Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pediatr, foniatr a ORL v Mladé Boleslavi

filija
21. srp 2017

V listopadu se stěhujeme do mb, Máme dcerku, která by už mohla do školky, ale zatím s ní budu doma. Chci se zeptat na :
1. dobrého pediatra a foniatra, orl pro dceru
2. mateřské centrum nebo něco podobného,3. zájmové kroužky pro nejmenší.
4. cokoli zajímavého, co se v mb zažít, tipy na pěkníá místa
5. dětské bazárky
děkuji moc všem za reakce a tipy.

sweet81
21. srp 2017

Já poradím jen to ORL http://www.pro-audio.cz

volfikovi
21. srp 2017

Zdravím , za nás pediatr bud mudr. Rolečková nebo Šedivá .
Rolečková je dost aktivní vše řeší , stačí podezření na nemoc a hned odesílá na další vyšetření. Na očkování je opatrná mám dceru ,která by mohla být nachylná k epilepsii a tak jsme na doporučení očkovali jen to nejnutnější..
ORL : Rozhodně Martin Vedral. Citlivý a pečlivý doktor maminkami poměrně chválený
Mateřská centra tuším ,že tu máme Kulíšek , Rarášek a pididomek vše je dohledatelné na fcb.
V MB je pěkná louka se syslíkama je přímo v centru města , pak tu máme minizoo , kde jsou i kroužky tuším kroužek šneček ,že je pro menší děti .
dále máme plavecký bazén s atrakcemi , pro děti je tam malá skluzavka dcera na ní řádila od dvou let.
o dětských bazárkách ve městě moc nevím ,ale na facebooku jich pár je 🙂

filija
autor
21. srp 2017

děkuji!

cipisek2017
21. srp 2017

A v okolí??zřícenina Zvířetice či v MB Michalovická putna...dále v Bělé je mini Zoo cirkusu Berousek, na výletík Bezděz či se projít kolem Máchova jezera, Vrch Baba a Dědek v Kosmonosích...Kosmonosy mají taky své koupaliště-letní...takové menší ale OK...na Bradleci jsou 2 rybníky taky na koupání...pak co je super zajet do Milovic a tam majá nutrie..krmila jsem je z ruky mrkví a boží zážitek, Hrad Houska, Hrad Kost, Trosky...
Centrum Zuzka ale ještě jsem ho neodzkoušela, mimi je zatím v bříšku (snad už jen pár dnů)...
já jsem pro mimi kupovala věci i taky z Koníka, našla jsem si maminky z MB...
Ať se Vám v MB líbí

hz
21. srp 2017

Ja doporucim uvest ve svem profilu lokaci MB a rovnou tam dostanete poznanku do zdejsi skupiny..

@cipisek2017 muzu se prosim zeptat na tu mini Zoo cirkusu Berousek? slysim o tom prvne...

cipisek2017
21. srp 2017

@hz klidne...my tam byli v cervnu...vstup asi 50 za osobu..maji tam lvicatka se kterymi se fotit...opicky velbloudy lamy tygri..mrkněte na net....je to takovy maly výlet...ale me se to líbilo....zoo chleby je vetsi ale kazde ma svoje

hz
21. srp 2017

@cipisek2017 jj, ted jsem googlila a zmatla me ta Bela. Koukam, ze je to v Doksech..

cipisek2017
21. srp 2017

@hz jeee jsem blbec..myslim doksy a napíšu bela ze se jede okolo....omlouvam se

filija
autor
23. srp 2017

Ještě man dotaz na alternativní školky a školy v mb, díky

cipisek2017
23. srp 2017

@filija co si mám představit pod pojmem alernativní???nějak nevím

filija
autor
23. srp 2017

montessorri, waldorf, lesní školky apod..

Sem začni psát odpověď...

Odešli