Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažení, čekání, duben 2017 ☺️

corry21
4. dub 2017

Ahoj holky, je tu nekdo, kdo se snazi o mimco ted na jare a ceka na dve carky? Muzeme si predat zkusenosti 😊

zak1991
4. dub 2017

Ahoj, hlásím se. 🙂

zarych
4. dub 2017

já taky 🙂

corry21
autor
4. dub 2017

Jak dlouho se snazite holky? My asi 8 mesicu, ale po vysazeni sem mela delsi a nepravidelny cykly... Ted mam akorat termin ms ale pms zadny, ale uz se predem neraduju 😁

zak1991
4. dub 2017

@corry21 My se snažíme dva roky. S jednou tříměsíční pauzou... Tak doufám, že se brzy zadaří...

corry21
autor
4. dub 2017

O prvni? A nejaky vysetreni nebo tak uz jsi byla?
Berete nejaky vitaminy nebo tak, nebo to nechavate Jen tak ☺️ ja beru dva mesice nosifol, spis tak pro lepsi pocit..

zak1991
4. dub 2017

@corry21 Ano, o první. Manžel byl na spg, výsledky katastrofa... Začal brát Macu, ta se zdá, že asi funguje. Koncem měsíce půjde na další spg. Pak uvidíme.

corry21
autor
4. dub 2017

Tak hlavne vite kde je problem... Ja se zatim doktorovi vyhybam ale v dubnu bych mela mit preventivku po roce tak uz tomu neutecu 😁
Je fakt ze po tech par mesicich uz tak neblaznim jak ze zacatku, ale jak se blizi termin tak se neubranim sledovani a reseni 😣

zak1991
4. dub 2017

Já se mu taky vyhýbám. Proto jsem první hnala manžela. 😀 Já to mám jak kdy... Někdy se sledují, blázním, jiný měsíc to neřeším. Občas je to se mnou jako na houpačce.

corry21
autor
4. dub 2017

A cyklus mas pravidelny? Kdybych se aspon mohla spolehnout ze mi to prijde pravidelne, tak clovek trochu vic vi na cem je, ale tyden sem tyden tam neni u mne problem. Ovulaci poznam podle priznaku ale taky sem netestovala, nemerim bt takze kdo vi. Aby nebylo na gynde nejaky velky prekvapko 😃

zak1991
4. dub 2017

@corry21 Většinou mám cyklus po 28 dnech. Ale teď, naposledy, byl o čtyři dny zpožděný... Někdy se mi stane, že se 2-3 dny zatoulá. 😀 A já si pak dělám falešné naděje...

corry21
autor
4. dub 2017

Je fakt ze I kdyz se pozoruju tak mam kazdej mesic totalne jiny pms, takze podle toho se ridit taky nemuzu 😁 no ale tento mesic by bylo super kdyby to klaplo, peknej darek na vanoce Co 😀

aklin
4. dub 2017

Ahoj, i ja se pridam do debaty. Konecne me skoncila ms a muzeme zadelat. Nepocitam ze to napoprve vyjde, ale tesim se na dve carky.

corry21
autor
4. dub 2017

Ahojky, snazite se prvni mesic ju? No holky ja si rikam, ze vedet Co mi ta antina udela s cyklem tak se na to davno vyprdnu

zak1991
4. dub 2017

@corry21 To já mám PMS vždycky stejný... Ale prý jsou příznaky v těhotenství stejné. 😀 To s Vánocemi jsem si říkala taky, byl by to hezký dáreček.

@aklin Tak budu držet pěsti, aby to vyšlo co nejdřív. 😉

corry21
autor
4. dub 2017

No ted nemam vubec zadnej krom divnyho pichani v podbrisku. Tak uvidime, na tom clovek stejne nic nevymysli a muze Jen cekat 😀

verusch
4. dub 2017

Taky se snažíme
Poprve nam to vyslo hned prvni mesic bohužel musela probehnout revize ted se snazime od tohoto mesice tak snad to vyjde a pujde to lehce jako poprve a bez revize

zak1991
4. dub 2017

@corry21 Uvidíš, držím pěsti. 🙂

@verusch Mrzí mě, když slyším, že to takhle dopadá... ☹ Budu držet palce, aby všechno bylo v pořádku.

corry21
autor
4. dub 2017

Me to taky mrzi, podruhy to urcite vyjde!

jade85
4. dub 2017

Ahoj holky, taky se teď snažím první měsíc. Respektive HA jsem vysazovala v říjnu, hned napoprvé se zadařilo, ale dopadl špatně 1. screening, takže vyvolání potratu, revize a šestinedělí. 15.3. jsem měla první ms po revizi, vše ok, tak se od té doby snažíme. Neodvažuju se doufat, že by se zase podařilo tak rychle, ale bylo by to super 🙂

corry21
autor
4. dub 2017

No vidis, kdyz to vyslo jednou napoprve tak treba i ted ☺️☺️ je to na hlavu Co, snazim se na to nemyslet, ale kdyz clovek chce tak se tomu neubrani, hlavne kdyz vsude kolem se tehotni jak na bezicim pase 😁

corry21
autor
4. dub 2017

Holky a jak to s vama vypada? Nejaky priznaky sledujete, nebo se chystate na testiky? 🙂

verusch
4. dub 2017

@corry21 zatim to vubec neresim bud ms prijde nebo ne ...poprve kdyz to bylo planovane taky jsem to zistila az skoro v 7 tydnu 😀 citila jsem na sobe jen hroznou umavu a bolest prsou jinak zadne priznaky a to jsem si spojovala s ms a ne s tehotenstvim az kdyz od pritele babicka ze jsem urcite tehotna tak sem si doma udelala test a fakt byl pozitivni

corry21
autor
4. dub 2017

Tak to je super ☺️ taky se snazim neresit, ale jak se blizi termin tak si rikam Co kdyby

verusch
4. dub 2017

@corry21 no mam pocit ze ted to budu taky resit i kdyz nechci no😀

denisa3101
4. dub 2017

Ahojte 😊 my se snažíme první měsíc teď mám po ovulce a už jen čekat jak to dopadlo ale stojím pevné a zemí a nevěřím moc že by to klaplo na první pokus 😉😁

corry21
autor
4. dub 2017

To ja taky nikdy nechcu, furt dobry dobry a 30dc a zacne to 😂 I kdyz ja su po vysazeni rada I za tu menstruaci 😂

corry21
autor
4. dub 2017

Denis snazite se o 4.? Ty jo 😀 hodne stesti at to klapne!

denisa3101
4. dub 2017

@corry21 no já mám 3 děti s bývalým manželem a teď mám přítele a ten má 2 děti ale jen syna v péči takže máme doma 4 děti a chceme poslední společné miminko 😊

pajuska17
4. dub 2017

Ahoj holky .. taky se tenhle měsíc budeme snažit. Takže testovat jak o závod a pozorovat se budu až příští měsíc 😀 mám za sebou revizi v lednu a v pátek potvrzené biochem. těhu takže věřím, že na 3. pokus se nám to povede ❤ obě těhu byly na první pokus

corry21
autor
4. dub 2017

Tak ja zatim cekam a uvidim. Moc se mi do testu nechce, no treba to dorazi a nebude co resit 🙂