• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus 2014

19. června 2014 
Ahoj holky jelikož se forum Sanus zaběhl trochu na jinou kolej (jsou tam už jen maminky nebo těhotné) tak zakladám nový :wink: aby jsme si mohly předávat zkušenosti a taky se svěřit či poradit.....
Já jsem v Sanusu od roku 2006 za tu dobu jsem byla 6x na IUI, 2x IVF (jedno nepodařené, z druhého mám krásného syna) a prodělala jsem 2xZP. Mezi tím vším jsem si dávala vždy oddechové přestávky....teď by jsme chtěli s manželem druhé a jelikož máme ještě zmrzlíky tak se chystám pokud bude vše ok tenhle měsíc na svůj první KET :grinning:
4. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Všechny snažilky tady moc vítám :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra Ahoj, my jsme byli v Sanusu Hradec králové poprvé v září 2011, na přelomu listopadu a prosince 2011 proběhlo IVF, ze dvou zavedených embrií máme Péťu. Zbyly nám 4 zmrzlinky a zhruba začátkem září bysme se chtěli znovu objednat do Sanusu a podstoupit Ket.
4. únor 2014 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky děvčata jsem jednou z Vás já jezdím do Jihlavy do Sanusu.Mame za sebou jedno IVF neuspěšné.V listopadu jsme podstoupili druhe IVF,při odebírání vajíček ale byla zjištěna OBR cukrovka takže nam je dali zamrazit a ted cekat na dia kontrolu jestli se cukr srovnal a uvidime co dal.Chodím ke Kučerovi,jsem s ním spokojena :D Cukr se srovnal tak ted jsem byla na imuno a bohužel špatné zprávy návštěva na imuno dopadla k plno slzám.Vložení zmrzlinek nejdříve v březnu,musíme píchat nějaké injekce pry mám nejake protilátky proti placentě,takže se zmrzlinky vunec nechytnou,a když se chytnou tak hned potratím,Snad ty injekce pomůžou a budu se moc brzo pochlubit bříškem.ach jo nic nejde v pohodě :frowning2:
4. únor 2014 ve 23:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky vítám Vás tu :slight_smile:
@anina32 ahoj pamatuji si tě z toho minulého fóra..tak taky se chystáte na KET?,,,,, letí to co :wink:
@unkarka ty jo tak to sis taky užila...přeji mnoho štěstí

já jinak jezdím do PArdubic
5. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jsem právě dovolala s imuno.Výsledky dobré nemusí nasazovat injekce a drsnou léčbu a máme požehnání k vložení zmrzlinek.Snad se štěstěna konečně umoudří :D
6. únor 2014 v 11:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka super tak to jsi zase o krok blíž a kdy by ti je vložili? já jsem taky zvědavá v pondělí jak dopadnu :sunglasses: doufám že to bude v pohodě aby jsme na to mohli vlítnout už tenhle měsíc a nemuseli čekat :slight_smile:
8. únor 2014 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra no říkal že asi 11 dní po menstruaci takže myslím že konec února by nam mohl projít :wink:
8. únor 2014 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky tak mám doma už rozpis na injekce takže čekám na menstruaci a pak huraaaa zmrzlinka ke mě emoticon
10. únor 2014 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka super! mě dnes udělal uz mám přijít ještě na jeden v pátek kdyby proběhla ovulace tak by mi zmrzlíky dali v pondělí :slight_smile: jestli nic neproběhne tak mi taky napíše hormony a začla bych až po další menstruaci :wink:
10. únor 2014 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka super! mě dnes udělal uz mám přijít ještě na jeden v pátek kdyby proběhla ovulace tak by mi zmrzlíky dali v pondělí :slight_smile: jestli nic neproběhne tak mi taky napíše hormony a začla bych až po další menstruaci :wink:
11. únor 2014 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra přeju fakt moc moc moc štěstíčka a snad brzo se budem moci hrdě hlásit k ostatním těhulkám :wink:
11. únor 2014 v 00:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@unkarka Tak tenhle mesic to nevyjde...sliznice mala ovulka zadna...ja musim mit vsechno prez prekazky emoticon...dostala jsem hromadu prasku...kdyz to pujde vse jak ma tak mi KET vychazi na 12.3. emoticon
15. únor 2014 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra ach jooo proč to nejde vše tak jak m vid ale březen je za chvilinku :wink: já pořád čekám na menses abych mohla začít píchat Friparin a stále nic,
15. únor 2014 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj čtu co jsem napsala a je to Fraxiparin no jo jsem prostě blondýna :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2014 ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka tak já to dneska dostala...o 4dny dřív tak začínám brát estrofem a za deset dní na ultrazvuk :slight_smile: to jsem teda zvědavá :sunglasses:
23. únor 2014 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra tak to já pořád nic asi nervy a vše kolem.Včera nam zemřel pejsek tak to k tomu taky nepřidá.
24. únor 2014 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka je tak to mi je líto :frowning2: neboj vše se urovná a pak to půjde jak po drátkách!
24. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak já stále nic v utery jedu do Sanusu tak uvidím a doufám že to do té doby to snad dostanu :grinning:
28. únor 2014 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak příprava na KET právě začala.Dneska se ta mrcha dostavila tak už jsem si dobla Frafiparin a ted uz jen čekat zda to vyjde. emoticon
2. bře 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@unkarka no konečně!! já jdu zítra na uz tak jsem zvědavá jestli bude sliznice spolupracovat abychom mohli ještě tenhle týden na KET :grinning: mám úplnou trému jak jsem natěšená..na zítřek nebudu snad ani spát :sunglasses:
3. bře 2014 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra já jedu na uz 13.3 ale můj dr má dovču tak půjdu k jinému ach jo už jsem na Kučeru zvykla.Tak zítra dej hned vědět jak jsi dopadla.
3. bře 2014 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@unkarka Ahoj tak dnes jsem byla na kontrole a sliznice pripravena v pondeli rozmrazi ty nase bojovnicky a v utery nebo ve stredu KET..jinak dnes tam byl muj oblibenec Provaznik a divil se proc mi ten ket Vodicka neudelal uz minuly mesic kdyz jsem pry mela dle zapisu sliznici 8mm a delaji ho od 7mm! Tak jsem celkem nastvana pak se to snazil zamluvit ze si chtel byt pan dr.asi jisty ale i tak...jinak k estrovenu mi pridal jeste prednison a zase utrogestan tak mam pekne davky prasku
4. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra tak to je dobře,tak snad vše dopadne super a třeba se někdy potkáme s pupkama :grinning:
4. bře 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra jen se zeptám když máš tu sliznici připravenou tak proč tam jdeš vlastně až za týden?Ja jdu na uz příští středu tak jsem zvědavá jestli bude sliznice připravena za jak dlouho půjdu.
4. bře 2014 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@unkarka dnrs jsem teprve 10dc Ket sr dela 15-19den dle stari embrii...napr. ovulaci mam 13den embrijka 4denni tudiz mi je daji 17den aby to vychazelo stejne jsko prirodne :wink:
4. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra
@unkarka Ahoj holky, můžu se zeptat jak to vlastně chodí při Ketu, berou se nějaké léky? Na kolik to vyjde finančně? A na jaký den cyklu je nejlepší se do sanusu objednat?
4. bře 2014 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anina32 ahoj zavolej si prvni den ms...jinak ja beru estroform,prednison a utrogestan jen prasky...ty me vysli cca na 200,- samotny KET stoji 4000,- my uz jsme se ve spolecnem snazeni jednou potkaly ze? Červenec 2010 jestli se nepletu :wink:
4. bře 2014 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Díky za info :wink: známe se ze starý sanusácký diskuze, psala jsem už i sem, podívej se nahoře na téhle stránce. Máme z IVF 18ti měsíčního chlapečka, po prázdninách chceme zkusit KET.
5. bře 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@unkarka Tak obě embria se rozmrazila a prý krásně rýhují :grinning: zítra transfér! jsem šťastná hlavně aby se alespoň jedno chytlo...musím vymyslet nějaký program pro Maxe a tatínka mám prý počítat že tam budu ležet 2-4hodiny :astonished: asi je pošlu do bazenu :slight_smile:
@anina32 a jo nějak jsem to přehlídladržím pěsti ať ti vyjde KET :slight_smile:
10. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra zítra na tebe budu myslet at se krásně zahnízdí.A jak potom budeš travit odpočinek do výsledku,ja minule měla zakázáno uplne všechno jen polehávat a nic nedělat .
10. bře 2014 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek