• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahoj holky, dlouho jsem hledala tu diskuzi, kde se rodí v dubnu 2012, ale já jí prostě nemůžu najít. Tak jsem se rozhodla, že se sejdeme znovu tady a budeme se společně těšit na miminko. Já osobně mám teda hrůzu z porodu :slight_smile: Ale společně to zvládneme.. :slight_smile:
14. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terioza1 Ahojky, tak se jako první přidám..:slight_smile: dnes jsem 5+6 tt..kolik jsi ty? jsem z Teplic a jsem po jedné revizi v dubnu ( zamlklé těhu v 7tt) jinak jsme se celkem snažili 15 měsíců a nějak se nedařilo...od čtrvtka lece růžově špinim, tak jsem celá vyděšená letěla k Mudr. a ten řekl, že jde o krvácení z čípku a ne z dělohy a že mám přijít v úterý už do poradny. Na sonu potvrdil těhu v 5+3 a viděl gestační váček v děloze:slight_smile: jinak od toho čtvrtka pořád špinim tak snad je vše už konečně v pořádku a já budu konečně maminkou:slight_smile: jak jsi na tom ty?
14. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pamir Ahoj, ja jsem dnska 6+1 :slight_smile: Jsem z UL, takze docela kousek :slight_smile: To spineni fakt nic bejt nemusi, tak se hlavne nestrachuj, ono to moc neprispiva k tehu :slight_smile: Bud hezky pozitivni.. To budeme mit porod par dni po sobe :slight_smile: Muzeme se nekdy sejit a jit miminkovat... :slight_smile: Uz aby to bylo... z toho porodu mam poradnej strach :grinning: ale to uz asi 5let .-D
14. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak já zatím strach z porodu nemám žádný..ale to přijde :grinning: snažím se být pozitivní a svádím to na to, že jsem 8.8. měla dostat MS tak proto jsem 11.8. začala takto špinit...jinyý vysvětlení pro mě neexistuje..:grinning:
14. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pamir :slight_smile: To je vysvetleni, to je pravda.. ono se to i rika... tak se hlavne setri... Partner uz o mimi vi? Nebo to jeste tajis?
14. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 manžel to ví od prvního duchu na testu...:slight_smile: ty to tajíš? Já bych to nedokázala tajit :slight_smile: a co příznaky máš nějaké? mě bolely prsa jak blázen, ale to už odeznělo..a občas píchá v podbřišku...jinak musím jíst každé 2 hodiny jinak je mi zle...
14. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pamir ja to tajila asi 14dni, k prvni prohlidce u dr... pak uz jsem to nevydrzela :grinning: A rekla... Rekl mi, ze neni blbej a ze to poznal hned, ale cekal, az mu to reknu sama :grinning: Takze jsem to tajila - netajila :grinning: Znas to :slight_smile: Jinak prsa mam asi o cislo vetsi, bolej me dost, ale kdyz jsou v podprde, necitim to. Jinak nic. Neni mi spatne, nemam chute, mam normalni cich..... jim vsechno... Ale doufam, ze si to to moje telo nevybere v pozdejsich tejdnech... Ze to bude porad takhle krasny .-)
14. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 a někomu jinýmu si to řekla..? u nás to vědí rodiče, protože pořád hučeli, tak než abych si něco vymýšlela tak jsem jim to řekla s tím, že to nesmí nikde říct, protože samy dobře vědědí, jak to dopadlo v dubnu..takže jim věřím, že budou mlčet...kdy jdeš na další kontrolu..? jak dlouho jste se snažili? a je to tvé první miminko?:slight_smile:
14. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pamir u nas to nevedi rodice, ani jim to zatim rikat nebudu, bude to asi trosku sok :grinning: Na kontrolu jdu koncem srpna, snad uz bude nec videt... a ne jen gestacni vacek :slight_smile: Je to moje prvni miminko, vsichni rikaj, ze to bude kluk.... tak uvidime, ja bych to tak chtela vedet uz ted...
14. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 my si to určitě říct nenecháme..máme rádi překvapení..:slight_smile: u mě byl taky vidět jen g.v. a v kolika jsi byla na kontrole..? já jdu na další už v útery, ale to je kvůli tomu potratu předtím a asi i kvůli tomu špinění...
14. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,téme duben 2012 už je,ale je soukromé :frowning2: a je dost rozjeté,takže se mi tam nechce....můžu teda k vám?dnes jsem 5+2 a zítra mě čeká dr. :slight_smile:
14. srp 2011 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holk,y tak ybych se ráda k vám přidala, mohu??
14. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahoj,kolik si? už si byla u dr.?
14. srp 2011 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no dnes jsem den po očekávané MS. K dr., jdu ve středu. Dnes bych měla být 4+2 a páteční hcg 82 :grinning:
14. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jo ty už máš HCG?no to je fofr teda :grinning: tak paráda.
14. srp 2011 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka a ty jdeš poprvé k dr.?? nebo už jsi byla i na krev?
14. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsem na krev, jelikož jsem brala léky, které nemohu v těhu :slight_smile: ve středu jsem měla 33 a v pátek už 82 :slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám za sebou už jeden UZ - smo, že ještě nebylo nic vidět :slight_smile:, ale měla jsem takové řezání v podbřišku, že jsem nemohla sedět, ale dnes je to už paráda - začínám si to krásně užívat
14. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak se kmenuji Kamča, jsem z Ostravy, ale hrdě hlásím k rodišti Jeseník :slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy nikde jsem ještě nebyla.mám jen pozit.testíky.k dr. jdu zítra,už se nemůžu dočkat :grinning: budu 5+3,tak už by mělo být něco vidět.jinak jsem sylva,bydlím kousek od prahy a budu mít druhé dítko,jak už sis určitě všimla :wink: martínek bude mít 6,9 tři roky,takže půjdu od 7,9 na nemocenskou (dělám v domově důchodců) a pak na tu mateřskou :wink: když to dobře dopadne.
14. srp 2011 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka jéééé, kolegyňka - já pracuju jako zdr. sestra na neurologické ambulanci :grinning: kontrolu mám až ve středu, tak dr. rozhodne, zda PN či ne, ale myslím si, že asi ano. Přítel už ví, že jsem těhu :slight_smile: rodina to zatím neví, ale někteří se mě sami ptají, zda jsem či ne :grinning: moje nevl. teta to na mě dokonce poznala - prý jsem se změnila najednou v obličeji :slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se chci zeptat - mám neustálé jakoby hojný výtok. Měla jsi s tím zkušenost??
14. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jj,já mám výtok taky :wink: a měla jsem ho i u martínka.potom později,ten výtok tak jako nasládle voní(no voní???) a to je plod.voda :slight_smile: u nás to vědí skoro všichni,máma chodí na koně,tak tam jsem musela,přítel dostal // test,no a tak...
14. srp 2011 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám si, zda to není brzo takhle říct, ale já sloužím pohotovosti, tudíž budu muset asi s pravdou ven :slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy to musí být náročná práce,já bych to řekla,až bude mít malé srdíčko :slight_smile: můj dr.minule když viděl srdíčko hned mi dl průkajdu,takže jsem to hned šla i ohlásit :wink: už si koukala,jakej ti vychází TP?mě 10.4 2012 :sunglasses:
14. srp 2011 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka človíčku, čéče nedívala ale myslím, že někde kolem 20.dubna :grinning:,
14. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka Gratuluju, tak to jsem ráda, že jste šťastní :slight_smile:. Moc držím pěsti, aby bylo všechno v pohodě :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat? Dneska bych měla být 4+6, hcg ze středy je 147.....příští týden jdu na utz, tak snad to tentokrát dopadne dobře. Mám za sebou v 7.tt samovolný potrat a pak v 10. tt zamlklé těhu :frowning2: .
JInak o nemám žádné těhu příznaky, snad jedině citlivější prsa, pachy, jídlo, nic mi nevadí...dokonce i káva mi nesmrdí, ale tu stejně moc nepiju...Všem Vám držím moc pěsti....žádné komplikace a v dubnu zdravé miminko v náruči.
SNažím se myslet pozitivně, ale někdy mám strach, ríno mě prsa nebolely, tak jsem hned plašila, že je zase něco špatně...ale ten strach už je asi napořád...
Mějte se hezky a doufám, že nevadí, že jsem se přidala....
14. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dubnovky, taky se k vám přidávám. Můžu?
14. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val1 Holka, taky se s tebou život nemazlí. Jinak ti rozumím, člověk se snaží být optimista a přesto červiček pochybností tam pořád je. A jak se ho zbavit, že? Jednou se to musí klapnout, držíme palečky.
14. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice jsou tu už dvě diskuze duben 2012, ale nevadí :slight_smile: já jsem 5tt, ale testík mám ještě slabounký, protože ovulace byla dost pozdě, ale s MS už meškám nějaký ten den.
Jinak zdravím z Ostravy :wink:
14. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek