(Nastávající) maminka ze Zlína k seznámení?

mersiii
7. kvě 2017

Našla by se zde nějaká nastávající maminka ze Zlína k seznámení, na společné procházky,kafíčko, pokec ... ??

veru22
7. kvě 2017

@mersiii Ahojky, já jsem ze Zlína a čekám druhé. Doma už mám jednoho chlapečka. Jsem teda na začátku ve 13 tt.

spagatnice
7. kvě 2017

Ja tedy nejsem ze Zlina,ale z Frystaku🙂.Coz je co bys kamenem dohodila.Doma uz mam 11leteho syna a v srpnu cekame dalsiho raracha

spagatnice
8. kvě 2017

A dojed do Zlina by me problem nedelalo🙂

verunka15
8. kvě 2017

Ahoj holky,Já jsem taky ze Zlína☺klidné se můžeme domluvit

ginnyw
8. kvě 2017

Ahoj devcata, taky jsem ze Zlina. Mimco cekame v srpnu ;)

mersiii
autor
8. kvě 2017

@spagatnice @verunka15 @ginnyw Tak to je super😉, nakonec se nas tu najde vic.

spagatnice
8. kvě 2017

@mersiii to bude tehotenskych brisek najednou😝

mersiii
autor
8. kvě 2017

@spagatnice Co sleduji kolem sebe, hotovy babyboom👶😉

verunka15
8. kvě 2017

Přesně tak a všechny co vím,tak čekají holky☺

spagatnice
8. kvě 2017

@verunka15 ja kluka😝

verunka15
8. kvě 2017

Aspoň někdo,Já vím jen o samých holkách☺my budeme mít překvapení😊

spagatnice
8. kvě 2017

@verunka15 takze shanis neutralni barvicky?

ginnyw
8. kvě 2017

My prý také kluka, podle ultrazvuku to opravdu vypadalo přesvědčivě :D

mersiii
autor
8. kvě 2017

@verunka15 @ginnyw Já naopak vím na okolo o samých klucích a o holcce žádné...začínám mít trochu obavy😂

verunka15
9. kvě 2017

@mersiii jak to že obavy? chceš holčičku? 🙂

verunka15
9. kvě 2017

@spagatnice jj mám vše po švagrové, která si taky nenechala pohlaví říct, takže vše dědím převážně v bílé 🙂 ale potom se to dokoupí do barvy...dneska jdeš naštěstí do obchodu a dá se sehnat všechno 🙂 a ty čekáš co? už máš vše nakoupené i kočárek?

spagatnice
9. kvě 2017

@verunka15 no neco malo z oblecku mam,ale mam malo 0-3 a docela dost 3-6.Jinak ja cekam chlapecka.A kocarek mame,prebalovaci pult,kos,postylku,vajicko. Zbytek se dokoupi.Ale musim si udelat seznam at na nic nezapomenu🙂Jo a mam i tri baliky plenek

verunka15
9. kvě 2017

@spagatnice :D tak to jsme na tom stejně...taky už mám vše nachystáno...i nějaké plenky na koupeny, at toho pak není tolik..a přesně tak, zbytek se potom dokoupí dle potřeby...ještě mi chybí nějaké dětská kosmetika...kam na ni půjdeš,do lékárny?

spagatnice
9. kvě 2017

@verunka15 tak toto nechavam na mamince.Chtela neco poridit a jelikoz ma jen duchod,tak uz nakoupila neco z Lidlu.Nejake kremecky na prdylku,na oblicej a vlhcene.Jeste musim bavlnene plenky poridit.Jo a chtela bych nejaky kojici polstar.At mohu ulevit rukam a zadum.

mersiii
autor
9. kvě 2017

@verunka15 Čekám holčičku,jsem ráda. "Obavy",že bude mít okolo sebe v okoli same kluky.😉 Aspoň budu vědět, proč si nebude chtit treba hrat s panenkama😂

verunka15
20. čer 2017

Ahoj holky,tak co,je tu některá maminka co už to má za sebou a da vědět jak to ve Zlínské porodnici jde?

spagatnice
20. čer 2017

Tak ja mam prvni zkusenost takovou,ze co se tyce porodniho salu tak super.Ale luzkova cast byla katastrofalni.A druha zkusenost me teprve ceka.