• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v srpnu 2013

25. srpna 2013 
ahoj,vim,že tady těch diskusi už je založenych hodně,ale bud jsou uzamčene a nebo je popsanych tolik stranek,že se to neda dočist.najde se někdo kdo to ma taky za par....
30. črc 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska my patříme do soukromé diskuze a občas se tam mamče přidávají...pokud jsi aktivní a nechceš jen komunikovat, můžu požádat o přidání do naší skupinky...a dočítat nemusíš, já se taky přidala později a rozhodně jsem nedočítala
30. črc 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
srpnovky 2013
30. črc 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Ahojky já mam termín 25 srpna nyní jsem 37tt :wink: Jak se cítíš? Já už se sotva hýbu v těch vedrech je to náročný ....
4. srp 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon Mohu taky požádat o přidání do skupiny ? :slight_smile:
4. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajisekjupisek no, zakladatelka skupinky(nikdo jiný to udělat nemůže) je momentálně v porodnici, tak budeš muset počkat...kdyžtak jí písni soukromku a jak to půjde, přidá Tě. Je to @maximka33 :slight_smile: A pokud budeš chtít přidat do tabulky nastávajících maminek, tak jí napiš, jak se jmenuješ, kolikáté dítko čekáš, kolik Ti je let, datum příští kontroly v poradně, termín porodu, celkový nárust váhy od začátku, pohlaví miminka+jméno,odkud jsi a kde budeš rodit :slight_smile:
4. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zandanem koukám, že máme stejný termín i stejně staré holčičky :slight_smile:
4. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pajisekjupisek ahojky,ja mam termin 26.8.ale budu mit planovany cisař tak to bude dřiv.ty horka jsou šileny,ale naštesti mam nahoře 8kg tk to celkem zvladam,ale začinaji mi otekat nohy :angry: jak je tobě?
4. srp 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska u mě to vypadá na vyvolání jelikož mam málo plodový vody.Ve středu jdu na kontrolu tak se uvidí.Já mam nahoře 12kg nohy mě sice neotékají,ale chytají mě dost často křeče do lýtek :angry: .
4. srp 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon Díky moc :slight_smile: Napíšu jí ;)
4. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek tak to si chudera,že maš malo plodovky,to pozanji na ultrazvuku,že?ja mam asidost nikdo mi nic neřikal,aspon budeš mit mimčo dřiv u sebe.a co čekate?my holčičku.
4. srp 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano to poznají na ultrazvuku dělali my ho opožděně v 36+4tt a rovnou vážily a měřily plod.Váhový odhad byl 2370g a 46cm. Budou mi ho dělat při každé kontrole včetně ozev.Pořád mam takové tušení že si mě tam ve středu nechají.Popravdě bych byla jistější kdybych prcika už měla venku.Sice bude malinkej,ale to doženeme.Ten strach jestli je v pořádku když má málo vody je hroznej :confounded: Jinak čekáme chlapečka Matyáška a doma na něj bude čekat bráška Mareček,který má 20 měsíců. :slight_smile:
4. srp 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek tak to se ti nedivim,to bych taky radši porodila a byla v klidku,než se stresovat,ale dopadne to dobře :grinning: my čekame 1 holčičku Vanessku :wink:
4. srp 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věřím tomu že to dopadne dobře ;) Ještě že mi prcík dělá s břichem v jednom kuse vlny :D Jsem trošku klidnější když vidim jak je akční no hlavně cítim :D Krásný jméno Vanesska :slight_smile: Moje švagrová má skoro 3letou holčičku Vanesku. Je to éro :slight_smile:
4. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek jj,ty pohyby jsou super,že člověk vi,že tam miminko je v pořadku.v středu ti budu držet pěstičky at je vše ok a pusti tě domu a nezapoměn mi dat vědět jak jsi dopadla :wink: ja jdu zitra na ozvy a pak mě pošle do nemocnice at si domluvim nějaky ten termin porodu,tak doufam,že to bude co nejdřiv,moc se na malou těšime,mame ji fakt vytouženou :slight_smile: ja chtěla Krystinku,ale než jsem otěhotněla tak jich je spousta tak to bude Vanesska.a ona ma Vanesku s 1 nebo 2 s?my chceme pravě se 2 :slight_smile:
4. srp 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Díky :slight_smile: Jasný písnu hned po kontrole.Taky Ti držím palečky at je vše v pořádku a máš už malou brzo u sebe ;) Ona má Vanesku s jedním s ani jsem nevěděla že si jde vybrat i se dvěma :slight_smile: Je to vůbec v našem českým kalendáři? My Matyáška neplánovali trošku nás to zaskočilo,ale těšíme se od první chvilky .Alespon kluci nebudou mít velký věkový rozdíl ;) U prvního dítka mi docela trvalo než jsem otěhotněla dokonce jednou jsem samovolně potratila ... Proto jsem trošku oddalovala antikoncepci a sotva jsem přestala kojit hned se objevily \\ na testu. :astonished: :slight_smile: Nu což po porodu už si to ošéfuju :grinning: Myslím si že 2 děti stačí :slight_smile:
4. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Tak jak si dopadla na kontrole? Na kdy Ti stanovily termín ?
5. srp 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,omlouvam se,že piši až tedka,ale nestihla jsem to dřiv :frowning2: na kontrole jsem dopadla-měla jsem špatny ozvy,tak mě hnedka poslal do nemocnice,tam si mě nechali přes noc,aby mě hlidali,ale už večer se mala hybala vic,asi se ji v tom horku nechtělo :slight_smile: a rano už zas byla živa ažaž,tak mě propustili,ale kdyby cokoliv mam hned přijet.termin mi stanovili na 19.8.to jeuž za 12 dni :wink: a jak jsi dopadla dnes ty?
@pajisekjupisek
7. srp 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: V pohodě :wink: Tak aspon že to dobře dopadlo :slight_smile: Tak to už máš za pár ;) Malý se dnes taky na ozvách nechtěl moc hýbat.Musela jsem si pořád stoupat,lehat,sedat ... Se mnou to vypadá stejně jako před týdnem, akorát mrnousek přibral 100g a dostala jsem týden na rozmyšlenou jak budu rodit.Je to pouhých 20 měsíců co jsem rodila císařským řezem. Řez tím pádem může být trošku riziko pro normální porod,ale nemusí to prý taky znamenat vůbec nic a odrodit můžu malého v pohodě.Je to bud a nebo.Prý můžu zkusit rodit normálně ale nikdo mi nezaručí že neskončím zase pod kudlou... Musím si to nechat pořádně projít hlavou pokud by to byl císař tak by jsme se rovnou příští středu domluvily na zákroku ....
7. srp 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek ahojky,tak to budeme rodit nějak na stejno,takže taky tomaš za par :grinning: taky maš teda lenocha no ono komu by se v tom horku chtělo,ale byli to nervy. :frowning2: ja nevěděla,že po cisaři musiš mit nějakou dobu než budeš moct jit znova.ja myslela,že třeba za par měsicu jsi ok.tos mi řekla novinu.
8. srp 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: No už aby jsme to měly za sebou co? :fearful: Malý se ukázal jako lenoch jen při ozvách jinak je to živel a umí mi z břichem dělat pěkný vlny :D Jizva na břiše se zahojí po pár měsících ale řez na děloze se prý hojí dlouho ... Každopádně vytrpím cokoliv hlavně aby to bylo všechno v pořádku ;)
8. srp 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek ahojky,tak to mate taky stejne.mala řadi jak das to mi lita břiško ze strany na stranu a když byla na ozvach tak dělala,že tam neni :grinning: jo,přesně to jsem řikala,at už to mame za sebou,ale snad už nebudou takove horka tak ten tyden to jěště vydržime :grinning: :grinning:
9. srp 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky tak u nás dnes konečně sprchlo :slight_smile: Hned se líp dýchá a to ochlazení není taky úplně k zahození ;) Však už nám to uteče a budeme mačkat ty naše drobečky ;) Kdy že jdeš na další kontrolu?
9. srp 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,u nas taky pršelo a dokonce celou noc,hned je lip.ja jdu tedka v utery zase na ty ozvy a kontrolu,tak jsem zvědava co se zase dozvim. :wink: už jen 9 dni :grinning:
10. srp 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , tak dej echo jak si dopadla ;) Já už se definitivně rozhodla pro císařský řez.Bude to tak jistější.Ve středu se domluvíme na termínu.Snad to bude co nejdřív už to chci mít za sebou....
12. srp 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek jj,dam ti zitra vědět,jinak dobry rozhodnuti :grinning: ja taky jen cisař.ja to mam 19 a už mi to asi dřiv neudělaji,ale už to je za pa tak to vydržim.tak pak napiš na kdy sis to domluvila.už at mame prcky u sebe.
12. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super :slight_smile: Určo taky písnu jak jsme se domluvily .. ;)
12. srp 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek ahojky,tak dnes jsme se definitivně domluvili na toho 19.8.dnes ozvy zase špatny,vypadalo to,že si mě tam opět nechaji,ale nakonec si to mala rozmyslela a rozjela se.takže v neděli k večeru mam nastup a hura Vanesku vem :grinning:
13. srp 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Ahojky ty jo tak to je náhodička. :slight_smile: My se taky definitivně domluvily.V neděli dopoledne nástup do porodnice a v pondělí kolem 8h ráno mi provedou císařský řez.Na jednu stranu se těším že už to budu mít za sebou, na druhou stranu nervozita stoupá ..
14. srp 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajisekjupisek tak to je nahoda :grinning: tak to budeme mit zaroven za sebou,ja jdu taky hnedka rano,ale nevim v kolik,ale ja nastupuji až v neděli k večeru,tak to mam trochu lepši.ja už jsem pos...až za ušima :slight_smile: do ponděli daleko :wink:
14. srp 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pos*aná až za ušima :grinning: Zachvilinku jdu na předoperační vyšetření.Vůbec netuším co se mnou mají v plánu.Musím na internu a na aro. Jen mi nejde na rozum proč mi to nemůžou udělat v neděli, když už tam budu celý den ležet .. Jsem líná si dojít na záchod na tož se plazit do nemocnice ... :angry:
15. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek