• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeň - místa, kde se dá přebalit/nakojit miminko

Plzeňačky máte nějaké tipy, kde se dá při procházkách po městě (centrum i mimo centra) bezproblémově junior nakojit a přebalit. Blíží se chladné dny a na lavičce v parku to už nebude ono.
29. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba v Plaze :slight_smile:
29. zář 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo centrum i mimo centra je celkem širokej pojem, můžeš trochu víc upřesnit, kde se pohybuješ? vím o místech na Slovanech (ve Dvořákovi, Jiný svět), v centru Plaza, jak píše
@dita_a_ivan , pak mě napadá, že přes ulici je kavárna, kde obsluhují neslyšící (zkušenost nemám, ale obvykle tako místa bývají BF), naproti Komornímu divadlu je Kačaba, na rohu McDonald, přes ulici u řeky kavárna Isis, nahoře na Americký je pekařství s kavárnou Malinová. Víc mě mmt nenapadá
30. zář 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na Slovanech bydlím, takže se mi zatím povedlo dojít na krmení domů, ale určitě to někdy vyzkouším :slight_smile: O Plaze vím, spíš mě zajímaly nějaké vyzkoušené tipy... V Isis a v pekařství mají přebalovací místnost? Nebo to myslíš, že tam na člověka nekoukají jak na exota, když vytáhne prso a kojí... Zkoušely jste ten McDonald? Co si pamatuju pražské McD, přebalovák tam byl na WC spíše jen provizorně a echt místo na kojení tam nebývalo. (Příčí se mi představa sedět na záchodové míse a kojit... z hygienického hlediska je to pro mně no-go :( To už vážně radši v koutě v kavárně či restauraci...)
30. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo tak jediný takový BF místo, jak by sis ho asi představovala, je +- ten Jiný svět. Já jsem kojila všude, okolí mě absolutně nezajímalo, maximálně jsem si přes rameno přehodila plenu, a přebalit se dá i v kočárku :wink: Vyjmenovala jsem místa, který mě napadly, že jsou slušný, čistý a nekuřácký, dá se tam si něco vypít/sníst a v klidu posedět. Místo s koutkem pro kojící neznám.
30. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@schnek Přesto moc díky... Víš, já si taky říkala, že budu co do kojení cool a v pohodě nakojím kdekoliv... A když přišlo "na věc" zjistila jsem, že mi to zdaleka není příjemné... Ale třeba si to ještě sedne...
30. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufobufo mě zase vadilo, když mě lidi okolo posílali stranou, připadala jsem si taková odstrčená a normálně se mi blbě spouštělo mlíko.
30. zář 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám čerstvou výbornou zkušenost s obchůdkem Bioplaneta v Bezručově ulici a s dětským koutkem v muzeu loutek na náměstí :slight_smile:

A tedy taky bych vás pozvala k návštěvě stránek projektu Srdci blíž, který společně s kamarádkou budujeme. Kromě jiného jsme založily šestou podpůrnou skupinku pro kojicí maminky u nás, snad jich bude přibývat (na Slovensku už mají podpůrných skupinek díky působení o. s. Mamila přes 80!). S maminkami, tatínky a jejich dětmi z Plzně a okolí se moc rády potkáme na některé z našich akcí :slight_smile: Těšíme se na vás! Lucka

http://www.srdcibliz.cz/
https://www.facebook.com/srdcibliz
9. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek