• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha 3. Hladáme maminky, tatínky, tehulky na prechádzky

Ahojky.. hladame s nasou 7 tyzdnovou holcickou dalsie maminky (pripadne tatinkov) a tehulky z Prahy 3 na pokec , prechadzky apod.. ja som Slovenka takze moja rodina je daaaleko, ta priatelova nejak nejavi zaujem a on sam je vecne v praci takze sme doma skoro stale same :( tak dufame ze sa niekto najde a velmi sa tesime :wink:
Lenka&Sarinka
30. pro 2011 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem ze Strašnic a mám 3 měsíční holčičku a také sháním někoho, s kým bych si popovídala a vyrazila s kočárkem! Myslím, že to máme od sebe kousek, tak by se dalo něco domluvit! Těším se na odpověď!
Adéla
3. led 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlenushkax Ahoj a z které části Prahy 3 jsi. Já kolem Pražačky. :slight_smile: Mám tříměsíční holčičku.
5. led 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jej tak to tu mame uz 3 holcicky :slight_smile: no my byvame na Ohrade.. teraz moc na prechadzky nechodime kvoli tomu "uuzasnemu" pocasiu.. ale keby sa to trosku zlepsilo, aspon ten sialeny vietor, tak by sme mohli vyrazit :slight_smile: ked do vtedy neskoncim na psychiatrii :unamused:
5. led 2012 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlenushkax :grinning: tak to bydlíš fakt kousek . Já na vápence. No dneska teda ven taky nejdu :rolling_eyes: . Ale když jdu ven tak tady na žižkově většinou se vykopu kolem poledního a jdu kolečko na Vítkov (-:

A bruslíš? Já uvažuji o kočárku na brusle. Než jsem byla těhu tak jsem chodila na tu cyklostezku po Vítkovem je docela fajn a předloni tam ještě nebylo mraky lidí jako jinde v Praze. A jak jsi dlouho v Praze.
5. led 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ada22 - fakt? :slight_smile: tak to je parada :sunglasses: my chodime tiez to kolecko na Vitkov :grinning: pri koňovi mi uz je taka zima ze to otocim a letim domov :D bruslila som a mozno s tym zacnem zasa aj ja ale to budem riesit az pozdejsie teraz je to aj tak jedno :slight_smile: v Prahe som 2 roky a na zizkove asi 7 mesiacov..

akeho mas pediatra ak sa mozem spytat? ja chcem od nasho odist ale este neviem kam :-/ vraj u toho co mam musim ostat kym nebude mat mala 3 mesiace.. hm.. nechapem preco..
5. led 2012 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám dr. Fabiánovou http://jitkafabianova.sweb.cz/ jsem s ní děsně spokojená. Když jsem tam volala jako těhu a ptala se jestli berou děti, . tak říkala, že jen nově narozené. Ale možná by vás ještě vzala.
Je teda až na Floře, ale tramvají je to kousek. Má dokonce zvlášť ordinaci pro zdravé i nemocné. Takže, když jdeš do poradny tak se vůbec nepohybuješ v prostoru, kde byly nemocné děti. Jsou tam ještě nějaké dvě doktorky, ale ty jsem nezkoumala. A ke komu chodíš ty?
5. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@xlenushkax A co máš za kočár, kdyby jsme se náhodou tady někde potkali (-: Já mám hodně starý hluboký peg perego modrá látka a jsou na něm nějaké tečky.
5. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek