velkoměsta a nakonec se těšit domu 🙂 Přesně tak,práce je tu vždycky nějaká,ať už s klukama a nebo na zahrádce,ale je to nekonečný relax a balsám na nervy 🙂

mili.21
13. pro 2015

Tak to naprosto souhlasim. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli