Narození miminka v únoru 2017

nikinnna
12. čer 2016
Ahojky, po několika letech snažení, se nám s manželem konečně zadařilo a i my čekáme miminko. Měsíc před plánovaným termínem pohovoru v Repromedě zcela přirozeně. Podle doktorů má manžel pouze 2 percentily dobrých spermií a moje vaječníky nejsou o moc lepší. Byla bych ráda kdyby se našel někdo se stejným termínem a tato diskuze se rozvinula 🙂 🙂 🙂 ...
jednazmaminek
12. čer 2016
Ahoj, tak to moc gratuluju!🙂 ja dneska taky nasla dve carky🙂
nathaliee
12. čer 2016
Ahoj holky.. 🙂 tak se k Vám přidávám.. 🙂 už bych měla být podle poslední MS 7+5, ale prcek je menší...tak 5-6 týden... 🙂 takže přelom leden/únor.. 🙂
K lékaři jdu zase 23.6.,ale teď řeším, zda zůstat v práci, nebo ne.. 🙂
jsemagi
12. čer 2016
@nathaliee před podobným rozhodováním jsem i já, respektive, byla jsem na pohovoru, kde mě chtějí od září, což bych už byla ve třetím měsíci.. Asi budu muset už teď odmítnout (učím ve školce), není příjemné, aby si děti zvykaly na učitelku a po třech měsících by přišla zase jiná (do prosince bych teoreticky pracovala, potom prdlačky). Takže přede mnou pouze vidina pracáku, nebo brigád po době těhotenství od září. Brrr
nikinnna
autor
12. čer 2016
@jednazmaminek tak to taky moc gratuluju 😃...

@nathaliee Řeším podobný problém. Po tolika letech snažení bych nejraději neriskovala a zůstala na neschopence, ale na druhou stranu nechci všechno nechat na menželovi zrovna když máme čerstvou hypotéku a zařizujeme domeček. Navíc neschopenka na tolik měsíců by bylo velkéé omezení hlavně teď v době prázdnin kdy by jsme chtěli někam vyrazit.

@jsemagi Tak to ti nevyšlo nejlíp 😞. Já chtěla dát výpověď dohodou od srpna jsem měla možnost líp placeného místa, ale to teď nehrozí. I kdybych nastoupila, bylo by to vidět a stejně by mě vyhodili...
chloi
12. čer 2016
Ahoj, moc gratuluju....jsem na tom podobně, jsem v šestém týdnu....termín začátkem února,....teď mám jenom strach, aby vše bylo ok...
azzazraksestane
12. čer 2016
Ahoj, taky se přidávám a všem gratuluji. Před několika dny jsem našla konečně vytoužené 2 čárky, mám to potvrzeno z krve a k lékaři jdu 23.6. Doufám, že bude vše v pořádku.
simsamsim
12. čer 2016
Ahoj, ja 27 zatim bez deti -zacinam 6tt 🙂 vyslo nam to na 1.pokus - i presto, ze mam endometriozu a jsem po laparo + hormonalni rocni lecbe ... takze pro nas prijemny sok 🙂 na zjisteni srdicka jdu 1.7.... tak doufam,ze bude vse OK a v unoru budem s pritelem rodina 🙂 🙂 Vsem gratulace 😉
jsemagi
12. čer 2016
@nikinnna přesně tak, kdybych v práci, která mi je nabízená neřekla o tom, že čekám děťátko, bylo by to hodně nefér.. Ale všechny nepříjemnosti stranou, to nejkrásnější je to semínko v bříšku 🙂 gratuluji Ti a přeji spousty lásky a plno sil do domečku, s manželem se také chystáme 🙂
juliemichal
12. čer 2016
Ahojky holky jestli nevadí tak se přidám i k Vám 🙂 sice mám termín v lednu,ale to mám 29.1 takže se miminko může narodit přelomem ledna/února 🙂
dnes jsem přesně 7+0tt takže začínáme 8tt 😃 tento čtvrtek mi dr už potvrdila,že máme ♥ na další KO jdu 20.6 🙂 a jinak všem gratuluji ♥
nikinnna
autor
12. čer 2016
@chloi MUSÍ být všechno v pořádku. Když začal manžel mluvit o tom, že jen doufá, že se správně uhnizdilo, tak jsem si řekla ne nestresuj se, musíme být pozitivní ať nemáme malé nerváčky 😃...
@azzazraksestane

@simsamsim Tak to je mazec, že tak rychle.
nikinnna
autor
12. čer 2016
@jsemagi Já jsem ráda, že jsme domeček stihly ještě před mimi. Sice máme novostavbu, ale ten stres kolem hypotéky a zařizování byl neskutečný. Teď jsme zabydlení a na dvorku už roste travička. Příští rok už tam mimi bude mít krasný hustý trávník na hraní 🙂...
nathaliee
12. čer 2016
No já mám smlouvu do konce roku..jenže...tahám tam okolo 20kg kýble.. 🙂 ráno asi hodinu..a poté co hodinu 15kg... :/ bohužel to za mě nikdo jiný dělat nebude.. :/ tak zítra musím jít s pravdou ven a oznámit to šéfovi a nějak se domluvit, co dál.. 🙂
Klidně bych doma byla, ale nejradši bych měla tak neomezené vycházky (když je to léto).. 😃
Slyšela jsem, že když vás šéf nemá kde přeřadit ( na lehčí ), tak to jde nějak zařídit.. 🙂 víte o tom někdo.. ? 😃 tak uvidíme zítra.. 🙂
matylda123
12. čer 2016
Ahoj holky, přidávám se k vám... Dnes jsem 6+2 takže 7 týden 🙂 už jsme miminko viděli na ultrazvuku a teď v pátek jedeme na další kontrolu. Tak doufáme,že vše bude v pořádku a uvidíme srdíčko. Letos je to 3 rok snažení a bohužel po 2 potratech 😞
Co se týče nemocenské, taky jsem uvažovala ale doktor řekl, že pokud nepracuji v náročné fyzické práci, je to zbytečné. Pokud je plod silný, tak se udrží, a pokud ne, tak ne...Moc nám přeji aby vše vyšlo skvěle a my všechny byly šťastné maminky unorovych miminek 🙂
japerinka7
12. čer 2016
Ahoj, tak já se taky přidám - v pátek jsem objevila ducha na TT, Clearblue potvrdil 1-2 týden a vzhledem k tomu že jsem byla 30. 5. na IUI, tak je jasné, že zítra začínám 5. týden :-N Zítra jdu na kotrolu na gyndu, tak si ještě pro jistotu nechám vzít krev 😉
muilinda
12. čer 2016
Ahoj všem, taky se přidávám 🙂 Minulou středu mi doktorka oznámila, že jsem těhotná, prý 4 - 5 týden 🙂 Najisto to budeme vědět až 20., kdy jdu na kontrolu🙂 U nás to teda bylo jedno velké překvapení, miminko jsme neplánovali, takže to ještě rozdýchávám 🙂 Ale už se hrozně moc těšíme a doufáme, že vše bude bez problémů🙂
lavojta
13. čer 2016
Ahoj holky, mám 2 dny zpoždění, a na testu opakovaně dvě čárky (v pátek, sobota, nedele i dnes).. Dnes ráno jsem volala k Dr. ale má dovolenou a mám přijít prý až 20.6. tak nevím jak to do té doby vydržím. Kdy jste šly poprvé Vy?
milkywei
13. čer 2016
Ahoj holky, také sem budu patřit, před týdnem jsem měla na testu //, na kontrolu k dr jdu ve středu 15.6. a pokud bude vše v pořádku, budu již podruhé patřit do únorové skupiny, po dvou letech 😃
misacek3
13. čer 2016
Ahoj holky, tak já už jsem teda ve skupině Lednatka 2017, ale ráda se přidám i k Vám, jelikož mám termín na přelomu ledna, února 🙂. Čekáme s manželem první miminko a zadařilo se hned druhý měsíc. Mám za sebou jeden UZ a zítra jdeme na druhou kontrolu a snad bude i srdíčko vidět. Zítra budu 6+6 tt. a měla bych dostat i průkazku 🙂. Všem držím palečky!
misacek3
13. čer 2016
@lavojta Ahoj, ja měla původně jít na první kontrolu až 21.6.,abych byla na konci 8tt.tedy 7+6tt. Ale měla jsem fakt velké bolesti a křeče a tak jsem šla 31.5.a vše bylo v pořádku a na další kontrolu jdu zítra 🙂. Je to normální ze se chodí takto dlouho, pokud jsi otěhotněla přirozeně a neměla předtím nějaké problémy 🙂. Ale to čekání kdo má vydržet vid 😉
lavojta
13. čer 2016
Dobře moc děkuji za uklidnění. Snad to vydržím, jen mám trosku strach protože jsem očekávala spíš problémy. Pokud jsem opravdu těhotná tak ano přirozeně a docela brzo, proto se mi tomu nechce věřit. A co baštíte femibion?
natynka88
13. čer 2016
Ahoj holky, tak já se k vám přidám... V pátek večer (s jednodenním zpožděním) jsem objevila 2 čárky 🙂 Byla to docela sranda, protože přítel s taťkou popíjeli u grilu a já si říkám - kurňa snažíme se teprve 3. měsíc, to určitě zase neklapne, potvrdím si to testem a dám si sklenku vína s nimi... Tak jsem si testem potvrdila, že si sklenku raději nedám... 😃 Poslední menses 13.5., takže to vypadá na 5. týden? 🙂 Bude to moje první, je mi 28, tak snad bude všechno OK... 🙂 Teď vymýšlím, kdy půjdu bafnout na gynekologa... Myslíte že mám čekat až na 8. týden? Nebo dřív? Naštěstí se nemusím objednávat, takže je to na mně... 🙂
clairinka
13. čer 2016
Holky,ja se zatim nepripojuji,pozit.test 25.5. A od te doby netestuju,dle me to nema cenu...na kontrolu 21.6.,kdy budu 7+6,podle me to nema cenu drive nez hezky bude videt srdicko...mam uz holcicku 1,5roku a chodit co 14dni na gyndu na kontrolu,z toho uz jsem vyrostla minule tehu 🙂 prukazka se u nas dava az po prvotrimestralnim screeningu,kam nepujdu,takze si ji musim vyzebrat kolem 13tt 🙂 definitivne se pripojim az po potvrzeni srdicka a ze je mimi v deloze 🙂
lavojta
13. čer 2016
@natynka88 Tak to máš podobné já v pátek první pozitivní test a poslední menses 13-19.5. 🙂 Je mi taky 28 😃
yahooodka
13. čer 2016
Ahoj holky, taky se k vám připojím, sice už tu někde jedna skupinka na únor je, ale to nevadí, hezky se tu množíme. Já jsem teď 6+0, doma už mám skoro pětiletou holčičku, tak už bylo načase, snažili jsme se od září. A jak vám všem je, nějaké příznaky?
sternliebe
13. čer 2016
Tak já se k Vám holky taky připojuji 🙂 4+3, a dokonce byla dneska už vidět bublinka 🙂
nathaliee
13. čer 2016
Vítám všechny nové..😛
Jinak od zítra jdu na neschopenku..snad se neunudím 😃 bylo mi v práci fakt strašně..nemá cenu se tam přetahovat a při každém dalším zvednutí těžkých věcí přemýšlet,zda je vše v pořádku...🙂
Jinak Vám závidím,že víte v kterém jste týdnu..podle poslední MS (20.4.) bych měla být 7+6, ale lékař řekl...že je to menší...srdíčko už bylo..ale víc že poví za 10dnů na kontrole...i průkazku dá..tak už ať jsem tam 😃
nathaliee
13. čer 2016
@nathaliee Bylo vidět a už i bilo...vypadá to na překlep 😃
nikinnna
autor
13. čer 2016
Holky tak já jsem totálně v háji. Dnes jsem byla na vyšetření a rovnou zůstala v nemocnici. Podle poslední menstruace už bych měla být 5+4, ale na ultrazvuku nebylo vidět vůbec nic. HCG mám 138. Doktor říkal, že jsem mohla ovulovat později a těhotenství bude v úplném začátku a proto není vůbec nic vidět nebo se jedná o mimoděložní. Mám i bolesti v podbříšku a ačkoli jsem si myslela, že to je normální i to je jeden z důvodů proč se obává mimoděložního. Strašně se o to moje miminko bojím. Doktor sice říkal, že je šance velká, že to bude normální těhotenství, ale tím, že jsem musela okamžitě zůstat v nemocnici, mě vystrašil.
karlajasmine
13. čer 2016
@nikinnna drzim ti moc palce.. a moc nechapu, proc te nechali v nemocnici.. snad kdybys mela vetsi bolesti tak by ses mohla do nemocnice hned vratit.. a 5+4 kolikrat jeste neni nic videt.. zalezi i na kvalite ultrazvuku..ja sla k doktorovi poprvy az v 8tt abych si usetrila pripadne takovehle nervy.. verim zes mela ovulaci pozdeji a ze bude vsechno v pohode.
Hlavne si nenech udelat predcasne revizi delohy kdyby meli pochybnosti..
Jinak muj doktor objednava prave az na ten 8tt kdyby predtim nebylo nic videt, tak aby si budouci maminy usetrily nervy.. akorat rika do telefonu ze kdybychom mely velke bolesti nebo krvaceni tak jit do nemocnice..a trochu bolesti je na zacatku normalni - roztahuje se deloha.
nikinnna
autor
13. čer 2016
@karlajasmine no říkal právě, že kdyby to prasklo nemusela bych to do nemocnice stihnout 😞. Jsem úplně vyřízená. Jediné co mě uklidnilo tak, že jsem četla, že miminko jde většinou vidět až od 5 týdne a těhotenství by mohlo být mladší. Myslíš, že by mi ji chtěli udělat bezdůvodně? Vůbec nevím jak to teď bude pobíhat, co chtějí vyšetřovat atd. 😞...

Sem začni psát odpověď...

Odešli