Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Říjňátka 2017

deli_lah
25. led 2017

Ahoj 🙂 Je to sice trochu předběžné, ale už mám zpožděnou MS a pozitivní testy, sice zatím celkem slabě, ale přeci 😀 Ráda bych poznala další, kterým vychází datum porodu (momentálně) na říjen 🙂

89peta
26. led 2017

@deli_lah Ahoj, tak mě podle kalkulačky vychází na přelom září/říjen. Momentálně podle posledníh dne MS jsem 5+0 🙂 A ty?

absintka19
26. led 2017

@89peta jak prelom? Bud anebo 🙂 termin porodu se urci dle utz, nektera miminka pospichaji vic 🙂 a v prukazce bude jedno datum. Jinak gratulu a preju aby se nic nepokazilo.

deli_lah
autor
26. led 2017

@89peta já to mám dle ms 1.10. 🙂 a jsem 4+4

89peta
26. led 2017

@absintka19 na průkazku si ještě počkám tak zatím aspoň podle kalkulačky na internetu to vychází na konec září, akorát jsem narazila zrovna tady na říjňátka 🙂 Snad to není problém.. Jinak děkuji, doufám, že tentokrát nám to všechno dobře dopadne.

89peta
26. led 2017

@deli_lah gratuluju a držím palce, ať je vše v pořádku 🙂

deli_lah
autor
26. led 2017

@89peta taktéž gratuluji a hodně štěstíčka 🍀

calette
10. únor 2017

Ahoj, je to hodně předběžné ale pokud všechno dobře dopadne tak by půlka října měla být aktuální i pro mě. Těhotná jsem poprvé a moc se těším, ale zároveň všeho trošku bojím. Ale to je asi normální. Jak to máte vy?

calette
10. únor 2017

Jinak vám všem gratuluju a musíme si vzájemně držet pěstičky 🙂

bethys
10. únor 2017

hurá, konečně se také mohu přidat. dle poslední MS jsem 4+2tt. Také nám všem držím palce, ať to miminka s námi ve zdraví vydrží až do porodu i dál. 🙂

rendolf3
26. únor 2017

Taky se přidávám... podle mých výpočtů termín 27. října. Sice otěhotnění vím, že bylo kolem 3.2. tak se to počítá od poslední ms takže 16.1.
Byla jsem si to i potvrdit prez krev, tak máme velkou radost. Máme 6 měs. chlapecka, tak třeba bude i holčička. 😊 už se nemůžu dočkat druhatka.

cibka
27. únor 2017

@rendolf3 ahoj take se přidám dle mých výpočtu je to 12.10. 🙂

freemee
6. bře 2017

Ahoj, já mám podle MS termín 9.10., podle OVU 14.10. 🙂 zítra jdu na kontrolu, jestli je všechno OK, včetně srdíčka 🙂

leniiid
6. bře 2017

Ahoj já jdu zrovna za pul hodiny na kontrolu podle aplikace bych měla být dnes 7+4 tak uvidíme co řekne dr. Strašně se bojím .. do toho mi je už asi týden kazdy den zle.. tak doufám že mimi roste jak má 🙂

freemee
6. bře 2017

@leniiid Ahoj, já bych dnes měla být 9+0, jinak je mi taky špatně, nebo spíš si přijdu, jako když mám kocovinu, cca od oběda mám žaludek na vodě a až do večera se to stupňuje, musím vždycky co chvíli něco zakousnout, jinak je to horší, ale zatím jsem nezvracela. Prý je to dobré znamení, tak snad :D

bigbig
6. bře 2017

@freemee
@leniiid Ahoj holky, no mě je teda taky pěkně zle. Z hladu je mi ještě hůř ale při představě jídla se mi navaluje. Jsem zvědavá jak dlouho to potrvá..
Jinak jsem 7+0 a první kontrola mě čeká zítra, jsem napnutá jak kšandy!

leniiid
6. bře 2017

@freemee taky jsem ještě ne zvracela ikdyž v pátek jsem se tomu snažila pomoct ale nešlo to 😀 no mě to začlo od 6.týdne a je to denodenně někdy půldne klid a večer to začne dneska je to celý den. A nemůžu nic moc sníst.. taky si přijdu jak při kocovině z hodně veci se mi dela zle a kazdy den mam chut na neco jineho 😀 ale sladké teď moc nemusím spíš kyselé...

bigbig
6. bře 2017

@leniiid Jojo, přesně, každej den jiný chuťe. Vždycky si něco nakoupim s tim že na to mám docela chuť a zvládnu to sníst a když to pak vidim druhej den v lednici tak se mi z toho zvedne žaludek. No radost prostě😝

cibka
6. bře 2017

@bigbig ja mam to same mam na neco chuť tak to koupím a pak to nechci 🙂

bigbig
6. bře 2017

@leniiid Tak co, jak jsi dopadla?

leniiid
6. bře 2017

Tak srdíčko krásně bije 🙂❤ a jsme mladší než jsem myslela(ovu byla později než v půlce cyklu) takže jsem 6+2 a příště se prý budem bavit o průkazce už 🙂 a že to vypadá dobře,i žloutkový váček mi ukazovala a fotka za dva týdny,už aby to bylo 😝

bigbig
6. bře 2017

@leniiid Paráda! Gratulace🤰

freemee
7. bře 2017

@bigbig @leniid Tak jsem byla na kontrole, odpovídáme dle UTZ 9+0 🙂 všechno OK, měla jsem ještě dvě cysty 4 cm, už je tam jen jedna 3 cm a srdíčko máme a krásně bije, DR prohlásila hned jak mimi viděla: "podívejte se na toho malého kosmonauta" :D a od té doby mu jinak neřeknu :D Jinak mám taky permanentní kocovinu cca od oběda do večera, pomohly mi občas zázvorové bonbony, nosím je s sebou pro případ nouze, jinak sním asi všechno ( jen mi hodně smrdí alkohol a nemusím nějak plísňové sýry a to jsem je milovala) ale jinak se to dá, třeba se to zlepší/zhorší, nikdy nevíme :D

susan1988
8. bře 2017

Ahojky, přidávám se k Vám ... dneska jsem 6+2, u doktorky zatím vše v pořádku. A za dva týdny asi prukazka 😍😍😍

susan1988
8. bře 2017

Fotka se nahrála obráceně 😂😂

bethys
8. bře 2017

našemu prckovi už také nějakou dobu bije srdíčko, jsem šťastná. tak ať to nám všem dobře pokračuje! 🙂

freemee
9. bře 2017

U nás z úterní kontroly foto zde, 9+0, prej je to malej kosmonaut 😀

rybiz001
11. bře 2017

Ahoj holky, jsem 10 + 5. Chtěla bych se zeptat jestli ještě pracujete,anebo jestli jste šly hned na neschopenku?
Ptám se,protože bych chtěla být v práci co nejdýl,ale dělám na lince kde vyrábíme venkovní a halová osvětlení, a i přesto že mi vedoucí dala lehčí práci tak mě neustále honí,musím kmitat...
Chtěla bych se zeptat zda se v těhotenství musí plnit ,,normy". Mám dny kdy dokážu plnit pomalu celý týden a ke konci týdne už nemůžu a p.mistrová mi vyhrožuje že mi strhne peníze,když nebudu mít aspoň 94% holky to by mi měla jako těhotné prominout ne?
Ptám se vás na to,protože v zákonech o normám nepíšou. Je tam jen o lehčí práci (to mi dala,ale honí mě na normy,u kterých musíte prostě jet na plný plyn) a pak je v zákoníku že vám má poskytnout židli na odpočinek, no tak to se můžu posadit pouze o pauze..
Proto budu ráda, když mi napíšete své názory. Děkuju

cibka
11. bře 2017

@rybiz001 ahoj někde jsem četla ze těhotné nemají delat v taktu tedy na normu..

rybiz001
11. bře 2017

Děkuju 😉

susan1988
11. bře 2017

@rybiz001
Tady je to rozepsané, ale je to z roku 2015, tak si zkus najít aktuálnější, ale myslím, ze moc změn tam asi nebude 🙂
http://www.mpsv.cz/ppropo.php?ID=v180_2015