• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Praha - Újezd nad Lesy. Maminky, čekatelky, těhulky

21. března 2017 
Pro maminky, čekatelky a těhulky, které se rády seznámí a popovídají
21. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis vidím, že je to trošku zastaralá diskuze, ale kdybyste měla zájem tak já jsem z Květnice. :slight_smile:
Máme stejně staré první dítko a my tu nemáme nikoho v našem věkus kým bychom mohli chodit pořádně ven. Je mi jasný že to teď asi s malou prďolkou nepůjde tak často a ani u mě to není nějak slavné (čekáme v prosinci) ale třeba do budoucna, děti budou skoro stejně staré. Jana
14. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@whiskey Ahoj no určitě budu ráda, já potřebuju totiž to starší dítko taky zabavit. Tak se můžeme domluvit a jít na procházku třeba :slight_smile: . Nebo jak se budeš cítit. Vím, jak jsem byla hotová já když jsem čekala malou a syn zrovna taky nepomáhal :grinning:
14. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem tady nová,ale v Újezdě bydlím rok:slight_smile:Můžem se někd sejít a společně zabavit dětičky:slight_smile:
22. zář 2011 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 Ahoj koukám, že máš taky skoro stejně staré děti jako já. Z jaké části újezda jsi? Je fakt, že teď už nám moc počasí přát nebude. Ale děti potřebuju též zabavit. Nebo aspoň to starší :slight_smile:
22. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis:jsem z rohožníku, u zdravotnho střediska...a Ty?no ted mám být ještě hezky několik dnů:slight_smile:
23. zář 2011 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 Já taky bydlím u zdravotního střediska nahoře u teplárny :slight_smile:
23. zář 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se už určitě někde potaly...jen podle fotky nepoznám....a já nějak nestíhám nahrát...
25. zář 2011 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 Je to dost možné, ale tak já když jdu s dvouma dětma, tak nějak nestíhám ještě pozorovat okolí, protože to je většinou jenom pozorné sledování syna, aby zase něco nevyvedl nebo někam neutek :slight_smile:
26. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chodíte na písek na hřiště ke zdravoťáku mezi baráky???My jezdíme buďto s oranžovým kočárem a nebo s modrým dvoukočárem (děti jsou za sebou)...dneska dopo jsme vyrazili k do alberta a odpo zase někam zajdem:slight_smile:
26. zář 2011 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. zář 2011 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 Občas chodíme. Ale jak kdy. Ono taky podle času. Někdy jsem ráda, že dojdu s dětma aspoň do toho alberta nakoupit.
26. zář 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá,v koik dneska vyrazíme.Filípek usnul až po 14h a spí ještě ted....
26. zář 2011 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás Šimon, taky někdy usíná pozdě a pak spí až skoro do večera vzbudí se na véču a de spát znova.
29. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo?to u nás byla vyjímka,...normálně chodí spát v půl jedný a budí se kolem třetí hodiny
29. zář 2011 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 No dneska to měl taky tak usnul až v jednu vzbudil se v pět a v půl osmé šel spát znova. On je zvyklý usínat večer okolo osmé nejdéle. Tak mě to ani nepřekvapuje. Ale díky tomu se taky občas vůbec nedostaneme ven.
29. zář 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 hodiny Ti spí odpoledne???tak to je parádička,to máš krásně čas na malou,vid???My se taky snažíme chodit spát kolm osmý večer...
30. zář 2011 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@boruvka87 Jak kdy někdy spí jenom tři hodiny někdy jenom dvě. Asi záleží na náladě. Ale dneska asi bude spát déle protože strašil v noci.
30. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whiskey ahoj whiskey, já jsem z Dobročovic. Co dát někdy srazík s kočárkama :slight_smile: ?
19. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obnovuji tuto diskusi, je tady někdo z okolí? :wink:
11. srp 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, vidim že je tato diskuze zastaralá, ale třeba se tu najde někdo nový, kdo by čas od času vyrazil v Újezdě nad Lesy na prochajdu či dal kafčo? Já mám půlroční dcerku! :relaxed:
26. lis 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik21 Ahoj, zrovna hledám nějakého společníka v Újezdě, mám 2 letého a 7mi měsíčního kluka..
9. dub 2016 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zcela náhodou objevila tuto diskusy a snad se obnoví trochu :slight_smile:. S manželem miminko čekáme, jsem teprve zítra 11 tt. Za týden jdu na krev a 25.7.na screening, tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:. Kamarádek mám pár s mimčem, ale nikoho ne blízko :slight_smile:, tak ráda někoho poznám.
4. črc 2016 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ja malinko mimo vase tema,ale casem snad bude taky aktualni. Mame totiz v Ujezde nad Lesy rezervovany dum a kdyz vsechno pujde dobre,na konci zari by jsme se meli stehovat.
Mam dva kluky(5r a 2r).
Mate nektera zkusenosti se skolkami,pripadne doporuceni kam?bude uz predskolak,tak by ho meli vzit.
A jak se vam celkove bydli? Co aktivity s detmi a pro nas maminky?
Dojizdi manzele do prace do Prahy? Proste vse prakticke,co vas napadne napsat,budu rada.
hezky vecer.
2. srp 2016 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem ráda, že sem někdo napsal :slight_smile:. Já bydlím s manžel v Újezdě už 6 let a manžel tu je od narození. My miminko čekáme v lednu, takže se klidně pak můžeme sejít, až tu budete bydlet.
Ohledně praktických info, jsou tu 4 státní školky a pak několik soukromých. Vždy je nějaká školka zaměřena na předškoláky. Moje neteř (6let), teď jde v září do první třídy, tak chodila do MŠ Čentická. Máme to kousek od baráku a řekla bych že školka dobrá. Ostatní tři osobně mohu hodnotit. Pak je tu základní škola rozdělena do dvou budov a k té jedné letos přistavují ještě kus :slight_smile:.
Aktivity s dětmi, pro maminky....to sama ještě moc nevim, ale řekla bych že přímo tady toho moc není. Je tu pár dětských hřišť, jinak nějaké kroužky pro mladší děti..nevim, možná max.vždy ve školce nebo pak někam dojíždět. Na Černém mostě a v Klánovicích je centrum Anahita (zrovna teď jsem na to koukala), je tam plavání pro děti od batolat po větší, různá cvičení atd.
Já ještě chodím do práce a denně dojíždím na druhý konec Prahy na Suchdol, autem když není provoz to mám 40 min a jinak mhd jedu tak 1 hod 10min :slight_smile:, je to sice Praha, ale mám to přesně do práce 25 km. A manžel ten pracuje v Průhonicích-Čestlicích a jezdí teda autem a to je 15 km, asi 25 min.
Klidně se ptej co Tě napadne :slight_smile:
Dnes jsem koukala na dětskou doktorku, jsou tu dvě a neteř chodí k té jedné, k té lepší, kterou si všichni chválí. Je to Dr. Frňková.
@xsosx
2. srp 2016 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.dekuji moc za info. jak sem koukala ruzne na net,tak prave ta MS Centicka se mi zalibila hodne a hlavne by to bylo celkem blizko.barak by byl na druhy strane od hlavny silnice:slight_smile: Ta vasa strana je hezci,ale nabidka domku moc neni. Teda za rozumny peniz:wink:
Aktivity fajn. Do Klanovic to neni tak daleko a zrovna plavani maji oba kluci moc radi.
Pro sebe budu chtit nejaky sport urcite casem.
Doufam,ze pani doktorka bude brat nove pacienty.je na ni po netu sama chvala.
Muzu se zeptat,kdy vyjizdite do prace? Manzel bude jezdit na Florenc a ja mam jeste rok cas,ale mam praci na Chodove nebo Nove Butovice. Coz si moc nedokazu predstavit? Vyvhytali jste nejake casy?
Blahopreji k miminku. Doufam,ze jde všechno jak ma a pak se muzem klidne potkat:slight_smile:
4. srp 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsosx Tak celkově tady v Újezdě je hezky, je to sice Praha, ale je tu už klid a do centra to není daleko :slight_smile:.
Jinak sporty pro dospělé, jsou tu různá cvičení pro ženy ve dvou centrech nebo i nějaká posilovna tu myslím je a kdyžtak na Černém Mostě je velká posilovna.
Jinak to plavání, tak je buď v Klánovicích nebo nově na Černém mostě Anahita. Mrkni na to :slight_smile: (doufám, že mohu tykat).
Když jedu autem, tak je třeba vyjet nejdéle v 7 hod, jinak je to tu ucpané (újezd-->Běchovice). Já teda jezdím dýl, kolem půl 8 a to už stojím na půl cestě a někdy stojím už od začátku Újezda v koloně :frowning2:. Ale když jedu mhd, tak je to lepší. Pro tuto naši část Blatov tu máme malý bud, který nás vozí do Klánovic na vlak, který jedu buď na Masarykovo nádraží nebo na Hlavní nádraží, takže to je v pohodě. Pokud ovšem pojedeš mhd ráno na Černý Most po té 7 hod, tak taky budeš stát v koloně a tím naskočí zpoždění tak min.20 minut. A manžel ten jezdí přes Koloděje a na Uhřiněves do Průhonic :slight_smile:.
Děkujeme, už se na miminko moc těšíme a pomalinku nakupujeme. Takže taky budu ráda za nějaké postřehy, co koupit, co je zbytečné atd.
Jinak k doktorce, tak jsem četla že nové pacienty bere. Já si tam budu volat tak někdy v říjnu, listopadu, když mimčo čekáme v lednu.
4. srp 2016 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke odpoledne všem, jen se připojuji do diskuze, jsme novy v Újezdu nas lesy, jeste teda nečekáme miminko, ale radi bychom někoho poznali, pokud byste někdo chtěli na pivko ke Krokodylovi, radi se seznámíme :slight_smile: kdyžtak pište na vcelka.maja@seznam.cz
2. zář 2016 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně se tu oživuje téma:slight_smile:) bydlím tu 3 roky, u Penny, mám syna 2r a v březnu bude druhé mimino. Pro @misacek3 - myslim že dr. bere bez problémů a je fajn:slight_smile: naštěstí k ní moc nechodíme ale když musime je super:slight_smile:)
na výbavicku se klidně zeptej, já už pomalu tahám zásoby z pytlů:slight_smile:)
Jinak pro vetsi deti ted otevřeli pobočku DDM v Cafe Level- kroužky na pololetí jsou prý plné, ale výběr je velký....tak treba pristi pololetí ... moje dítě je jeste malý:slight_smile: tak ma smůlu....
My chodíme plavat do Klánovic a je to super, cvičit jezdíme na Hostivař, Palmovku, takže aktivit je v okolí dost:slight_smile: nebo se dá dojet...jen s MŠ neporadím, zatím resim jen soukromé. No a budu ráda za nějakou parťačku s kočárem, která snese i jedno pobíhající batole:slight_smile:
Bara
24. říj 2016 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbara04 Moc Tě zdravím :slight_smile:. My čekáme miminko ke konci ledna, tak to by byli prckovi kousek od sebe. Čekáme teda chlapečka a ty? Ráda pak zajdu na prochajdu s kočárkem a určitě okolo pobíhající prcek nevadí ;). Neteř chodila do školky Čentická a byli jsme relativně spokojeni. Já se budu po půl roce vracet zpět do práce (1-2 dny v práci a zbytek práce z domova) a tak už vyhlížím jesličky. Zatím jediné co mi padlo do oka tak je soukromá školka a jesličky v Zahradě a máme to tak 300 m od baráku, což je super. A ceny taky docela dobré. Kam ty dáváš malého do soukromé? Na plavání pak chci s malým určitě chodit, tak děkuji za potvrzení, že jsou Klánovice fajn.
25. říj 2016 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, konečně jsem objevila tuhle diskuzi! V Újezdě bydlím něco přes rok, ale zatím tu nikoho bohužel neznám. Mám ročního chlapečka, co akorát začal chodit a moc ráda bych měla pro sebe i pro malého parťáka na procházky. Našel by se tu někdo? :slight_smile: Bydlíme na Blatově, kousek od lesa.
4. pro 2016 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek