• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec 2011

12. ledna 2012 
Ahoj holky, snad to není brzo, ale zakladám tohle téma pro všechny těhulky, co čekají mimi v prosinci 2011-dáreček pod stromeček :slight_smile:.
4. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Ahojky Veru, tak přece ti to nedalo :grinning: Ale jsem ráda, že si téma založila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co nového u tebe?
4. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nedalo :grinning:, riksm si, ze kdyz uz si takhle piseme do IP, tak takhle v diskuzi to aspon napiseme jednou, nemusime to pak psat kazde tehulce zvlast :slight_smile:.
Dnes mam "valeci"den, ale zitra mi zacina narocny tyden. Lentil, poboliva Te obcas v podbrisku? Ja vim, ze je to normalni,ale mne se nelibi, ze je to spise na leve strane(strasne se desim mimodelozniho, tak se asi moc pozoruju). :angry:
4. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika v podbřišku mě pobolívá, ale řekla bych, že na každé straně stejně....jak kdy, třeba o víkendu mě bolel podbřišek víc jako při MS,ale dneska naopak žádný podbřišek necítím,ale víc zas cítím prsa :slight_smile: Tak je to takový jako na houpačce....
4. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lentilka28 Mne kolikrat v noci prislo, ze slysim"prsa rust" :grinning:, v noci se budim, protoze me strasne pnou.
Lenti, jak dlouho jste se snazili, nez Vam to vyslo?
4. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika Veru, zeptám se....kde sis vypočítala předpokládaný den porodu? Protože když si vezmu první den svý poslední menstruace, přičtu 40 týdnů, tak mi vychází předpokládaný termín 1.12.2011, jenže někde je při výpočtu kolonka na zadání kolika denní máš cyklus, jenže to já přesně nevím, každej měsíc jsem to měla jinak......no a když do profilu zadám,že mám předpokl.termín 1.12.2011, tak se mi objeví, že už jsem v 6 tt, ale já jsem v 5+4tt....tak tomu moc nerozumím :unamused:
4. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika asi bych to tu neměla vůbec psát, bude to znít asi nemožně, ale nám to vyšlo hned....řekli jsme si,že se začnem snažit od února, počítali jsme totiž oba s tím,že to asi nepůjde tak rychle a ono jo :zipper_mouth:
4. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lentilka28 ja zkousela vsechny mozne tehotenske kalkulacky, vygooglila jsem si to, pouzila tak tři a udelala z toho prumer :grinning:. Je ale pravda, ze ja mela MS presnou jak hodinky-kazdych 25 dni.
To jsem Ti moc nepomohla :sweat_smile:

Vyslo hned?:slight_smile: to je krasny:slight_smile:, nam az kdyz jsem mela termin na laparoskopii :grinning:, prestala jsem myslet na snazeni a ono to vyslo(snad, ťukám)
4. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronikaprostenika však já taky ťukám, ale musíme věřit, že to všechno dobře dopadne....no vidíš, takže taky svým způsobem náhoda, štěstíčko :wink:
4. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby nebyl muj "6.smysl", tak ani nevim, ze se to povedlo, zrusila jsem laparku kdyz jsem byla 18DC, jeste ze tak. :sweat_smile:
Lentil mas taky zvysenou teplotu? Ja mam vzdy vecer okolo 37, ted mam 37.5 :confused:, ale citim se ok. Kdyz mam 37.5 v"normalnim stavu", tak jsem skoro nepouzitelna a ted jsem uplne v pohode, jen pritel rika, ze hreju jak kamna :grinning:.
4. dub 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika upřímně, já se neměřím ,ale je pravda, že jsem to na sobě taky pozorovala,že mi bývá navečer větší zima, musela jsem si brát mikinu a deku....
4. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ja se taky normalne nemerila, ale citila jsem na sobe, ze jsem horka a zmrzla :slight_smile:.
Jdu ted delat bublaninu s jahodama. Hezky vecer lentilko :wink:
4. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika mňam....i tobě Veru:slight_smile:
4. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holčinýý ;o))) to je bezva Veru, že jsi založila naši místnůstku ;o))Teda pro všechny co čekají mimísko v prosinci;o)) Říkali jsme si s lentilkou, že počkáme až to budeme mít potvrzené, ale takhle je to lepší;o)) všichni máme nějaký problém a můžeme si ti všichni poradit;o))

Já jsem třeba zase četla, že na levé straně by to mělo bolet, spíš tak jako píchat (křeče) a znamená to, že funguje to žluté tělísko...Je to normální ;o) a když jsem se ptala koleginky v práci jak poznám mimoděložní těhotenství, tak mi řekla, že už bych to dávno poznala. To znamená, že se oplozené vajjíčko zahnízdí ve vejcovodu a buď se neudrží, to je ta lepší verze a dostaví se klasicky menstruace(prý ani většina žen nepozná, že prodělala mini potrat) no a v tom horším případě...vajíčko se udrží a začne ve vejcovodu růst a to je potom strašná bolest, protože se tam nemá šanci vejít.. Taky říkala, že bych už teď měla problémy, takže si myslím, že budeme všechny tři v prosinci brázdit ulice kočárkama ;o))) Veru odkud sji ty?? :sweat_smile:
4. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat ? :slight_smile:
4. dub 2011 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky...
já jsem před rokem zakládala téma Prosinec 2010....moooooooooooooooooooooc VÁM VŠEM přeji krásné, bezproblemové a se zdravím koncem ukončené těhulkování... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol jasně Luci:slight_smile:
4. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jessinka117 to já si taky myslím jess, že kdyby bylo něco v nějakém nepořádku,že to už zjistíme....
4. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dibla děkujeme moc, snad nám to všem dobře dopadne.....ťukáme:slight_smile:
4. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol Luci, ty sis jak spočítala termín porodu? Já pořád nevím jakej termín mám mít já:D Viz.výše....
4. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo? :sweat_smile:
4. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lentilka28 Zlati, na netu byla jedna stranka tak tam, ale doktor ti to jeste zmeni. No z manzelem nas ceka prvni UTZ 12.4 tak jsem zvedava :slight_smile: ale na spatne spravy pripraveni nejsme tak cekame jen ty nejlepsi :slight_smile:))).
4. dub 2011 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim se k vám do klubu! zatím naším problémem je nedočkavost a to, že nevím kdy přesně k doktorovi a mám zvláštní příznak co určitě nikdo nemá :slight_smile: jsem strašně vzteklá a všechno mne vytačí. mám doma už jedno dítko a musím se moc snažit, abych jí občas jednu nedala, strašně zlobí - vybrala si teda hodně nevhodný čas!
4. dub 2011 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessinka117 procetla jsem milion diskuzi, ale az Tva veta veta o fungovani zl.teliska me relativne uklidnila :grinning: , takze moc dekuji :slight_smile:.
Jsem z C.Budejovic a Ty? Jsem lina koukat na profil, protoze koukam pres mobil.
4. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
parada:slight_smile:, je nas tu vic, nebudeme se bat vlka nic :grinning:
4. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dibla Moc děkuji;o))
4. dub 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika není zač;o)) mám totiž stejný příznaky..pořád jakoby mě někdo bodal do levé strany v podbříšku..proto jsem to detailně zkoumala;o)) jéé já bych byla jinak strašně zoufalá ;o)))
4. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikaprostenika ju já jsem jinak z Mělníka;o)) je to cca 30 km od Prahy takže jsem takovej střed ;o)) ty jsi České budějovice(přes ty jezdíme každý rok na dovolenou do Kaplice - přesněji do Bujanova, máte tam krásně) no A lentilka je od Hradce Králové ;o)) Jsem zvědavá, jestli se někdy navštívíme s našima ratolestma ;o)))
4. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie_kol my máme první ultrazvuk 11.4. je tu některá dřív??hořím nedočkavostí na vaše malinké mimíííška;o)))
4. dub 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, nevíte čím si můžem mazat bolavá záda v těhu?? slyšela jsem že snad ničím, ale to bych asi umřela :frowning2: ..už teď trpím au...au...
4. dub 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Tvůj příspěvek