• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Příbram a okolí. Můžeme pokecat, sejít se

9. listopadu 2016 
Ahoj holky,

pokud jste někdo z PB a okolí, tak šupky sem. Můžeme pokecat a případně se někdy sejít... :slight_smile:

Sokolko, můžeme kecat tady ať vám tam nelezu :slight_smile:
12. říj 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak jsem tady. Dopo jsem byla u kadeřnice tak mi to sestříhala a dodělala melíry. Mám to dobrý. :wink:
Babča hlídala a malej byl hodnej tak mám radost. Zase sem juknu.pa
12. říj 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijeli jsme z prochajdy a je tam teda pěkná kosa. :angry:

Koupila jsem malýmu hrneček od Aventu tak jsem zvědavá jak mu to půjde. Určitě písnu. Dneska mi toho moc nenaspal tak uvidíme večer, ale je při dobré náladě tak je mi to jedno. :grinning:

Zatím pa
12. říj 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsi krasavica naša :slight_smile:

Honzík se dneska naučil paci paci :slight_smile: No bylo na čase :slight_smile:

Po obědě jsme vyrazili ke kamarádce a ta má ročního chlapečka a on má hrneček od Aventu a Honzík mu z něj pil. Tak mu ho asi koupíme. Tak jsem zvědavá. A kde, jaký a za kolik jsi kupovala???
Koukala jsem na netu, že je za 239,- a víc... Někde s ušima, někde bez...

Zítra se asi pojedeme podívat na ten kočár. Fakt s tímhle to dojíždět nebudeme... Nehodlám zas řešit kdy se to někde rozpáře!!!
Koukala jsem na ty Jané a na X-Lander, tak uvidíme...

JInak večer máme sraz z gymplu, tak tu nebudu :slight_smile: Snad bude Honzík hodný :slight_smile:

PAPA
12. říj 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík si užij.

No krasavica teda momentálně jsem. Vařila jsem malýmu přesnídávky a prsklo na mě jablko tak mám na čele vypálený kolečko. :frowning2:

Jinak hrneček jsem kupovala na sídlišti v dětskym jak si tam ty kupovala tu čepku s rukavicema, no a stál 275,- To je od šesti měsíců a pak mají o něco větší a ten je od jednoho roku a ten stojí kolem 290,- A oba mají ouška.

Hele ten X-Lander je od babypointu?

Zatím papa
12. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele vám je dneska přesně 9 měsíců a nám přesně 6. to je hlína :grinning: :grinning:

Jo a Honzík je šikulinka.

My zatím lezeme, teda plazíme se, ale je to fofr. :grinning:
12. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky,

prcek včera usnul a já jsem vyrazila na sraz. Dorazila jsem skoro poslední a to se jindy všichni courají ještě do 22 hod. :unamused: V půl 11 jsem volala manžovi a říkala, že zatím v pohodě. Tak jsem mu říkala, že tak v půl 12 vyrazím a kdyby něco ať volá a hned jsem doma :slight_smile: Když jsem vyjížděla, tak jsem psala smsku a prý všechno v pohodě. A jen co jsem prý zaparkovala auto, tak se Honzík vzbudil. Asi věděl, že přijela maminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Spát jsme šli docela pozdě, takže ranní budíček v 7,10 byl pro mě drsnej :angry: No holt to budu muset dospal jindy... Jinak v noci spal Honzík docela v klidu. Vzbudil se v půl 3 a pak po šesté... To už zůstal s námi v posteli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak sraz dobrý, ale někteří lidi, kteří psali, že dorazí nakonec nedorazili :angry: :angry: :angry: A ani se neomluvili!!!! :angry: :angry: :angry: No píšu si je a příště mají utrum :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Taky máme v bývalé třídě doktora co dělá infekce a ptala jsem se ho na to očkování proti pneumokokovi a říkal, že by dítě očkovat nenechal. Že je to jeden případ z mnoha... Ale prý teď má být nějaká kampaň na očkování proti rotavirům a to by naočkovat nechal...

Za chvíli bysme měli volat do té Plzně jestli jim přišli ty kočáry a pokud ano, tak vyrážíme...

Jooooo, vždyť jsou kluci oba 12. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zatím páááááá
13. říj 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a X-Lander je opravdu od Babypointu :slight_smile:
13. říj 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

tak jsme zpět z výletu a s novým kočárem :slight_smile: Nakonec jsme vybrali Jané Slalom Pro. Ten X-Lander se nám nezdál, že by vydržel a nechceme s ním řešit další reklamace :angry: Takže máme nový krásný kočár! :grinning: Já s ním budu snad spát :grinning: :grinning: :grinning:

Honzík se vyspal cestou do i z Plzně, takže super. Teď tu všude leze a momentálně se přebaluje, protože se pos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radim nadává, protože sebou mrská, že by se v tom vymáchal, jouda jeden :slight_smile:
13. říj 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zany,

tak to ti věřím, že máš radost. Snad to bude držet víc.

My byli v Praze, ale k tescu se nedalo ani zajet. Byli jsme na Zličíně a fronta byla celej sjezd až ke krámu. Tak jsme nakonec skončili v Písku. Asi jsme koupili malýmu tu samou bundičku. Je fakt krásná a stála 220,- tak to bude asi ona. Já mám nový kabát bílej a David zimní bundu. Takže mám radost. :grinning:

Malej usnul před půl osmou a byl nějakej brekavej tak jsem zvědavá na noc. Včera pro změnu usnul úplně krásně, nebyl vůbec protivnej a budil se stejně hodně tak já už tomu fakt nerozumim. A zuby nikde :frowning2:

Užijte si večer a pozdravuj Radima :grinning: :grinning:
13. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vás zdravím, sice nejsem z Příbrami, ale pěkný odpoledne :grinning: :slight_smile:
14. říj 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek makel, to neva. My ti také přejeme pěkný odpoledne. Teď vařim malýmu první mrkev. Jsem na něj zvědavá. Nahlásim jak to dopadlo. Zatím se mi tu pěkně plazí po celým obýváku :grinning: .
Jinak byli jsme na prochajdě no a hnus ta zima. Na teploměru bylo 5 stupňů. Musim zítra vyrazit koupit malýmu nějaký rukavičky. Měl zmrzlí ruce jak rampouch :confounded:
14. říj 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! ja jsem sice z Pribrami, ale teprv tehule :slight_smile: konkretne ve 14.tt a uz se nemuzu dockat... no jo dlouha to cesta prede mnou.. a sokolko, jak dopadla akce mrkev? :sunglasses:
14. říj 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a vítám tě bunny1. Vůbec ti to nezávidim, že to máš ještě před sebou, ale zase se ještě vyspíš a můžeš jíst všechno :wink: .

Akce mrkev byla fiasko. Mladej mi spapkal asi jednu lžičku celkem, ale nejdřív se šklebil jak když jí hov... a pak se mu začal zvedat kufr. No tak to zkusíme zase zítra znovu. Možná mu do toho zkusím dát kousek brambory a uvidíme. Jinak na to že snědl jen lžičku tak mrkev byla všude. :angry:

Teď jsme u dědi na hausbotě tak až budu doma tak se zase ozvu. Samozřejmě až ten náš ďáblík usne. Dneska spal asi třičtvrtě hodiny a je k neutahání. Takovej malej duracel. :grinning:
14. říj 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma. Kubík už spinká, ale celej den byl nějakej plačtivej a protivnej. Ne pořád, ale jak jsem zvyklá že je pořád vysmátej tak dneska tak moc vysmátej nebyl. Nevim jestli už to opravdu nebudou ty zoubky. :unamused:

Jinak koukám, že si tu píšu sama se sebou. Ale ne že by mi to vadilo, ale vadíííííííí :angry: :angry:
14. říj 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sokolko, neboj večer tě v tom nenechám... Nějak nestíhám :slight_smile:

Bunny vítej :slight_smile:
15. říj 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Makelka je všude, pak nemá mít tolik příspěvků :grinning:
Ale klidně kdykoliv jukni a písni :dizzy_face:
15. říj 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
dekuji za privitani! jinak ja bych taky rada psala, ale v praci internet nemam.. tak muzu jen kdyz jsem na obede nebo vecer...
jinak mrkvicka urco zachutna! s tou bramborou je to asi dobrej napad :wink: no jinak muzu vam rict, ze ten ty tydny co mi zbyvaj se zdaji byt nekonecne :frowning2: ale snad to ubehne... a rodily jste v Pribrami? nebo kde? zkuste si tu vzpomenout a prihodit nejake moudro :wink:
15. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata, ten koník mě teda včera pěkně štval. Vůbec se nedal otevřít.

Tak včera jsem Kubinovi uvařila k tý mrkvičce i bramboru a snědl 2 lžičky a už nechtěl ani otevřít pusinu. Uvidíme dneska.

Včera jsme byli na posledním očkování a zatím teda bez teploty. V noci řádil,nevim jestli po tom očkování, a na nožičce se mu už dělá boulička. No uvidíme.

Jinak váha v šesti měsících 7,88 kg a délka 66 cm.

Bunny o porodnici písnu až vyjde víc času. :grinning:
16. říj 2007 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej usnul.

Rodila jsem v Příbrami. Byla jsem vcelku spokojená. Rodila mě mudr Benešová taková menší blondýnka s mikádem, mladá tak kolem třiceti odhaduji. Byla v poho. V pět odpo jsem začala lehce krvácet. Fakt jednom kapičky, ale docela mě vyděsilo, že to byla čistá krev. Když jsme přijeli do porodnice tak už to bylo klasické špinění jak mi odcházela zátka. Píchli mě na monitor, ale nějak se jim nezdálo malýho srdíčko. Já jsem jim ale říkala, že mám placentu na zadní straně a tak mě musí dát na bok. Tak to pak natočili na boku a bylo to lepší. Pak mě doktorka prohlídla a řekla,že to k porodu není, ale že už mě tam nechají a ráno rozhodnou, jestli to vyvolají nebo mi udělaj zátěžák. Tak mě Davča (přítel) odvedl nahoru na pokoj rozloučili jsme se a jak se za ním zabouchly dveře tak mi prdla voda. To bylo v 21 hodin. Takže jsem mu zavolala ať nikam nejezdí a odvezli mě zpátky na sál. Udělali klasickou přípravu (klistýr a oholení) a v 23 hodin jsem šla do sprchy. Byla jsem tam 15 minut a bylo to super. Pak se mi rozjeli bolesti. Šoupli mě znovu na monitor a to bylo hustý. Jak si nemůžeš ulevit a jen ležíš tak nic moc. A to jsem měla bolesti jak do břicha tak do zad. Bylo to někdy po pěti minutách někdy po půl minutě. Každopádně mi pomohlo, že tam byl Davča se mnou. Jinak rodila jsem v tu dobu sama. No ve dvanáct mě přišla prohlídnout mudra a řekla, že přijde zase za dvě hoďky. No to sem si myslela, že si dělá pr... :angry: . To přece nemůžu vydržet. Jenže za čtvrt hoďky to začalo být nějaký divný tak přiběhla sestra a už to jelo. Přiběhla další sestra do toho doktorka vyndali z pod postele nohy a mladej byl v půl jedný přesně 12. dubna na termín na světě.Takže fakt fofr. Díky tomu, že to bylo takhle rychlý tak to bylo pro mě fakt v pohodě. :grinning:

Jinak na šestinedělí to taky šlo až na vrchní dětskou sestru. Ta je takovej studenej čumák. Jinak se chovali všichni v poho.

Tak se neboj a myslím, že je zbytečný jezdit rodit někam jinam. :sunglasses:
16. říj 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany taky ti to večer nešlo? Mě včera ani předevčírem. Jsem myslela, že mě trefí :angry:
16. říj 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky mi to včera nešlo. Jen chvíli dopo a než jsem se dohrabala sem k nám z Lednovek, tak už to nešlo :angry: :angry: :angry: A večer jsem kecala na ICQ, takže tady jsem ani nebyla...

Dopoledne jsem vyprovodila Honzíka na autobus :slight_smile: Babička přijela busem a on se tu nahoře jen otočí a jede zpět do PB, takže nasedli a jeli se venčit do města :slight_smile: Já jsem zatím makala jako šroub. Měli jsme tu docela čurbes, takže jsem celý byt vyluxovala, vytřela a umyla koupelnu a záchod a měla jsem to tak tak a v poledne byli zpět...
Po obědě jsme si tu chvíli hráli a Honzík se naučil jak je velikej. Je to sranda, protože si drží obě ručičky a dává je nahoru a jak je má krátký, tak si občas schová i obličej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sokolko, zkus vydržet jen s jedním druhem zeleniny. On si na to nejdřív zvykne a pak ho zvykej na něco jinýho... Já to tak dělala a i to doporučují. Vyhneš se tomu že mu dáš kombinaci co jí a co mu nechutná a nebude to jíst vůbec. Třeba Honzíkovi nechutnal květák. Takže jsem mu ho pak nedávala a dneska ho taky moc nemusí...

Bunny, porod si fakt pamatuju, takže nemusím dlouho vzpomínat... Na porodnici v PB si taky nemůžu stěžovat, takže i dopouručuju! Je fakt že porodnice je lepší než oddělení šestinedělí, ale pokud se na cokoliv zeptáš, tak ti odpoví, jinak se skoro nic nedozvíš! :unamused: I když já skoro nic vedět nepotřebovala. Byla jsem poučena od zkušených matek :grinning: :grinning: :grinning:
A že ti to neutíká? To docela brzy, vždyť jsi "teprve" v 17 TT... Počkej ke konci, to je teprve neutíkací...
16. říj 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je popis mého porodu...
Našla jsem si to u nás v Lednovkách :dizzy_face:

Bolesti mi začali už ve čtvrtek odpoledne, ale nepravidelně a od 22,30 se to pomalu rozjíždělo a měla jsem kontrakce po 10 minutách. Takhle jsem pokračovala skoro celou noc, k ránu jsem se naložila do vany, tak to na chvíli přestalo a pak se to zase rozjelo. Celý den to bylo po 10 minutách, manžel mi to stopoval, takže jsem v přestávkách na chvíli usnula a odpočívala. V půl 6 mi začali kontrakce po 5 minutách, takže jsem vydržela 45 minut a rozjeli jsme se do porodnice. Tam si mě nechali (prý by mě tam nechali i kdyby ten nález nebyl velký, protože jsem měla streptokoka a oni mi museli dát ještě antibiotika), vyšetřili mě a zjistili, že jsem otevřená už na 6 cm. Takže mi napíchli infúzi s antibiotiky a hodinu mi to kapalo. Pak mě dali na ten pokoj, kde už se mnou byl Radim (manžel). Pak mě nahnali do sprchy, abych skákala na míči, aby malej sestoupil dolů a protrhl pak polodovku. Asi by mi ten vak blan protrhli sami, ale museli počkat, aby mi píchli ještě druhou infúzi. V 23 hod. mi píchli další infúzi (dávají se 2) a pak mi praskla plodovka a malej byl během 10-15 minut na světě. V tý sprše jsem si to docela užila, protože tam jsem měla kontrakce docela silný a jednu chvíli jsem myslela, že polezu po zdi... Ale když jsem pak viděla mrňouse, tak jsem v tu ránu bolest zapomněla. Jinak jsem byla strašně ráda, že tam se mnou byl manžel. Nedovedu si to tam bez něj představit. Byl mi fakt velkou oporou.
Pak mě nechali dvě hodiny na tom pokoji a pak mě převezli na oddělení. Honzíka mi pak přinesli jenom na přiložení a pak až ráno a od té doby jsem ho měla u sebe. První dvě noci s ním byli docela záhul, protože nechtěl vůbec spát a jenom by pil. Jenže to mlezivo mu moc nestačilo, takže jsem mu musela dávat ještě přes injekční stříkačku glukózu, aby netrpěl tolik hlady. Pak se mi udělalo mlíko, tak už to šlo a vydržel i spát.
16. říj 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jůůů, kde jste???

A jaká byla noc, Sokolko?
Noc u nás byla nějaká divná. Honzík se vzbudil už o půlnoci a i přesto, že jsem šla spát dřív než obvykle jsem měla pocit, že jsem ještě pořádně nezabrala. Pak se vzbudil v půl 3 a pak v půl 7. A to už neusnul, takže jsme chvíli před sedmou vylezli. Honzík byl pokaděnej, ale evidentně jen chvíli a ještě se vykadil i na nočník :dizzy_face: Šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Když jsme s manžou snídali, tak ho zase zajímali kabely a hlavně taky kytky. Tentokrát to manža nevydržel a odnesl ho do postýlky :sweat_smile: Tak byl ve vyhnanství :cry:
Teď jsme po sváče a půjdeme ven. Jsme domluveni s kamarádkou z plavča, že děti vyvenčíme :grinning:
Ale jednu výhodu to brzké vstávání má. Už mám oběd v troubě :grinning:

A jak pokračujete s příkrmy?

A co ty Bunny, jak se cítíš? Podle toho co jsi psala, tak chodíš do práce. A kde děláš, jestli to není tajný :dizzy_face:

Hezký den
17. říj 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
dekuju za popsani porodu v Pribrami :wink: ja uvazuju spis o Horovicich... kdyz jsem lezela v Pb, neodnesla jsem si zadne uspokojujici zazitky (nerikam hezke.. to se od nemocnic nikdy neceka :grinning: ) no nevim jeste si to rozmyslim... jinak ono mi to tu ukazuje ze jsem v 17.tt ale ja jsem teprv na konci 14... oni me soupli o dva tydny zpet podle utz :angry: proto mi to chvili neutikalo.. pac jsem si jakoby prosla dva tydny dvakrat :grinning: a navic a to je hlavni duvod.. momentalne jsem v zahranici (uz pres dva roky) a vracim se zacatkem prosince.. no a to se teda vubec ale vubec ale vubec nemuzu dockat!!!!!!! a to vazne.. ja se tesim na uplne vsechno.. fakt jak maly dite :sunglasses: no a to si jeste budu muset pockat 3 tydny na pritele nez prijede za mnou.. ale to uz se da vydrzet.. jinak pracuju tady jako ucetni a ted mame danove obdobi, tak je to na palici, pracujeme 6 dni v tydnu a ja uz jsem dost vycerpana... ale jeste musim vydrzet mesic.. pak bude klid a hlavne se budu balit :grinning:

tak vam preji hezky den a at prckove nezlobi!!!
17. říj 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvenky, tak dnešní noc už byla lepší. Ráno když se vzbudil v půl sedmý a začal kňourat tak jsem se zvedla, že už teda jako vstáváme a než jsem s vyhrabošila z pelechu tak znovu zabral. Jsem docela čučela :astonished: . No a vydržel ještě půl hoďky.

Bunny kde jsi v zahraničí? Jestli to není tajný. A tvůj přítel je Čech? Já dělám účto tátovi tak tě chápu, že toho máš dost. I když u mě to není až tak vražedný.

Jo a reakce na očkování tentokrát žádná. Až na tu první noc. Bez teploty jen se mu udělala malá boulička na nožičce. Tak už to máme letos za sebou. Ani nevím kdy je další očkování a proti čemu. Nevíš Zany? :sweat_smile:

Zany dneska jsem byla na alergologii a potkala jsem tam Mili s Petrou V., tak jsme se předběžně domluvili na příští týden, ale zdála se mi nějaká nasr... tak nevim. :confounded:

Jo a příkrmy. Dneska dodlábl zbytek od včerejška a snědl toho fakt dost. A už se mu ani nezvedal kufr. Včera ho tím krmila babča a vždycky když otevřel pusinu jako že se dáví a bude blinkat, tak mu babča šoupla hned do pusiny další lžičku a fakt to fungovalo. Zdlábl to od ní všechno. :grinning:

Zatím se loučím. Ještě sem juknu. :grinning: :grinning:
17. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No u nás ráno přitulení nezabralo :unamused: Takže jsme vstávali brzy... No ale zase máme delší den, že? :sunglasses:
Dopo jsme byli venku s kamarádkou a jejím chlapečkem a hezky jsme se prošli. Honzík spal dvě hodiny v kočárku, tak jsem čubrněla :slight_smile: Odpoledne jsme byli venku všichni a Honzík spal taky hoďku, takže spal přes den docela dost. Pak přijela tchýně a my jsme jeli na cvíčo :slight_smile: No když jsme se vrátili, tak chudák Honzík bulel... :frowning2: Tak jsme se rychle vykoupali a šel spát... Jsem zvědavá jaká bude noc :confounded: No prý všechno cpal do pusy, tak mu možná roste další zub....

Sokolko, další očkování hned tak nebude. My jsme po té hexa další ještě neměli a nic v plánu není...
No to je dobře, že Kuba baští. A ještě ho dokojuješ? Nám to trvalo tak 14 dní než jsme byli u oběda bez kojení... Ale ono stejně je lepší ho postupně připravovat, že mlíčko nebude a pak si sám řekl, že nechce...

No nevím co s ní bylo nebo ne... Nemluvili jsme spolu!

Bunny, o Hořovicích jsem slyšela a někdo chválí, někdo kritizuje. Takže je to asi jako s PB. Někdo spokojen, někdo vůbec... Takže si vyber.
A necháte si říct co to bude? Máte jména?

Tak zatím pááá
17. říj 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zany dneska jsem Kubína nakojila v půl jedenáctý než jsme šli ven a v půl druhý když jsme se vrátili dostal mrkev s bramborou. Docela jsme na oběd měli skluz, ale zatím si myslím, že to neva. No a další kojo bylo v půl čtvrtý. On toho snědl dost a pak jsem mu dala trochu čaje na zředění. Takže mi to přijde, že už jsme to kojo v celku nahradili tím příkrmem. No uvidíme v dalších dnech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelka je opravdu všude a všudypřítomna, tak vám tu taky něco nechám, než půjdu do hajan.

Bunny ahoj, přeju příjemný prožití těhu, je to fajn období, teda jak pro koho, ale mě se líbilo :wink:

sokolko jak pokračujete s příkrmy? Kubík je šikula a určo všechn papká co? :wink: jakej dáváš čajík?

Tak Dobrou brouci :wink:
17. říj 2007 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko mamky i budoucí mamky, :grinning:

makel já dělá malýmu ty instantní čajíky od Hami nebo Hippu. Teď střídám feniklový od Hami, šípkovou růženku od Hippu, ale ta je s vitamínem C, a jablko meduňkový také od Hippu. Včera jsem mu dala poprvé šťávičku od hami jablečnou a celkem chutnala. Hele ředíte šťávičky? Já mu to teda naředila. Zdá se mi to zbytečně sladký. :confounded:

Jinak noc celkem v poho. První vztávání ve čtvrt na jedenáct a pak už si časy přesně nepamatuju. Vstával asi tak ještě třikrát. No ale vstávali jsme po dlouhé době až ve čtvrt na osm. :grinning:

Jdu pracovat tak zatím pa
18. říj 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,

Tak dneska jsem udělala malýmu mrkev, brokolici a bramboru a koupila jsem takový šikovný dózičky na zamražení takže to mám v mrazáku na další 3 dny.
Jinak celkem to dlabal. Snědl jeden a půl polévkové lžíce. Ale ještě musíme pořádně nacvičit to otevírání tlamičky. Nějak se mu nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Davča šel před hoďkou uspat malýho a už půl hoďky spí. Malej, velkej už je zase v trapu :grinning: . Jel pracovat. No čekám, že se každou chvilku vzbudí tak jdu ještě něco dělat.

Zatím se loučím papa kočiny
18. říj 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek