Sanus Pardubice - IVF 2015

chilli009
18. říj 2015
Je tu někdo, kdo se chystá na IVF v Pardubicích?
verry
20. říj 2015
@chilli009 ahooj, já 😃
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry jé ahoj, neke taky ? 😞
verry
20. říj 2015
@chilli009 jj na druhé IVF :-N mam už vyfasováno léky a ted čekam na kramy.. 🙂
jak ty jsi na tom?
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry kdy jdete ? já jdu ve čtvrtek na konzultaci a rovnou vyfásnu i léky ke stimulaci nebo tak nějak to říkala doktorka
verry
20. říj 2015
@chilli009 my tam byli včera.. jo tak to si jdeš pro léky. To bude tvoje první IVF?
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry jj, první, dcera byla z IUI, ale po potratu loni v listopadu a letošním mimoděložním v červenci, kdy mi vzali vejcovod to asi jinak nepůjde, už jsme byli 2x na IUI
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry máš jedno nebo dvě pera ?
verry
20. říj 2015
@chilli009 aha tyjo.. ani IUI ted nezabralo? no tak IVF určitě vyjde, neboj. Vyfasovala jsem zatim jen jedno pero.
verry
20. říj 2015
@chilli009 nešlo by to tady ta diskuze uzavřít?? 😃 aby to nečetli další.. stejně sem asi nikdo další nepřijde :-p
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry no právě, že ne a jelikož jsme chtěli navázat a dceři budou teď 3 roky, tak nám nic moc ani nazbývá, mě doktorka říkala taky nejdřív o jednom peru, tak uvidíme, teď jsem po IUI a doktorka minulý týden říkala ( 4dny po IUI ) ,že to asi nevyšlo, tak zkouším testy, zda ovitrelle mizí a doufám, že budou na testu // a nebudeme muset na IVF . Dnes jsem 9DPO IUI a 9,5dne po aplikaci Ovitrelle. Jak dlouho máš v krvi Ovitrelle nebo Pregnyl ?
verry
20. říj 2015
@chilli009 aha, tak třeba to ještě není ztraceny.. třeba to vyjde i z IUI! já měla pregnyl ještě 11den- ducha na testu.. od 12 nic..
pero vyfasneš jedno a pak se bud přikupuje lék nebo ne 🙂
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry zkusím to uzavřít, ale asi to nejde, psala jsem na adminu
verry
20. říj 2015
@chilli009 když to nepůjde, můžem si psat přes IP at to tady není tak veřejné , a tohle se může přip. zrušit
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry uvidíme co mi napíše admina, jinak přes IP můžeme taky psát, ikdyž v diskuzi je to přehlednější ]-(
verry
20. říj 2015
@chilli009 jj to ja vím, to jsem zvědava co ti odpoví
chilli009
autor
20. říj 2015
@verry zatím nenapsala a ani si to nepřečetla 😞
veinnna
20. říj 2015
Ahojky holky,Jsem z Pardubek ale jezdím do Kostelce nad Orlicí. 1IVF biochemické těhu, 1x KET negat. další KET koncem listopadu.
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna Ahojky, taky jsem z Pardubic a jezdíme do Sanusu tady v Pce. Čeká nás první IVF, teprve si jdu pro léky - první konzultace.
veinnna
20. říj 2015
Tak pak napiš jací jsou lékaři. Držím Ti palce. Při prvním ivf člověk tak nějak neví do čeho jde a co ho čeká. Je to veliká škola života.
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna chodíme k dr. Novotný a ta je super, vlastně každý tam je super, nesetkala jsem se tam s někým špatným, chodili jsme tam před skoro 4 lety ( 2x IUI ) a super přístup, nikdo nás do ničeho netlačil, co se týče IVF, tak něco málo vím od kamarádky co to má za sebou 2x úspěšně, ale jak to budu mít já se teprve dozvím, každého stimulují podle předchozích vyšetření, takže mám kapku strach, ale i se těším a doufám, že se hned zadaří a budeme na vánoce už s pupíkem a miminkem uvnitř x-) . Jak dlouho se snažíte ?
veinnna
20. říj 2015
@chilli009 Dva roky. Já ted' malinko řeším ty lékaře. Ten můj je myslím dobrý ale těch pacientek má hodně při konzultaci spěchá, že se kolikrát nestihnu doptat na to co by mě zajímalo. Tak vzhledem k tomu, že je před námi poslední KET a pak ev. druhé ivf tak rozvažuji jestli třeba nezměnit. Ale zase třeba jsem byla na RHB a holčina si tam na Novotnou stěžovala...Jinak já Ti přeju hodně štěstí ale s tím těšením opatrně.
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna každý doktor má asi svý mouchy, ale jak jsem psala já jsem zatím spokojená a doufám, že i budu, no těšění bude zároveň stres to je jasný... každopádně doufám, že nám to výjde a Vám ať to taky klapne
veinnna
20. říj 2015
@chilli009 Děkuju. Poprvé jsem šla také s obrovskou nadějí. Ted' po třetí už tak nějak rutině bohužel :-|
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna to je mi líto, jsem plná nadějí do doby než se vždycky blíží testování a pak přichází nervozita, strach a bohužel zatím zklamání, tak snad nebude dlouho trvat a budu se radovat s // a prospěšného těhu. Co Ti dávají ? Pregnyl nebo Ovitrelle ?
veinnna
20. říj 2015
@chilli009 Já jdu na KET takže nic ale u transferu s čerstvých embryií jsem měla myslím Pregnyl.
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna jo aha, tak to jsem nevěděla, že ,k dyž je KET, že se to nepíchá no snad nám výjde IVF a nebudu to muset řešit, hlavně taky, abych dobře reagovala na stimulaci a bylo dost kvalitních vajíček a i dost na zamrazení co kdyby.
veinnna
20. říj 2015
@chilli009 Je to nevyzpytatelné .Já měla 21 vajíček.Hned 6 zamrazili v prvojádru, a ze zbylých 15ti bylo dobré jen jedno a z toho bylo biochemické těhu.Z prvních třech rozmrazených se jim líbili dvě a nic.Partner zdráv, já polycystické vaječníky jinak Ok.
chilli009
autor
20. říj 2015
@veinnna chjo, je to věda .... u nás je to tak, že já mám jen jeden vejcovod, vaječník, kde mi byl odebrán vejcovod v červenci ještě nenastartoval a zatím 2x IUI a nic, manžel naprosto ok, mě sliznice naroste na cca 9mm. Nevíme jak je na tom druhý vejcovod, byla na v něm 4cm cysta, tak nevím zda není zjizvený apod., ale nechce se nám čekat, tak IVF .
veinnna
20. říj 2015
@chilli009 Panejo. Také bych nečekala. Osobně IUI považuji za ztrátu času a trauma pro chlapa. Dr. sám nám řekl, že to v podstatě není víc než co proto děláme doma.
eviicka
20. říj 2015
Ahoj holky, můžu k vám taky nahlížet? chilli009 mě zná z jiné diskuze. Už se nám nějakou dobu nedaří a teď poslední cyklus to zkoušíme "přirozeně" (na radu lékařky) než se pustíme do kolotoče vyšetření. A protože se plánujeme stěhovat na Pardubicko (a teď jsme z HK), tak se může stát, že nás Sanus nemine (zatím jsem na něj slyšela lepší reference než na ten hradecký).

Sem začni psát odpověď...

Odešli