• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od ledna 2013

5. února 2013 
Ahoj, od ledna 2013 se chceme zacit snazit o (druhe) miminko a do te doby bych se chtela jeste trochu naladit, shodit nejake to kilo a vubec se pripravit. Je tu nekdo, kdo ma stejny plan a chce popovidat? Uz se na druhe snazeni, tehuleni i miminko moc tesime, ale jeste par mesicu tomu dame cas. :slight_smile:
16. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova Ahoj :slight_smile: Až nás bude víc, tak si můžeme založit soukromou diskuzi :wink:
18. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nunacek No, zatim se toho tady moc nenapovidalo, ale verim, ze jak se bude leden 2013 blizit, tak nas tu pribude. :slight_smile:
18. črc 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Třeba se časem přidají i maminky, co se chtějí začít snažit o mimčo třeba v únoru, březnu, dubnu, atd :wink: Protože přesně od ledna jich tu bude třeba málo :wink:
19. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Taky bychom se v lednu chtěli začít snažit o druhého cvrčka, ale ještě je to daleko, takže si tuhle diskuzi vedu v patrnosti a až přijde čas, ráda se k vám přidám, jestli mě přijmete :slight_smile: Teď tady zápolím s tím naším rošťákem a na diskuze nemám moc čas, tak snad za půl roku ho bude víc :slight_smile: Zatím ahoj.
25. črc 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám :slight_smile: Začli jsme už tento cyklus, ale v den // na OVU testíku jsem měla horečku, takže snažení vlastně neproběhlo(krom jednoho den před ovulací), protože jsem byla pak pár dnů nemocná:frowning2:
7. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ahojík, já bych se ráda přidala, ale zatím asi nic soukromého není,že?
5. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maudn Ahoj, mame soukromou diskuzi, popros nunacka o povoleni vstupu a pojd k nam. :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek