Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Některá třicítka po rozchodu?

zuzanaxx
1. únor 2018

Hledám nějakou spřízněnou duši, která nechce trávit čas po rozchodu sama a chce občas pokecat a někam vyrazit...

verusky
1. únor 2018

nejsem ze severni moravy jako Ty, kdyby tu byl nekdo s moravy jizni, hlaste se mne...

verusky
1. únor 2018

a drzim moc palce, at brzy dosmutnis... ja jsem sama dva roky, prvni rok narocny, ted se smiruju (ex se jiz ozenil). a snad brzy prijde chvile, kdy zacnu mit vyhlidky do budoucna (mam dve male deti) 🙂

zuzanaxx
autor
1. únor 2018

my jsme ztroskotali na nepovedeném ivf a plus dalších spoustech problémů...rok jsme se rozcházeli a scházeli, ale teď je to týden definitivní...nejvíc bolí odvážení věcí z jeho domu...

verusky
1. únor 2018

vsechno preboli... jen at opravdu vis, ze tohle nebyl chlap do zivota.

alakin
21. zář 2018

@verusky ahoj já jsem z Brna ale za mamkou jezdím na půl cesty na Hodonín 😁jsi sama se 4 detmi ? To te moc obdivuju, já cekam druhé a manzelstvi před rozvodem tak napis jak to zvladas s odstupem dalšího půl roku budu rada za všechny formy podpory...Alena

verusky
25. zář 2018

@alakin ahojky, jsem sama na ctyri kusy, s exem jsem mnohem vic vyrovnana a taky probehl soud o deti, tak uz je nejaky rad v predavani. ctu ted krasnou knihu mars a venuse zacinaji znovu- jak odpustit predchozimu partnerovi a co vsechno ma vliv na dalsi vztah. jak se vyrovnat se ztratami, bolesti a zalem, je to moc pekne (i kdyz ja vlastne akutne nic neresim, mam tu knihu dva roky pujcenou, tak ji chci vratit 🙂). otazka je, proc se rozchazite a jak se citis... kdyztak napis i interni postu 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli